Kuchnie Dobrodzień

Dobrodzień
ul. Oleska 35
46-380

godziny otwarcia
pn.-pt. 10.00-19.00
sob.-niedz. handlowa 10.00-18.00
tel.: +48 34 372 49 70
mail: dobrodzien@meble-halupczok.pl

Zapraszam do salonu Halupczok w Dobrodzieniu

Piotr Kaczmarek
Manager Regionu
+48 735 200 750

Salon mebli kuchennych Halupczok w Dobrodzieniu

Salon mebli kuchennych Dobrodzień

Salon mebli kuchennych Halupczok w Dobrodzieniu znajduje się w obiekcie Dobroteka, zlokalizowanym przy obwodnicy miejscowości, będącej częścią trasy 46, na odcinku między Opolem a Częstochową. Dojazd z Opola zajmuje około 45 minut, a z Częstochowy godzinę.

Przy galerii meblowej znajduje się obszerny, bezpłatny parking. W Dobrotece, poza kuchniami Halupczok, znajduje się także bogata ekspozycja ekskluzywnych mebli mieszkaniowych innych marek. Dodatkowo w obiekcie można napić się kawy lub przekąsić coś w "Dobrym Bistro".

Nasze realizacje - Dobrodzień

Referencje

"Profesjonalny zespół, bardzo gościnnie".

Paweł F., Projektant wnętrz

"Z miłą chęcią zamieszczam poniższy list referencyjny dla firmy Halupczok. Kuchnia wykonana przez firmę Halupczok spełnia najwyższe standardy wykonania. Zarówno użyte materiały, jak i usługa są na bardzo wysokim poziomie. Uważam,że firma oferuje bardzo korzystny współczynnik jakości w stosunku do ceny. Mogę z całym spokojem polecić w zakresie mebli kuchennych firmę Halupczok, wszystkim, którzy mają w planach wykonanie kuchni na zamówienie".

Krystian S., Klient

"Polecamy! Kupiliśmy już drugą kuchnię w Halupczok i z niej, jak z pierwszej też jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalizm i jakość wykonania na najwyższym poziomie. My drugi raz wróciliśmy do salonu w Dobrodzieniu, gdzie Pan Adam czyni prawdziwe cuda- fachowo doradzi, i odradzi jeśli nasze pomysły w praktyce będą niefunkcjonalne. Tak było przy naszej ostatniej kuchni. Efekt zaskoczył nawet nas, którzy przecież doskonale znaliśmy projekt. Serdecznie polecamy!".

K., A., Klienci

"Firma Halupczok to jeden z najbardziej uznanych na rynku producentów mebli kuchennych na zmówienie. Mówię to z doświadczenia obecności na różnych wspólnych inwestycjach, mogę potwierdzić wysoką jakość kuchni oraz pracę fachowców tej firmy. Ceny oddają rozwiązania, których trudno szukać na rynku u innych wykonawców, ale stosunek ceny do jakości jest korzystny".

Arkadiusz Z., Architekt

"Firma Halupczok charakteryzuje się rzetelnością pod każdym względem. Praca wykonana w terminie i z dobrych jakościowo materiałów. Projektanci godni polecenia".

Beata, Inwestorka

"Dobrodzień to region pełen stolarzy. Oferta jest spora i profesjonalizm kilku porównywalnych firm jest wysoki. Z mężem zrobiliśmy research rynku i finalnie podjęliśmy decyzję o powierzeniu naszej kuchni firmie Halupczok. A wszystko dzięki pierwszej wizycie w salonie w Dobrodzieniu, po której byliśmy oczarowani. Profesjonalne podejście, szczególnie Pana Grzegorza i Pani Agnieszki, i te kuchnie, które tam zobaczyliśmy. Decyzja co do wyboru jednej była naprawdę trudna, ale projektantce udało się w projekcie połączyć dwie kuchnie, które szczególnie mnie oczarowały- Eleganza i Maron. Dzięki jej zaangażowaniu w każdy etap tworzenia naszej kuchni, przeszliśmy dość spokojnie przez remont, bez niepotrzebnych stresów. Polecamy tę firmę wszystkim, którzy tak jak my cenią sobie niebanalność, dobrą jakość i święty spokój."

Anna i Tomasz Ż., Klienci

"Pojechaliśmy do Dobroteki w Dobrodzieniu kupować meble Kler-a. Oczywiście zamówiliśmy wypoczynki u Pani Violetty. Po tym zamówieniu przeszliśmy pooglądać inne stoiska i trafiliśmy na kuchnie HALUPCZOK. I już wiedzieliśmy, że jest to producent naszej kuchni. Po godzinnej rozmowie z Panią Joasią podpisaliśmy umowę na projekt. Późniejsze fazy czyli negocjacje z projektantką Panią Ewą z Katowic i kierownikiem Panem Grzegorzem przebiegały w profesjonalnej i sympatycznej atmosferze. Wynegocjowana przez nas cena oraz dobrze przygotowany projekt i wykonanie spowodowało, że mamy meble kuchenne w Świdnicy, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Efektem współpracy jest dodatkowo zamówiona i wykonana duża szafa. Pozdrawiamy ".

Danuta i Adam, Klienci

"Bardzo profesjonalnie miejsce w temacie kuchni na wymiar. Polecam".

Marcin, Architekt wnęrz

"Przepiękne kuchnie i bardzo profesjonalne podejście. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie wyjątkowy design".

Agata, Klientka

"Świetne polskie wzornictwo, piękne kolekcje meblowe i doskonała atmosfera tego miejsca sprawiają, że uwielbiam je odwiedzać. Cieszę się, że takie miejsce powstało na mapie Opolszczyzny".

Ewelina, Projektantka wnętrz

"Wczoraj wreszcie dotarła do nas nasza nowa piękna kuchnia ❤️ Jesteśmy bardzo zadowoleni i super zadowoleni z kuchni i obsługi firmy Halupczok. Wielkie podziękowania dla całego zespołu, wszystko przebiegło idealnie i bezproblemowo. Od początku do końca. Serdecznie polecam. Wielkie dzięki".

Anna W., Klientka

Masz pytanie do naszego eksperta?

zadzwoń
telefon
+48 34 372 49 70

Kuchnie Dobrodzień

Kuchnie na wymiar Dobrodzień mogą Państwo zobaczyć w Dobrotece.

W Dobrodzieniu marka Halupczok jest obecna prawie od początku działalności. W ciągu kilkunastu lat nasze kuchnie Dobrodzień zmieniały swoją lokalizację – wszystko po to, by móc w najlepszy sposób wyeksponować nasze kolekcje mebli kuchennych. Kuchnie Dobrodzień w Dobrotece obecne są od początku jej działalności. 

Dobroteka to miejsce nietuzinkowe, poświęcone sztuce, rzemiosłu i wzornictwu. W dwupoziomowym nowoczesnym kompleksie, znajduje się starannie wyselekcjonowana kolekcja wnętrz, firmowana przez najlepszych producentów działających w okolicy Dobrodzienia, miasta, którego tradycja rzemiosła meblarskiego sięga 200 lat. Odbywają się tu cykliczne wystawy, branżowe wydarzenie, czy spotkania z projektantami i artystami.

Kuchnie Halupczok Dobrodzień
Kuchnie na wymiar Dobrodzień

Kuchnie na wymiar Dobrodzień

Salon mebli kuchennych w Dobrodzieniu, to dogodne miejsce na zapoznanie się z wymarzoną kuchnią na wymiar Halupczok, na rozmowę z doradcą, czy projektantem. W Dobrodzieniu możecie Państwo zobaczyć nasze aranżacje mebli kuchennych:

Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie w Dobrodzieniu.

Meble kuchenne Dobrodzień

Nowy salon Halupczok w Dobrodzieniu oferuje nowoczesne meble kuchenne, dopasowane do wdzięku i charakteru Twojego domu. Salon Halupczok Dobrodzień to nowe tchnienie designu mebli kuchennych na opolski i śląski rynek. Tak szybko rozwijające się technologicznie i krajobrazowo miasto potrzebowało zupełnie nowego spojrzenia na architekturę wnętrz.

Salon Halupczok oferuje meble kuchenne do nowoczesnych, designerskich pomieszczeń kuchennych, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także efektowne. Szlachetność materiałów i dobór najlepszych dodatków sprawia, że meble kuchenne Halupczok wypełnią przestrzenie wyjątkowych opolskich domów i apartamentów.

Meble kuchenne Dobrodzień

Salony firmowe Halupczok

Halupczok Culemborg

Randweg 20

Halupczok Monachium

Rosenheimer Landstrasse 46

Kuchnie Bielsko-Biała

ul. Józefa Kustronia 63

Kuchnie Dobrodzień

ul. Oleska 35

Kuchnie Gdańsk

Al. Grunwaldzka 211 (City Meble)

Kuchnie Katowice

Aleja W. Roździeńskiego 199 (Nowy Roździeń)

Kuchnie Kraków

ul. Tetmajera 83

Kuchnie Opole

ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)

Kuchnie Poznań

Aleja Solidarności 34

Kuchnie Warszawa Janki

Plac Szwedzki 3

Kuchnie Warszawa Targówek

ul. Malborska 41

Kuchnie Wrocław

ul. Czekoladowa 20

Siedziba firmy Krzyżowa Dolina

ul. Poprzeczna 17a

Halupczok Boca Raton, USA

99 SE Mizner Blvd. Suite 130
Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl