FB
Instagram
YT

Dobrodzień

Halupczok Dobrodzień
ul. Oleska 35
46-380

tel. +48 34 372 49 70
czynne:
pn.-pt. 10.00-19.00
sob.-niedz. handlowa 10.00-18.00
dobrodzien@meble-halupczok.pl

Zapraszamy do salonu Halupczok w Dobrodzieniu

Grzegorz Libera
Manager Salonu
 

Kuchnie Dobrodzień

Kuchnie na wymiar Dobrodzień mogą Państwo zobaczyć w Dobrotece.


W Dobrodzieniu marka Halupczok jest obecna prawie od początku działalności. W ciągu kilkunastu lat nasze kuchnie Dobrodzień zmieniały swoją lokalizację – wszystko po to, by móc w najlepszy sposób wyeksponować nasze kolekcje mebli kuchennych. Kuchnie Dobrodzień w Dobrotece obecne są od początku jej działalności.
 
Dobroteka to miejsce nietuzinkowe, poświęcone sztuce, rzemiosłu i wzornictwu. W dwupoziomowym nowoczesnym kompleksie staranne znajduje się starannie wyselekcjonowana kolekcja wnętrz, firmowana przez najlepszych producentów działających w okolicy Dobrodzienia. Miasta, którego tradycja rzemiosła meblarskiego sięga 200 lat. Odbywają się tu cykliczne wystawy, branżowe wydarzenie, czy spotkania z projektantami i artystami. Obiekt w którym znajdują się nasze kuchnie Dobrodzień znajduje się w terenie województwa opolskiego, w bliskim sąsiedztwie Opola, Częstochowy, Kluczborka i Gliwic. 

Kuchnie Dobrodzień - Dobroteka

Kuchnie na wymiar Dobrodzień

Kuchnie na wymiar Dobrodzień to dogodne miejsce na zapoznanie się z ofertą mebli kuchennych Halupczok, rozmowę z doradcą czy projektantem. W Dobrodzieniu możecie Państwo zobaczyć nasze aranżacje mebli kuchennych:


Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie kuchni na wymiar Dobrodzień.

 

Meble kuchenne Dobrodzień

Nowy salon Halupczok w Dobrodzieniu oferuje nowoczesne meble kuchenne, dopasowane do wdzięku i charakteru Twojego domu. Salon Halupczok Dobrodzień to nowe tchnienie designu mebli kuchennych na wielkopolski rynek. Tak szybko rozwijające się technologicznie i krajobrazowo miasto potrzebowało zupełnie nowego spojrzenia na architekturę wnętrz.

Salon Halupczok oferuje meble kuchenne do nowoczesnych, designerskich pomieszczeń kuchennych, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także efektowne. Szlachetność materiałów i dobór najlepszych dodatków sprawia, że meble kuchenne Dobrodzień Halupczok wypełnią przestrzenie wyjątkowych poznańskich domów i apartamentów.

Meble kuchenne Dobrodzień

Bielsko-Biała

ul. Józefa Kustronia 63

Dobrodzień

ul. Oleska 35

Gliwice

ul. Pszczyńska 192

Janki

Plac Szwedzki 3

Kalisz

ul. Wrocławska 48-50

Katowice

Aleja W. Roździeńskiego 199 (Nowy Roździeń)

Kraków

ul. Tetmajera 83

Krzyżowa Dolina

ul. Poprzeczna 17a

Opole

ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)

Poznań

Aleja Solidarności 34

Warszawa

ul. Malborska 45 (naprzeciwko IKEA, powierzchnia wspólna z firmą KLER)

Wrocław

ul. Czekoladowa 20

Boca Raton

99 SE Mizner Blvd. Suite 130
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl