NEWS

PROMOCJA! DREWNIANY ORGANIZER DO SZUFLAD W CENIE MEBLI BRISTOL

Jeśli planujesz odświeżenie swojej kuchni, mamy dla Ciebie wyjątkową okazję, której nie możesz przegapić! Przy zakupie mebli kuchennych z naszej eleganckiej kolekcji Bristol, otrzymasz ekskluzywne, w pełni personalizowane drewniane organizery do szuflad w cenie mebli.
Czytaj więcej

SCULPTURE CULINAIRE: EKSKLUZYWNE FRANCUSKIE NOŻE – TERAZ Z RABATEM

Przypominamy. Do końca czerwca obowiązuje promocja na noże renomowanej francuskiej marki Tarrerias-Bonjean. Zapraszamy do naszych Salonów.
Czytaj więcej

KAWIARKA SIEMENS W CENIE KUCHNI

Kawiarka Siemens – sprawdź naszą promocję i ciesz się aromatyczną kawą każdego dnia!
Czytaj więcej

PREMIERA KOLEKCJI 2023

Meble Halupczok zachwycają niebanalnym designem i ponadczasową elegancją. Nasze autorskie projekty będzie można podziwiać na warszawskich targach wnętrz Warsaw Home & Contract. Jest to już VII edycja tego wyjątkowego wydarzenia, podczas której swoją premierę świętować będą dwie meblowe nowości - GIOIA i RAVENNA.
Czytaj więcej

10. urodziny salonu Halupczok Warszawa

Mamy ogromną przyjemność obchodzić 10. urodziny salonu Halupczok Warszawa. To okazja do świętowania, jak również idealny moment na podziękowania naszym Klientom za wsparcie i zaufanie, kóre nam okazali przez te wszystkie lata.
Czytaj więcej

Piknik Architekta i Projektanta we Wrocławiu

Piknik Architekta i Projektanta w salonie Halupczok Wrocław był niezwykłym wydarzeniem, które zebrało w jednym miejscu pasjonatów architektury, projektowania i sztuki. Salon Halupczok, znany z oryginalnych rozwiązań wnętrzarskich, stworzył przestrzeń, w której eksperci mogli wymieniać się pomysłami, inspiracjami i doświadczeniem.
Czytaj więcej

6. urodziny salonu Halupczok Gdańsk

Świętujmy wspólnie 6. urodziny galerii wnętrz CITY MEBLE oraz zlokalizowanego w niej salonu mebli kuchennych HALUPCZOK GDAŃSK (24-25 marca 2023 r., 10.00-20.00)
Czytaj więcej

Kolekcja Madera nagrodzona German Design Award 2023

Nowoczesna kuchnia Madera zdobyła nagrodę German Design Award 2023. W uznaniu dla wybitnego projektu, łączącego wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnymi, luksusowa kuchnia otrzymała nagrodę w kategorii "Excelent Product Design".
Czytaj więcej

Świąteczne życzenia od Zespołu Halupczok

Czytaj więcej

Halupczok „Opolską Firmą Przyjazną Cudzoziemcom”

Polityka personalna firmy Halupczok od lat oparta na otwartości, choć nie jest obliczona na zaszczyty, została dostrzeżona i doceniona. Firma znalazła się w wąskim gronie laureatów tegorocznej edycji konkursu "Opolska Firma Przyjazna Cudzoziemcom". Konkurs organizowany był przez Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu , Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki wraz z opolską lożą BCC. Jego celem jest uznanie tych pracodawców, którzy kierują się zasadami równego traktowania pracowników bez względu na pochodzenie oraz wspierają ich integrację.
Czytaj więcej

Wielkie otwarcie. Salon Halupczok Opole w nowej odsłonie.

Salon mebli kuchennych Halupczok Opole świętuje ponowne otwarcie po przejściu całkowitej metamorfozy. Inspiracją do rearanżacji przestrzeni showroomu było pragnienie dzielenia się wyjątkowym designem, w towarzystwie funkcjonalnych rozwiązań opartych na innowacyjnych technologiach. Topowe kolekcje kuchenne, których projekty odzwierciedlają najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Zapraszamy w podroż do świata tego unikalnego wzornictwa.
Czytaj więcej

Triumf kuchni Madera w konkursie Opolska Marka 2021

Na podium 19. edycji konkursu Opolska Marka stanęła kuchnia Madera. Jej projekt nagrodzono w kategorii "Produkt Roku 2021" doceniając innowacyjność rozwiązań oraz unikalne wzornictwo. Statuetki wręczono laureatom podczas kameralnej gali pod koniec czerwca br.
Czytaj więcej

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne