main image: Kolekcja Madera nagrodzona German Design Award 2023
Nowoczesna kuchnia Madera zdobyła nagrodę German Design Award 2023. W uznaniu dla wybitnego projektu, łączącego wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnymi, luksusowa kuchnia otrzymała nagrodę w kategorii "Excelent Product Design".


Niezwykle miło jest nam poinformować, że kolekcja nowoczesnych mebli kuchennych Madera zdobyła nagrodę German Design Award 2023. W uznaniu dla wybitnego projektu, łączącego wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnymi, luksusowa kuchnia Madera otrzymała laur w kategorii „Excelent Product Design”.

Projektanci z Halupczok Design Team zainspirowani naturą wyrazili jej zmysłowe piękno w formie nieregularnie falowanych frontów meblowych, z naturalnego dębu. Ich spektakularny koloryt uzyskano, dzięki autorskiej technologii lakierowania. Specjalnie opracowana umożliwiła w procesie manualnego nałożenia patyny, wydobycie naturalnego rysunku drewna.

Innowacyjną stronę kolekcji oddają funkcjonalne rozwiązania – oświetlenie uruchamiane sensorycznie, autorski system mobilnego frontu, skrywającego półki na kuchenne bibeloty oraz mini – ogródek, wbudowany w wyspę kuchenną.

German Design Award jest jedną z najbardziej prestiżowych i rozpoznawanych na świecie nagród w dziedzinie wzornictwa. Wyróżnia firmy, które swoją innowacyjną działalnością przyczyniają się do zmian ku lepszej przyszłości. Jury złożone z ekspertów nagradza przełomowe osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa w różnych branżach na całym świecie.

Zapraszamy do odwiedzenia salonów firmowych Halupczok, by móc przekonać się osobiście o charyzmie nagrodzonej kolekcji Madera.

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne