Kuchnie Gdańsk

Gdańsk
Al. Grunwaldzka 211 (City Meble)
80-266

godziny otwarcia
pn.-sob. 10.00- 20.00
niedz. handlowa 10.00-18.00
tel.: +48 58 666 00 66
mail: gdansk@meble-halupczok.pl

Zapraszamy do salonu Halupczok w Gdańsku

Joanna Dix

Kierownik Salonu
tel. +48 532 513 293
Salon mebli kuchennych Halupczok w Gdańsku

Salon mebli kuchennych Gdańsk

Serdecznie Państwa zapraszamy po meble kuchenne na wymiar do nowego salonu Halupczok w Gdańsku. Salon kuchni Halupczok otwarto w marcu 2020. Dla miłośników dobrego designu przygotowaliśmy nasze najnowsze kolekcje mebli kuchennych: Fenice, Marsala, Imperia, Eleganza i Marrone. Salon kuchni Halupczok znajduje się w popularnym, znanym w Trójmieście miejscu, w Galerii City Meble.
 

Nasze realizacje - Gdańsk

Referencje

"Piękne kuchnie, sporo aranżacyjnych i dekoratorskich inspiracji. Firma wykonuje również inne rodzaje mebli, nie tylko kuchenne. Polecam!".

Agnieszka, Inwestorka

"Świetne miejsce na wzorniczej mapie Trójmiasta. Mistrzowskie kuchnie, szczególnie brązowa na środku salonu. Dużym walorem jest też bardzo kompetentna obsługa- dawno nie spotkałam się z takim zaangażowaniem. Polecam!".

Ala, Architektka wnętrz

"Inspirujące miejsce. Piękne meble i designerskie smaczki, typu monumentalny stół z naturalnego drewna. Polecam chociażby zainspirować się tym dobrym polskim designem".

Agata, Projektant wnętrz

"Od kilku dni jesteśmy posiadaczami kuchni, która została zaprojektowana, wykonana i zamontowana przez firmę Halupczok. Opinie o niej się potwierdziły. Wraz z żoną im zaufaliśmy i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Termin dotrzymany, na czym nam najbardziej zależało- by zdążyć na święta. Jeszcze tak precyzyjnych ludzi przy montażu nie widziałem. Dopięli wszystko na przysłowiowy ostatni guzik, szczególne podziękowania dla Pana Jano za szczegółowy wręcz profesjonalizm. Ogromnie się cieszymy, że podjęliśmy decyzję wymiany kuchni z tą firmą. Polecamy innym! ".

Anna i Krzysztof, Inwestorzy

"Wszystko na wysokim poziomie.Takich kuchni nie ma nigdzie indziej w Trójmieście".

Nui Design, biuro projektowe

" Kobiecy zespół z fantastycznym z wyczuciem stylu i ogromną empatią. Dzięki nim, w szczególności podziękowania dla Pani Asi i Pauliny, za niemalże, prowadzenie za rękę w tym trudnym remoncie. Wszystko udało się zapiąć w zakładanym czasie, bardzo zależało mi na finalizacji kuchni chwilę choć przed Bożym Narodzeniem. Kuchnia w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na projekcie. Za sugestią Pani Pauliny wybrałam połyskujące fronty z prawdziwymi drobinkami brązu. Miała rację, wyglądają genialnie. Zachwyciły mnie już w sklepie, gdy zobaczyłam je po raz pierwszy. Systemy, które podsunęła sprawdzają się świetnie, szczególnie ruchomy front, który za każdym razem komplementują znajomi. Polecam firmę, a w szczególności ekspertki z gdańskiego salonu".

Kornelia J., Klientka

" Z firmą Halupczok współpracuję już od kilku lat. Kooperacja odbywa się bez żadnych zakłóceń. Zrealizowaliśmy wspólnie wiele projektów dla moich klientów. Osoby tworzące tą firmę są otwarte, kreatywne, słuchają potrzeb moich klientów i realizują moje projektowe pomysły. Polecam współpracę z tą firmą".

Agnieszka Z., Architekt wnętrz

"Meble na wysokim poziomie. Każda kuchnia zachwyca innowacyjnymi rozwiązaniami. Obsługa bardzo miała, uśmiechnięta i zaangażowana".

Beata, Klientka

Masz pytanie do naszego eksperta?

zadzwoń
telefon
+48 58 666 00 66

Luksusowa marka mebli kuchennych w Trójmieście

Salon Halupczok Gdańsk oferuje także kolekcje mebli kuchennych dla osób, które odwiedzając Trójmiasto, zauroczą się jego niepowtarzalnym charakterem i zechcą zabrać do domu namiastkę jego stylu w postaci kuchni. Gdańsk, to miasto zabytkowe, o wieloepokowej oraz nowoczesnej architekturze tak, jak różnorodne style mają kuchnie Halupczok.

Luksusowa marka mebli kuchennych w Gdańsku
Meble na wymiar Gdańsk

Meble na wymiar Gdańsk

Gdańsk, Gdynia i Sopot – trzy różne miasta, które łączą dwie wspólne cechy: Zatoka Gdańska i salon Halupczok. Bliskie położenie miast trójmiejskiej aglomeracji powoduje, że z łatwością można odwiedzić salon Halupczok i przekonać się o wyjątkowości naszcyh mebli kuchennych. Serdecznie zapraszamy do wyjątkowego miejsca, jakim jest w Gdańsku salon mebli kuchennych Halupczok. Zapraszamy wszystkich miłośników niebanalnego designu, architektów, klientów biznesowych. Dla każdego mamy coś wyjątkowego do zaoferowania. Takich mebli kuchennych jeszcze w Gdańsku nie było!

Meble kuchenne Gdańsk

Klientom naszego salonu mebli kuchennych w Gdańsku, firma Halupczok ma do zaoferowania szereg indywidualnych rozwiązań funkcjonalnych i materiałowych. Od designerskiego projektu, poprzez projekt instalacji dla wykonawcy, aż po realizację, łącznie z dostawą i montażem sprzętu AGD luksusowych marek w domu klienta. Oferujemy także szeroki wybór blatów kuchennych z wszelkich dostępnych na świecie materiałów.

Meble kuchenne Gdańsk

Wirtualny spacer po salonie Halupczok Gdańsk

Już dziś z każdego zakątka globu, można przyjrzeć się z bliska rozwiązaniom zastosowanym w meblach kuchennych na wymiar, wyeksponowanych w salonie Halupczok w Gdańsku. Zapraszamy w wirtualną podróż po niekonwencjonalnych projektach, pełnych kunsztu, stylu i praktycznych rozwiązań, gdzie estetyka równoważy się z praktycznym podejściem do aranżacji kuchni.

Salony firmowe Halupczok

Halupczok Culemborg

Randweg 20

Halupczok Monachium

Rosenheimer Landstrasse 46

Kuchnie Bielsko-Biała

ul. Józefa Kustronia 63

Kuchnie Dobrodzień

ul. Oleska 35

Kuchnie Gdańsk

Al. Grunwaldzka 211 (City Meble)

Kuchnie Katowice

Aleja W. Roździeńskiego 199 (Nowy Roździeń)

Kuchnie Kraków

ul. Tetmajera 83

Kuchnie Opole

ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)

Kuchnie Poznań

Aleja Solidarności 34

Kuchnie Warszawa Janki

Plac Szwedzki 3

Kuchnie Warszawa Targówek

ul. Malborska 41

Kuchnie Wrocław

ul. Czekoladowa 20

Siedziba firmy Krzyżowa Dolina

ul. Poprzeczna 17a

Halupczok Boca Raton, USA

99 SE Mizner Blvd. Suite 130
Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl