Salon sprzedaży

Kuchnie Dobrodzień

< 46-380 Dobrodzień
ul. Oleska 35
(Dobroteka)
pn-pt. 10:00 - 19:00
sob-niedz. handlowa 10:00-18:00
Manager Regionu

Piotr Kaczmarek

SALON MEBLI KUCHENNYCH DOBRODZIEŃ

Salon mebli kuchennych Halupczok w Dobrodzieniu znajduje się w obiekcie Dobroteka, zlokalizowanym przy obwodnicy miejscowości, będącej częścią trasy 46, na odcinku między Opolem a Częstochową. Dojazd z Opola zajmuje około 45 minut, a z Częstochowy godzinę.

Przy galerii meblowej znajduje się obszerny, bezpłatny parking. W Dobrotece, poza kuchniami Halupczok, znajduje się także bogata ekspozycja ekskluzywnych mebli mieszkaniowych innych marek. Dodatkowo w obiekcie można napić się kawy lub przekąsić coś w „Dobrym Bistro”.

Referencje

"Wczoraj wreszcie dotarła do nas nasza nowa piękna kuchnia ❤️ Jesteśmy bardzo zadowoleni i super zadowoleni z kuchni i obsługi firmy Halupczok. Wielkie podziękowania dla całego zespołu, wszystko przebiegło idealnie i bezproblemowo. Od początku do końca. Serdecznie polecam. Wielkie dzięki".
Anna W., Klientka
"Świetne polskie wzornictwo, piękne kolekcje meblowe i doskonała atmosfera tego miejsca sprawiają, że uwielbiam je odwiedzać. Cieszę się, że takie miejsce powstało na mapie Opolszczyzny".
Ewelina, Projektantka wnętrz
"Bardzo profesjonalnie miejsce w temacie kuchni na wymiar. Polecam".
Marcin, Architekt wnęrz
"Dobrodzień to region pełen stolarzy. Oferta jest spora i profesjonalizm kilku porównywalnych firm jest wysoki. Z mężem zrobiliśmy research rynku i finalnie podjęliśmy decyzję o powierzeniu naszej kuchni firmie Halupczok. A wszystko dzięki pierwszej wizycie w salonie w Dobrodzieniu, po której byliśmy oczarowani. Profesjonalne podejście, szczególnie Pana Grzegorza i Pani Agnieszki, i te kuchnie, które tam zobaczyliśmy. Decyzja co do wyboru jednej była naprawdę trudna, ale projektantce udało się w projekcie połączyć dwie kuchnie, które szczególnie mnie oczarowały- Eleganza i Maron. Dzięki jej zaangażowaniu w każdy etap tworzenia naszej kuchni, przeszliśmy dość spokojnie przez remont, bez niepotrzebnych stresów. Polecamy tę firmę wszystkim, którzy tak jak my cenią sobie niebanalność, dobrą jakość i święty spokój."
Anna i Tomasz Ż., Klienci
"Przepiękne kuchnie i bardzo profesjonalne podejście. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie wyjątkowy design".
Agata, Klientka
"Polecamy! Kupiliśmy już drugą kuchnię w Halupczok i z niej, jak z pierwszej też jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalizm i jakość wykonania na najwyższym poziomie. My drugi raz wróciliśmy do salonu w Dobrodzieniu, gdzie Pan Adam czyni prawdziwe cuda- fachowo doradzi, i odradzi jeśli nasze pomysły w praktyce będą niefunkcjonalne. Tak było przy naszej ostatniej kuchni. Efekt zaskoczył nawet nas, którzy przecież doskonale znaliśmy projekt. Serdecznie polecamy!".
K., A., Klienci
"Firma Halupczok to jeden z najbardziej uznanych na rynku producentów mebli kuchennych na zmówienie. Mówię to z doświadczenia obecności na różnych wspólnych inwestycjach, mogę potwierdzić wysoką jakość kuchni oraz pracę fachowców tej firmy. Ceny oddają rozwiązania, których trudno szukać na rynku u innych wykonawców, ale stosunek ceny do jakości jest korzystny".
Arkadiusz Z., Architekt
"Pojechaliśmy do Dobroteki w Dobrodzieniu kupować meble Kler-a. Oczywiście zamówiliśmy wypoczynki u Pani Violetty. Po tym zamówieniu przeszliśmy pooglądać inne stoiska i trafiliśmy na kuchnie HALUPCZOK. I już wiedzieliśmy, że jest to producent naszej kuchni. Po godzinnej rozmowie z Panią Joasią podpisaliśmy umowę na projekt. Późniejsze fazy czyli negocjacje z projektantką Panią Ewą z Katowic i kierownikiem Panem Grzegorzem przebiegały w profesjonalnej i sympatycznej atmosferze. Wynegocjowana przez nas cena oraz dobrze przygotowany projekt i wykonanie spowodowało, że mamy meble kuchenne w Świdnicy, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Efektem współpracy jest dodatkowo zamówiona i wykonana duża szafa. Pozdrawiamy ".
Danuta i Adam, Klienci
"Profesjonalny zespół, bardzo gościnnie".
Paweł F., Projektant wnętrz
"Firma Halupczok charakteryzuje się rzetelnością pod każdym względem. Praca wykonana w terminie i z dobrych jakościowo materiałów. Projektanci godni polecenia".
Beata, Inwestorka
"Z miłą chęcią zamieszczam poniższy list referencyjny dla firmy Halupczok. Kuchnia wykonana przez firmę Halupczok spełnia najwyższe standardy wykonania. Zarówno użyte materiały, jak i usługa są na bardzo wysokim poziomie. Uważam,że firma oferuje bardzo korzystny współczynnik jakości w stosunku do ceny. Mogę z całym spokojem polecić w zakresie mebli kuchennych firmę Halupczok, wszystkim, którzy mają w planach wykonanie kuchni na zamówienie".
Krystian S., Klient

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Manager Regionu

Piotr Kaczmarek

KUCHNIE DOBRODZIEŃ

Kuchnie na wymiar Dobrodzień mogą Państwo zobaczyć w Dobrotece.
 
 W Dobrodzieniu marka Halupczok jest obecna prawie od początku działalności. W ciągu kilkunastu lat nasze kuchnie Dobrodzień zmieniały swoją lokalizację – wszystko po to, by móc w najlepszy sposób wyeksponować nasze kolekcje mebli kuchennych. Kuchnie Dobrodzień w Dobrotece obecne są od początku jej działalności.

Dobroteka to miejsce nietuzinkowe, poświęcone sztuce, rzemiosłu i wzornictwu. W dwupoziomowym nowoczesnym kompleksie, znajduje się starannie wyselekcjonowana kolekcja wnętrz, firmowana przez najlepszych producentów działających w okolicy Dobrodzienia, miasta, którego tradycja rzemiosła meblarskiego sięga 200 lat. Odbywają się tu cykliczne wystawy, branżowe wydarzenie, czy spotkania z projektantami i artystami.

KUCHNIE NA WYMIAR DOBRODZIEŃ

Salon mebli kuchennych w Dobrodzieniu, to dogodne miejsce na zapoznanie się z wymarzoną kuchnią na wymiar Halupczok, na rozmowę z doradcą, czy projektantem. W Dobrodzieniu możecie Państwo zobaczyć nasze aranżacje mebli kuchennych:

  • Liguria – wysublimowana elegancja
  • Eleganza – klasyczne piękno
  • Rivoli – fascynująca współczesność
  • Bristol – czar minionej epoki
  • Grazia – minimal art design
  • Industria – artyzm płynący z symetrii
  • Stafford – kuchnia idealna
  • Marrone – kojąca zmysłowość
  • Marsala – inspiracja płynąca z natury
  • Toscana – wysmakowany duet

Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie w Dobrodzieniu.

MEBLE KUCHENNE DOBRODZIEŃ

Nowy salon Halupczok w Dobrodzieniu oferuje nowoczesne meble kuchenne, dopasowane do wdzięku i charakteru Twojego domu. Salon Halupczok Dobrodzień to nowe tchnienie designu mebli kuchennych na opolski i śląski rynek. Tak szybko rozwijające się technologicznie i krajobrazowo miasto potrzebowało zupełnie nowego spojrzenia na architekturę wnętrz.

Salon Halupczok oferuje meble kuchenne do nowoczesnych, designerskich pomieszczeń kuchennych, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także efektowne. Szlachetność materiałów i dobór najlepszych dodatków sprawia, że meble kuchenne Halupczok wypełnią przestrzenie wyjątkowych opolskich domów i apartamentów.

Siedziba firmy

Salon sprzedaży

Krzyżowa Dolina

Poprzeczna 17A, Krzyżowa Dolina, Polska
+48 77 465 14 76

Salony sprzedaży w Polsce

Salon sprzedaży

Kuchnie
Warszawa Janki

05-090 Warszawa Janki
Plac Szwedzki 3
+48 22 728 23 35
Salon sprzedaży

Kuchnie
Opole

45-231 Opole,
ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)
+48 77 402 77 57
Salon sprzedaży

Kuchnie
Wrocław

55-040 Wrocław
Bielany ul. Czekoladowa 20
+48 71 336 50 62
Salon sprzedaży

Kuchnie
Kraków

31-352 Kraków
ul. Tetmajera 83
+48 12 629 19 13
Salon sprzedaży

Kuchnie
Warszawa Targówek

03-286 Warszawa
ul. Malborska 41
(Domoteka)
+48 608 002 345
Salon sprzedaży

Kuchnie Poznań

61-696 Poznań
Aleja Solidarności 34
(Galeria Polskie Meble)
+48 602 450 005
Salon sprzedaży

Kuchnie
Katowice

40-315 Katowice
Aleja W. Roździeńskiego 199 (Nowy Roździeń)
+48 32 493 18 11
Salon sprzedaży

Kuchnie Gdańsk

Al. Grunwaldzka 211
(City Meble)
+48 58 666 00 66
Salon sprzedaży

Kuchnie Bielsko-Biała

43-300 Bielsko-Biała
ul. Józefa Kustronia 63
(Galeria Wnętrz Mera)
+48 33 311 66 30
Salon sprzedaży

Kuchnie Dobrodzień

46-380 Dobrodzień
ul. Oleska 35
(Dobroteka)
+48 34 372 49 70

Salony sprzedaży na świecie

Salon sprzedaży

Kuchnie Halupczok
Culemborg, HOLANDIA

Randweg 20 4104
Przedstawicielstwo w Holandii Mio Home, Showroom ETC Design Center Europe – Stand 25B
+31 (0) 610 934 496
Salon sprzedaży

Kuchnie Halupczok
Boca Raton, USA

USA, Boca Raton 99 SE Mizner Blvd. Suite 130
33432 USA
+1 561-843-3653
Salon sprzedaży

Kuchnie Halupczok
Monachium, NIEMCY

Monachium, Niemcy Rosenheimer Landstrasse 46
85521 Ottobrunn (Monachium)
+49 89 901 868 25

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok