Salon sprzedaży

Kuchnie
Wrocław

< 55-040 Wrocław
Bielany ul. Czekoladowa 20
pn.-sb. 10.00-20.00
niedz. handlowa 10.00-20.00
KOORDYNATOR SALONU

ALEKSANDRA MINKISIEWICZ

SALON MEBLI KUCHENNYCH WROCŁAW BIELANY

Salon mebli kuchennych Halupczok znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. Aleja Bielany, znajdująca się w pobliżu Bielan Wrocławskich, to niewątpliwie miejsce cenione przez osoby, które poszykują wnetrzarskich inspiracji. Salon mebli na wymiar Halupczok Wrocław Bielany znajduje się na wspólnej powierzchni z marką ekskluzywnych mebli Kler. Bezpośrednia bliskość darmowego parkingu, a także dobry dojazd z Wrocławia i innych miejscowośći (skrzyżowanie dróg A4 i S8), powoduje, że miejsce jest bardzo chętnie odwiedzane.

Referencje

"Atmosfera w salonie i profesjonalizm całego zespołu projektantów absolutnie nas oczarował. Pomogli nam zaprojektować kuchnię marzeń. Zgodnie z obietnicą meble zostały zamontowane przed świętami. Szczerze polecam!".
Aleksander K., Klient
"Użytkuję meble Halupczok od ponad dwóch lat. Obsługa na poziomie sprzedaży jest bardzo profesjonalna. W trakcie oczekiwania na kuchnię stały kontakt projektanta był miłym akcentem. Montaż odbył się w terminie i sposób, wcześniej sygnalizowany- zespół ds. montażu mebli i ekipa montująca blaty. Obie profesjonalne. Po zakończeniu montażu Panowie posprzątali, nie zostawiając śladu po remoncie kuchni".
Hanna K., Klientka
"Profesjonalna obsługa, najwyższa jakość. Polecam."
p. Martyna B., klientka
"Godna zaufania i polecenia firma. Jakość wykonania na najwyższym poziomie."
Braun Studio, projektowanie wnętrz
"Profesjonalna obsługa na każdym etapie. Od doboru rozwiązań, przez projekt, piękną wizualizację i zgodny z nią montaż finalny. Rekomenduję usługę firmy Halupczok, w szczególności salonu wrocławskiego."
p. Agata D., klientka
"Użytkuję meble Halupczok od 6 lat, w tym momencie wykańczam nowy dom i ponownie się nie zawiodłam. Meble są piękne a obsługa w salonie niezmiennie uprzejma i profesjonalna. Jeśli zależy komuś na jakości i dopracowanym designie - wybór może być tylko jeden. Polecam!"
Magdalena I., Klientka
"W firmie Halupczok już po raz drugi zrobiliśmy kuchnię, tym razem dla syna. Wszystko obyło się bez większych problemów. W salonie zawsze czuliśmy się "dopieszczeni", nawet przy wielu zmianach, jakie wprowadzaliśmy w projekcie. Tyle jest świetnych rozwiązań, że czasami trudno nam było zdecydować się na jedne kosztem drugich. Pani z działu obsługi klienta, przesympatyczna osoba, informowała nas o kolejnych wizytach montażowych. Pewnie tyle opinii ile klientów, ale my zdecydowanie polecamy firmę Halupczok. Opinie pozytywne sprawdziły się, dlatego dzielimy się naszą. Czuliśmy duże zaangażowanie w naszą, potem syna kuchnię, a to bardzo rzadkie w tych czasach".
Grażyna, Klientka
"Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i możemy polecić z przekonaniem firmę Halupczok. Opinie się sprawdzają. Świetny projekt, niełatwy, bo mamy dość skomplikowany układ kuchni, doradzili i zaproponowali ciekawe rozwiązania, bardzo funkcjonalne. Termin montażu mieliśmy ustalony i dotrzymany, zostaliśmy poinformowani, że może być odległy i był, ale za naszą wiedzą i zgodą. Więc nie mamy tutaj żadnych zastrzeżeń, a jeszcze skorzystaliśmy z promocji i dostaliśmy kawiarkę :-) Trzymamy kciuki za Wasze realizacje, bo u nas wszystko grało i gra."
Beata, Klientka
"Nasza kuchnia była zamontowana dość szybko, spodziewaliśmy się nawet, że mogą być problemy, bo kuchnia pod skosem, ale okazało się, że poszło gładko. Obsługa bardzo miła, kompetentna, zawsze kontakt z salonem był i można było wypytać o wszystko. Firmę spokojnie możemy z żoną polecić."
Jakub, Klient

Skontaktuj się z naszym ekspertem

KOORDYNATOR SALONU

ALEKSANDRA MINKISIEWICZ

KUCHNIE WROCŁAW BIELANY

Nowoczesne meble kuchenne to nasza domena. Wrocław prezentuje jedne z najbardziej topowych kolekcji mebli na wymiar – Industria, Marrone, Marsala i Eleganza. Industria zachwycająca geometryczną wręcz harmonią projektu i Marrone, której infywidualnie dobrany lakier z drobinkami naturalnego brązu, flirtuje z miłośnikami wnętrz w stylu glamour. Eleganza, w której dominuje matowa czerń w połączeniu z postarzanym dębem oraz Marsala, która ukośnym boniowaniem w charakterystyczną jodełkę, przywodzi na myśl dobre, tradycyjne rzemiosło.

Poza tym, że zaprezentowano w salonie nowoczesne meble kuchenne, w ofercie mebli na wymiar znalazły się również kuchnie klasyczne, w tradycyjnym oraz nowatorskim ujęciu. We Wrocławiu doświadczyć można ergonomii projektu kuchni z wyspą: Sienna, Bristol i Toscana.

KUCHNIE NA WYMIAR WROCŁAW BIELANY

Wśród modeli kuchni na wymiar we Wrocławiu wyróżnia się nowoczesna kuchnia Marrone. Fronty tej kuchni pokryte są warstwą lakieru z naturalnym brązem. Szlachetny połysk metalu oraz naturalny, niejednorodny kolor, zachwycił już szerokie grono odbiorców. W aranżacji tej kuchni wykorzystano także specjalnie barwiony sękaty dąb oraz blat w ciepłej kolorystyce przypominającej marmur.

MEBLE KUCHENNE WROCŁAW BIELANY

W naszym salonie mebli kuchennych we Wrocławiu jesteśmy w stanie dopasować kuchnię dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Lubimy wyzwania i dlatego podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań projektowych, technologicznych i materiałowych. Dla naszych klientów tworzymy unikatowe, niepowtarzalne meble kuchenne na wymiar.

Siedziba firmy

Salon sprzedaży

Krzyżowa Dolina

Poprzeczna 17A, Krzyżowa Dolina, Polska
+48 77 465 14 76

Salony sprzedaży w Polsce

Salon sprzedaży

Kuchnie
Warszawa Janki

05-090 Warszawa Janki
Plac Szwedzki 3
+48 22 728 23 35
Salon sprzedaży

Kuchnie
Opole

45-231 Opole,
ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)
+48 77 402 77 57
Salon sprzedaży

Kuchnie
Wrocław

55-040 Wrocław
Bielany ul. Czekoladowa 20
+48 71 336 50 62
Salon sprzedaży

Kuchnie
Kraków

31-352 Kraków
ul. Tetmajera 83
+48 12 629 19 13
Salon sprzedaży

Kuchnie
Warszawa Targówek

03-286 Warszawa
ul. Malborska 41
(Domoteka)
+48 608 002 345
Salon sprzedaży

Kuchnie Poznań

61-696 Poznań
Aleja Solidarności 34
(Galeria Polskie Meble)
+48 602 450 005
Salon sprzedaży

Kuchnie
Katowice

40-315 Katowice
Aleja W. Roździeńskiego 199 (Nowy Roździeń)
+48 32 493 18 11
Salon sprzedaży

Kuchnie Gdańsk

Al. Grunwaldzka 211
(City Meble)
+48 58 666 00 66
Salon sprzedaży

Kuchnie Bielsko-Biała

43-300 Bielsko-Biała
ul. Józefa Kustronia 63
(Galeria Wnętrz Mera)
+48 33 311 66 30
Salon sprzedaży

Kuchnie Dobrodzień

46-380 Dobrodzień
ul. Oleska 35
(Dobroteka)
+48 34 372 49 70

Salony sprzedaży na świecie

Salon sprzedaży

Kuchnie Halupczok
Culemborg, HOLANDIA

Randweg 20 4104
Przedstawicielstwo w Holandii Mio Home, Showroom ETC Design Center Europe – Stand 25B
+31 (0) 610 934 496
Salon sprzedaży

Kuchnie Halupczok
Boca Raton, USA

USA, Boca Raton 99 SE Mizner Blvd. Suite 130
33432 USA
+1 561-843-3653
Salon sprzedaży

Kuchnie Halupczok
Monachium, NIEMCY

Monachium, Niemcy Rosenheimer Landstrasse 46
85521 Ottobrunn (Monachium)
+49 89 901 868 25

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok