DOSKONAŁOŚĆ W KAŻDYM CALU: VENETA CUCINE
I HALUPCZOK

Kuchnia to niezaprzeczalnie tętniące życiem serce każdego domu. To również miejsce, gdzie rodzą się nie tylko smaki, ale także wspomnienia i przeżycia. Wiedząc to marki Veneta Cucine oraz Halupczok połączyły siły, aby stworzyć przestrzenie, które są nie tylko funkcjonalne, ale i piękne. Nasza współpraca to harmonijne połączenie włoskiego designu i polskiego rzemiosła, które ma swoje korzenie w tradycji i doskonałości.

Meble kuchenne Veneta Cucine to synonim najwyższej jakości. Każdy element jest starannie projektowany i wykonany z myślą o trwałości, estetyce oraz komforcie użytkowania. To właśnie ta niezachwiana dbałość o detale sprawia, że Veneta Cucine jest liderem włoskiej branży mablarskiej. Halupczok, będąc wyłącznym przedstawicielem Veneta Cucine w Polsce wnosi do tej współpracy swoje bogate doświadczenie w tworzeniu mebli, które łączą w sobie elegancję, funkcjonalność i oryginalność wzornictwa.

Decyzja o uzupełnieniu naszego portfolio o produkty Veneta Cucine była krokiem naturalnym, wynikającym z podzielanej wizji tworzenia niepowtarzalnych kuchni, które stanowią centrum każdego domu.

Wierzymy, że dzięki tej współpracy, możemy zaoferować naszym klientom nie tylko meble, ale również holistyczne doświadczenie – od projektu po realizację marzeń o idealnej kuchni.

WIELOFUNKCYJNOŚĆ WIĘCEJ FUNKCJI W TEJ SAMEJ PRZESTRZENI

W ostatnich latach sposób, w jaki doświadczamy życia domowego, a zwłaszcza tego w kuchni, bardzo się zmienił. Dziś jesteśmy przyzwyczajeni do zarządzania przestrzenią w bardziej zróżnicowany, elastyczny sposób, uwzględniając potrzeby, które mogą zmieniać się w zależności od indywidualnych nawyków czy pory dnia.

W Veneta Cucine uważnie obserwowaliśmy tendencje rynkowe, które zbadaliśmy, przeanalizowaliśmy, a następnie zaproponowaliśmy rozwiązanie projektowe odpowiadające i wspierające obecne trendy. Stawiamy na kuchnie zaprojektowane i zbudowane dla ludzi, czyli dla codziennych użytkowników, którzy cenią przestrzeń, w której żyją.

Kuchnie Veneta Cucine dostępne w wybranych salonach Halupczok

Iconica

Nowa koncepcja, w której wysokie szafki stanowią kluczowy element przestrzeni kuchennej. Przechowywanie przybiera formę dzielenia się, a dzielenie odkrywa swoją podwójną naturę: oddzielenia przestrzeni („dzielenie”) i łączenia ich („z”), sprzyjając wspólnym momentom. Funkcjonalność została zwiększona poprzez wykorzystanie tyłu szafek: kuchnia „double-faced”, z którą meble otwierają nowe możliwości i zaskakują.

 

Aranżacja zawierająca wyspę, gdzie życye codzienne łączy się ze strefą kuchenną i przechowywania. Naprzemienne wykończenia tworzą wizualnie dynamiczny rytm, który nadaje wartość symboliczną kolorom i materiałom. Każde wykończenie jest dopasowane do funkcji- szafki ścienne wychodzą na część dzienną rozszerzając ich styl i możliwości.

Lounge

Kuchnia rozszerza swoje możliwości i perspektywy, przekształcając się w prawdziwego kreatora przestrzeni. Meble nabierają wartości architektonicznej: wysokie szafki sięgają sufitu, służąc jako ściana i tworząc przegrodę między różnymi środowiskami. Przegroda i jednocześnie ściana do przechowywania, gdzie przestrzeń jest zoptymalizowana do ostatniego centymetra. Z dodatkową perspektywą: zastosowanie szkła w niektórych drzwiach zmienia nową ścianę w element łączący.

 

Wysoką jednostkę z drzwiami, która sięga podłogi, można dostosować do własnych preferencji stosując różny układ szyflad oraz półek. Schowek znajdujący się na wyspie ma przesuwane drzwi, aby nie przeszkadzały w codziennej pracy.  kolei przezroczysty wyświetlacz zapewnie widok przez wysokie szafki wzmacniając efekt dzielenia przestrzeni. Łączący kuchnię z salonem regał grawitacyjny oferuje wspólne miejsce do przechowywania dla obu przestrzeni.

Milano

DREWNO. Zintegrowany uchwyt eliminuje klamkę, dzięki czemu profil drzwi jest bardziej czysty i efektowny. Rama o zmniejszonej grubości przyczynia się do ogólnego efektu minimalistycznych linii, zapewniając współczesną interpretację tradycyjnego materiału, jakim jest drewno.

Kuchnia, która rozszerza swoje funkcje, kształtując nowe środowiska w odpowiedzi na nowe nawyki życiowe. Dwie szafki o pełnej wysokości, zaprojektowane w celu zapewnienia miejsca do przechowywania architektonicznie strukturyzują przestrzeń, oddzielając konwencjonalne operacje gotowania od obszaru przeznaczonego do nauki lub inteligentnej pracy. Zastosowanie dwóch kolorów tworzy wizualną harmonię między różnymi częściami mebli. Część z jaśniejszym rdzeniem wydaje się rozszerzać na ciemniejsze obszary. Wysokie szafki sięgające podłogi umożliwiają pełne wykorzystanie przestrzeni.

Obszar gotowania, znajduje się w środkowej części kuchni tworząc centrum, wokół którego zorganizowana jest przestrzeń. Bliskość różnych funkcji – przechowywania, udostępniania i gotowania sprawia, że przygotowanie posiłków jest jeszcze szybsze i bardziej funkcjonalne.

Współpraca zagraniczna

Wiktoria Halupczok

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne