2023-01-18

Kolekcja Madera nagrodzona German Design Award 2023

Niezwykle miło jest nam poinformować, że kolekcja nowoczesnych mebli kuchennych Madera zdobyła nagrodę German Design Award 2023. W uznaniu dla wybitnego projektu, łączącego wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnymi, luksusowa kuchnia Madera otrzymała laur w kategorii "Excelent Product Design" .


 

Projektanci z Halupczok Design Team zainspirowani naturą wyrazili  jej zmysłowe piękno w formie nieregularnie falowanych frontów meblowych, z naturalnego dębu. Ich spektakularny koloryt uzyskano, dzięki autorskiej technologii lakierowania. Specjalnie opracowana umożliwiła w procesie manualnego nałożenia patyny, wydobycie naturalnego rysunku drewna.

Innowacyjną stronę kolekcji oddają funkcjonalne rozwiązania - oświetlenie uruchamiane sensorycznie, autorski system mobilnego frontu, skrywającego półki na kuchenne bibeloty oraz mini - ogródek, wbudowany w wyspę kuchenną.
 

Kolekcja Madera nagrodzona German Design Award 2023
Kolekcja Madera nagrodzona German Design Award 2023

German Design Award jest jedną z najbardziej prestiżowych i rozpoznawanych na świecie nagród w dziedzinie wzornictwa. Wyróżnia firmy, które swoją innowacyjną działalnością przyczyniają się do zmian ku lepszej przyszłości. Jury złożone z ekspertów nagradza przełomowe osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa w różnych branżach na całym świecie.

Zapraszamy do odwiedzenia salonów firmowych Halupczok, by móc przekonać się osobiście o charyzmie nagrodzonej kolekcji Madera.
 

Kolekcja Madera nagrodzona German Design Award 2023

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl