Kuchnie Halupczok Dobrodzień

Dobrodzień
ul. Oleska 35
46-380

tel. +48 34 372 49 70
czynne:
pn.-pt. 10.00-19.00
sob.-niedz. handlowa 10.00-18.00
dobrodzien@meble-halupczok.pl

 

Zapraszamy do salonu Halupczok w Dobrodzieniu

Piotr Kaczmarek
Manager Regionu
nr tel. +48 735 200 750

Salon kuchenny Dobrodzień

Salon mebli kuchennych Dobrodzień

Salon mebli kuchennych Halupczok w Dobrodzieniu znajduje się w obiekcie Dobroteka, zlokalizowanym przy obwodnicy miejscowości, będącej częścią trasy 46, na odcinku między Opolem a Częstochową. Dojazd z Opola zajmuje około 45 minut, a z Częstochowy godzinę.

Przy galerii meblowej znajduje się obszerny, bezpłatny parking. W Dobrotece poza kuchniami Halupczok znajduje się także bogata ekspozycja ekskluzywnych mebli mieszkaniowych innych marek. Dodatkowo w obiekcie można napić się kawy lub przekąsić coś w Dobrym Bistro.

Nasze realizacje - Dobrodzień

Referencje

"Dobrodzień to region pełen stolarzy. Oferta jest spora i profesjonalizm kilku porównywalnych firm jest wysoki. Z mężem zrobiliśmy research rynku i finalnie podjęliśmy decyzję o powierzeniu naszej kuchni firmie Halupczok. A wszystko dzięki pierwszej wizycie w salonie w Dobrodzieniu, po której byliśmy oczarowani. Profesjonalne podejście, szczególnie Pana Grzegorza i Pani Agnieszki, i te kuchnie, które tam zobaczyliśmy. Decyzja co do wyboru jednej była naprawdę trudna, ale projektantce udało się w projekcie połączyć dwie kuchnie, które szczególnie mnie oczarowały- Eleganza i Maron. Dzięki jej zaangażowaniu w każdy etap tworzenia naszej kuchni, przeszliśmy dość spokojnie przez remont, bez niepotrzebnych stresów. Polecamy tę firmę wszystkim, którzy tak jak my cenią sobie niebanalność, dobrą jakość i święty spokój."

Anna i Tomasz Ż., Klienci

"Z miłą chęcią zamieszczam poniższy list referencyjny dla firmy Halupczok. Kuchnia wykonana przez firmę Halupczok spełnia najwyższe standardy wykonania. Zarówno użyte materiały, jak i usługa są na bardzo wysokim poziomie. Uważam,że firma oferuje bardzo korzystny współczynnik jakości w stosunku do ceny. Mogę z całym spokojem polecić w zakresie mebli kuchennych firmę Halupczok, wszystkim, którzy mają w planach wykonanie kuchni na zamówienie".

Krystian S., Klient

"Pojechaliśmy do Dobroteki w Dobrodzieniu kupować meble Kler-a. Oczywiście zamówiliśmy wypoczynki u Pani Violetty. Po tym zamówieniu przeszliśmy pooglądać inne stoiska i trafiliśmy na kuchnie HALUPCZOK. I już wiedzieliśmy, że jest to producent naszej kuchni. Po godzinnej rozmowie z Panią Joasią podpisaliśmy umowę na projekt. Późniejsze fazy czyli negocjacje z projektantką Panią Ewą z Katowic i kierownikiem Panem Grzegorzem przebiegały w profesjonalnej i sympatycznej atmosferze. Wynegocjowana przez nas cena oraz dobrze przygotowany projekt i wykonanie spowodowało, że mamy meble kuchenne w Świdnicy, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Efektem współpracy jest dodatkowo zamówiona i wykonana duża szafa. Pozdrawiamy ".

Danuta i Adam, Klienci

"Bardzo profesjonalnie miejsce w temacie kuchni na wymiar. Polecam".

Marcin, Architekt wnęrz

"Wczoraj wreszcie dotarła do nas nasza nowa piękna kuchnia ❤️ Jesteśmy bardzo zadowoleni i super zadowoleni z kuchni i obsługi firmy Halupczok. Wielkie podziękowania dla całego zespołu, wszystko przebiegło idealnie i bezproblemowo. Od początku do końca. Serdecznie polecam. Wielkie dzięki".

Anna W., Klientka

"Firma Halupczok to jeden z najbardziej uznanych na rynku producentów mebli kuchennych na zmówienie. Mówię to z doświadczenia obecności na różnych wspólnych inwestycjach, mogę potwierdzić wysoką jakość kuchni oraz pracę fachowców tej firmy. Ceny oddają rozwiązania, których trudno szukać na rynku u innych wykonawców, ale stosunek ceny do jakości jest korzystny".

Arkadiusz Z., Architekt

"Firma Halupczok charakteryzuje się rzetelnością pod każdym względem. Praca wykonana w terminie i z dobrych jakościowo materiałów. Projektanci godni polecenia".

Beata, Inwestorka

"Świetne polskie wzornictwo, piękne kolekcje meblowe i doskonała atmosfera tego miejsca sprawiają, że uwielbiam je odwiedzać. Cieszę się, że takie miejsce powstało na mapie Opolszczyzny".

Ewelina, Projektantka wnętrz

"Przepiękne kuchnie i bardzo profesjonalne podejście. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie wyjątkowy design".

Agata, Klientka

"Profesjonalny zespół, bardzo gościnnie".

Paweł F., Projektant wnętrz

"Polecamy! Kupiliśmy już drugą kuchnię w Halupczok i z niej, jak z pierwszej też jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalizm i jakość wykonania na najwyższym poziomie. My drugi raz wróciliśmy do salonu w Dobrodzieniu, gdzie Pan Adam czyni prawdziwe cuda- fachowo doradzi, i odradzi jeśli nasze pomysły w praktyce będą niefunkcjonalne. Tak było przy naszej ostatniej kuchni. Efekt zaskoczył nawet nas, którzy przecież doskonale znaliśmy projekt. Serdecznie polecamy!".

K., A., Klienci

Masz pytanie do naszego salonu w Dobrodzieniu?

zadzwoń
telefon
+48 34 372 49 70

Kuchnie Dobrodzień

Kuchnie na wymiar Dobrodzień mogą Państwo zobaczyć w Dobrotece.
W Dobrodzieniu marka Halupczok jest obecna prawie od początku działalności. W ciągu kilkunastu lat nasze kuchnie Dobrodzień zmieniały swoją lokalizację – wszystko po to, by móc w najlepszy sposób wyeksponować nasze kolekcje mebli kuchennych. Kuchnie Dobrodzień w Dobrotece obecne są od początku jej działalności. 

Dobroteka to miejsce nietuzinkowe, poświęcone sztuce, rzemiosłu i wzornictwu. W dwupoziomowym nowoczesnym kompleksie staranne znajduje się starannie wyselekcjonowana kolekcja wnętrz, firmowana przez najlepszych producentów działających w okolicy Dobrodzienia.

Miasta, którego tradycja rzemiosła meblarskiego sięga 200 lat. Odbywają się tu cykliczne wystawy, branżowe wydarzenie, czy spotkania z projektantami i artystami. Obiekt w którym znajdują się nasze kuchnie Dobrodzień znajduje się w terenie województwa opolskiego, w bliskim sąsiedztwie Opola, Częstochowy, Kluczborka i Gliwic.


 

Kuchnie Dobrodzień
Kuchnie na wymiar Dobrodzień

Kuchnie na wymiar Dobrodzień

Kuchnie na wymiar Dobrodzień to dogodne miejsce na zapoznanie się z ofertą mebli kuchennych Halupczok, rozmowę z doradcą czy projektantem. W Dobrodzieniu możecie Państwo zobaczyć nasze aranżacje mebli kuchennych:

 • Liguria - wysublimowana elegancja
 • Eleganza - klasyczne piękno
 • Rivoli - fascynująca współczesność
 • Bristol - czar minionej epoki
 • Grazia - minimal art design
 • Industria - artyzm płynący z symetrii
 • Stafford - kuchnia idealna
 • Marrone - kojąca zmysłowość
 • Marsala - inspiracja płynąca z natury
 • Toscana - wysmakowany duet
 • Torino - hipnotyzujący czar
 • Roma - urok eklektyzmu

Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie kuchni na wymiar Dobrodzień.

 

Meble kuchenne Dobrodzień

Nowy salon Halupczok w Dobrodzieniu oferuje nowoczesne meble kuchenne, dopasowane do wdzięku i charakteru Twojego domu. Salon Halupczok Dobrodzień to nowe tchnienie designu mebli kuchennych na opolski i śląski rynek. Tak szybko rozwijające się technologicznie i krajobrazowo miasto potrzebowało zupełnie nowego spojrzenia na architekturę wnętrz.

Salon Halupczok oferuje meble kuchenne do nowoczesnych, designerskich pomieszczeń kuchennych, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także efektowne. Szlachetność materiałów i dobór najlepszych dodatków sprawia, że meble kuchenne Dobrodzień Halupczok wypełnią przestrzenie wyjątkowych opolskich  domów i apartamentów.

Meble kuchenne Dobrodzień

Salony firmowe Halupczok

Kuchnie Halupczok Bielsko-Biała

ul. Józefa Kustronia 63

Kuchnie Halupczok Culemborg, Holandia

Randweg 20

Kuchnie Halupczok Dobrodzień

ul. Oleska 35

Kuchnie Halupczok Gdańsk

Al. Grunwaldzka 211 (City Meble)

Kuchnie Halupczok Kalisz

ul. Wrocławska 48-50

Kuchnie Halupczok Katowice

Aleja W. Roździeńskiego 199 (Nowy Roździeń)

Kuchnie Halupczok Kraków

ul. Tetmajera 83

Kuchnie Halupczok Opole

ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)

Kuchnie Halupczok Poznań

Aleja Solidarności 34

Kuchnie Halupczok Warszawa Janki

Plac Szwedzki 3

Kuchnie Halupczok Warszawa Targówek

ul. Malborska 45 (naprzeciwko IKEA, powierzchnia wspólna z firmą KLER)

Kuchnie Halupczok Wrocław

ul. Czekoladowa 20

Siedziba firmy Halupczok Krzyżowa Dolina

ul. Poprzeczna 17a

Kuchnie Halupczok Boca Raton, USA

99 SE Mizner Blvd. Suite 130
Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl