Kuchnie Halupczok Opole

Opole
ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)
45-231

tel. +48 77 402 77 57
fax +48 77 455 57 25
czynne:
pn.-pt. 10.00-18.00
sob. 10.00-14.00
opole@meble-halupczok.pl


 

Zapraszam do odwiedzenia salonu Halupczok Opole.

Magdalena Pioterkiewicz
Kierownik Salonu
+48 608 356 459

Salon mebli kuchennych Opole

Meble kuchenne Opole marki Halupczok dostępne są dla wielbicieli dobrego designu już od 2008 roku. Wtedy na ul. Oleskiej otwarto pierwszy salon tej marki. W 2012 roku przeniesiono showroom do sąsiedniego budynku, w celu zwiększenia powierzchni wystawienniczej. W lipcu 2022 roku showroom poddano aranżacyjnej metamorfozie. Przestrzeń ekspozycyjną wypełniają topowe kuchnie, prezentujące bogatą stylistykę - od klasycznych, przez glamour i eko, po nowoczesną. Wśród nich: Fenice, Ariana, Madera, Eleganza, Marrone, Bristol, Industria i Perugia. W showroomie dostępny jest także szeroki wachlarz próbek frontów innych kolekcji marki.

Nasze realizacje - Opole

Referencje

"Serdecznie polecam salon w Opolu. Już na wejściu przywitały mnie dwie sympatyczne uśmiechnięte panie. Współpraca była tylko przyjemnością, projektant Pan Wojtek okazał mi wiele cierpliwości, zawsze oddzwaniał kiedy potrzebowałam jego pomocy. Pomimo tego że kuchnia była bardzo skomplikowana, montaż przebiegł bez komplikacji. Dzisiaj cieszę się piękną kuchnią, a znajomi nie kryją podziwu!".

Klaudia, Inwestorka

"Kupiłem w Halupczok kuchnię w 2007 roku, do dnia dzisiejszego kuchnia nie ma znaków zużycia. Systemy oraz szuflady działają bez zarzutów. Obsługa w salonie na najwyższym poziomie. Warto przeznaczyć większą kwotę pieniędzy na lepszej klasy produkt".

Grzegorz L., Klient

"Bardzo przyjemne miejsce, piękne kuchnie, super atmosfera, przemiłe panie, jakoś widać już od wejścia! Współpraca układała się świetnie, a montaż przebiegł szybko i sprawnie. Polecam!!!!".

p. Agata K., Klientka

"Miła, profesjonalna obsługa i bardzo ładne kuchnie. Jesteśmy z mężem zadowoleni z efektu końcowego.".

p. Aleksandra, Klientka

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wysoce profesjonalne i życzliwe podejście Pani Marcie M.z Salonu Halupczok w Opolu. Za sprawą Pani Marty,od momentu wejścia do Salonu,poczuliśmy się jak prawdziwi goście.Wybraliśmy kuchnię Latina z ekspozycji, biorąc pod uwagę Jej cenne rady i sugestie.Uzyskaliśmy wszystkie niezbędne informacje,zarówno w kontakcie bezpośrednim,jak również telefonicznym i mailowym. Szczególne podziękowania- za okazaną pomoc -chcieliśmy również przekazać Panom montujący naszą piękna kuchnię. Panowie fachowo i sprawnie zmontowali meble,wykazując się przy tym wysoką kulturą osobistą. Zarówno meble,jak też kompleksowa obsługa klienta, w firmie Halupczok są na najwyższym poziomie.

Magda i Piotr z Zawiercia, Klienci

"Kuchnia zamówiona w salonie w Opolu. Obsługa klienta od momentu wyboru, poprzez projekt, na montażu kończąc najwyższy profesjonalizm. Polecam i pozdrawiam."

Katarzyna, Klientka

"Projekty przepiękne, a rozwiązania zaskoczyły nawet mojego męża. Najlepsza firma na rynku z tego typu personalizowanym produktem. Polecam wszystkim, którzy cenią piękne wnętrza.".

p. Agata, Klientka

"Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kuchni marki Halupczok od ponad dwóch lat. Począwszy od wykonania projektu, gdzie zostały spełnione wszystkie potrzeby i marzenia mojej żony, po zamontowanie kuchni przez profesjonalną ekipę , która przed rozpoczęciem pracy zabezpieczyła podłogi, sprawnie zamontowała meble i zostawiła po sobie porządek. Do dnia dzisiejszego odwiedzający nas goście zachwycają się naszą kuchnią, a dla nas wygląda dziś tak jak zaraz po montażu. Polecam każdemu".

Szymon, Klient

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu i późniejszego wykonania segmentu kuchennego w naszym mieszkaniu. Na etapie projektowania - świetne i profesjonalne doradztwo w "ustawieniu" poszczególnych segmentów oraz doborze sprzętów. Przemiły personel salonu opolskiego - nam 70-latkom - służył pomocą w wyjaśnianiu w "naszej nieznajomości w technice". Wykonanie i montaż kuchni oraz jej jakość i nowoczesność jest adekwatna do ceny. Firma dotrzymuje terminów, ustalonych przy podpisywaniu umowy i nie robi żadnych problemów, gdy trzeba je zmieniać z naszego powodu. Cały czas jesteśmy pod wrażeniem miłej, serdecznej i kulturalnej atmosfery, panującej przy kontaktach z paniami Magdą i Agatą oraz panem Michałem. Oby było więcej takich firm na naszym rynku. Będziemy firmę Halupczok, opinie o niej, polecać naszym znajomym".

Halina i Lech T., Klienci

Kuchnie Opole

Meble kuchenne na wymiar Opole? Tylko w salonie Halupczok. Ekspansja marki rozpoczęła sie właśnie na Opolszczyźnie, od dwóch salonów zlokalizowanych w Dobrodzieniu i Opolu. Fabryka mebli zlokalizowana jest około 23 kilometry od centrum stolicy regionu. To spowodowało, że marka jest znana i ceniona od lat. Od samego początku, kiedy zakład był jeszcze niewielki, zwracano szczególną uwagę na jakość i autorskie rozwiązania.
 

Kuchnie na wymiar Opole

Salon mebli kuchennych Halupczok w Opolu oferuje profesjonalne doradztwo. Nasi projektanci nieustannie podnoszą swoje kwalifikację, aby móc tworzyć Klientom niepowtarzalne projekty mebli kuchennych na wymiar. Doradcy klienta są szkoleni z zakresu nowych urządzeń AGD oraz akcesoriów meblowych. Dzięki temu możemy oferować najnowsze światowe rozwiązania. Dogodna lokalizacja salonu Halupczok na mapie Opola, łatwy dojazd oraz  własny, bezpłatny parking w bezpośredniej bliskości salonu to komunikacyjne atuty.

 

Meble kuchenne Opole

Opole to nie tylko stolica polskiej piosenki malowniczo położona nad Odrą. Opole to także stolica regionu z bogatymi tradycjami rzemieślniczymi, w tym meblarskimi. Położony nieopodal Opola Dobrodzień, to miasto stolarzy, znane nie tylko w okolicy. Do Dobrodzienia po meble od wielu lat przyjeżdżają mieszkańcy całego Śląska. Marka Halupczok czerpie z bogatej tradycji meblarskiej i w swojej produkcji mebli na wymiar nie rezygnuje z elementów, gdzie praca ręczna jest kluczowa i decyduje o niepowtarzalności tworzonych mebli.

 

Luksusowe kuchnie w Halupczok Opole

Zapraszamy w podróż po świecie inspirujących wnętrz do salonu mebli kuchennych Halupczok Opole. Poznaj przy filiżance autorskiej Arabiki Halupczok Excellence intrygujące projekty kuchni, wsparte kanonem klasycznego piękna. Przyjrzyj się z bliska ich aranżacyjnym detalom, dobierz rozwiązania optymalne dla siebie i swoich bliskich. Pełen zakres usług to dobór materiałów i rozwiązań przez ekspertów, pomiar w miejscu inwestycji, projekt aranżacji wnętrza, produkcja, transport oraz montaż w miejscu inwestycji. Zapraszamy do odwiedzin!

 

Salony firmowe Halupczok

Kuchnie Halupczok Bielsko-Biała

ul. Józefa Kustronia 63

Kuchnie Halupczok Culemborg, Holandia

Randweg 20

Kuchnie Halupczok Dobrodzień

ul. Oleska 35

Kuchnie Halupczok Gdańsk

Al. Grunwaldzka 211 (City Meble)

Kuchnie Halupczok Kalisz

ul. Wrocławska 48-50

Kuchnie Halupczok Katowice

Aleja W. Roździeńskiego 199 (Nowy Roździeń)

Kuchnie Halupczok Kraków

ul. Tetmajera 83

Kuchnie Halupczok Opole

ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)

Kuchnie Halupczok Poznań

Aleja Solidarności 34

Kuchnie Halupczok Warszawa Janki

Plac Szwedzki 3

Kuchnie Halupczok Warszawa Targówek

ul. Malborska 45 (naprzeciwko IKEA, powierzchnia wspólna z firmą KLER)

Kuchnie Halupczok Wrocław

ul. Czekoladowa 20

Siedziba firmy Halupczok Krzyżowa Dolina

ul. Poprzeczna 17a

Kuchnie Halupczok Boca Raton, USA

99 SE Mizner Blvd. Suite 130
Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl