Kuchnie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
ul. Józefa Kustronia 63
43-300

godziny otwarcia
pn.-pt. 9.00-20.00
sob. 9.00-17.00
tel.: +48 33 311 66 30
mail: bielsko@meble-halupczok.pl

Zapraszamy do salonu Halupczok w Bielsku-Białej

Katarzyna Steckel

Manager Salonu
tel. +48 668 360 403

Salon mebli kuchennych Halupczok w Bielsku-Białej

Salon mebli kuchennych Bielsko-Biała

Salon mebli kuchennych Halupczok Bielsko-Biała znajduje się w galerii wnętrz Mera, która została otwarta pod koniec roku 2018. Marka Halupczok w Bielsku-Białej funkcjonowała już jednak w innej lokalizacji od roku 2013. Ekspozycja kuchni jest bardzo bogata. W salonie można zobaczyć modele nowoczenych mebli kuchennych takie jak: Industria, Marsala, Eleganza, Grazia, Siena i Liguria oraz klasyczną kuchnię Bristol.

Nasze realizacje - Bielsko-Biała

Referencje

"Bardzo dziękujemy za wykonanie kuchni zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Proszę jeszcze raz podziękować Panom montażystom za tak profesjonalne podejście do sprawy co w dzisiejszych czasach jest tak rzadko spotykane.".

Paweł P., Klient

"Piękne kuchnie. Wysoki standard wykonania, bardzo miła i rzetelna pomoc specjalisty".

Mariusz i Agnieszka K, Klienci

"Vážení přátelé, chtěl bych Vám poděkovat za perfektní kuchyň, kterou nám Vaše firma navrhla a namontovala. Musím konstatovat, že veškeré provedené práce byly na vysoké profesionální úrovni. Samotné jednání s paní Katarzyna Steckel bylo vždy příjemné a milé. Také paní Ewa Topolnická se k nám chovala s maximální vstřícnosti a 100% profesionálně. Samotná montáž kuchyně proběhla dle plánu. Pánové, kteří kuchyň montovali odvedli bezvadnou práci. Děkujeme za všechno (syn si také objednal kuchyň u Vaší společnosti).".

Romana a Bogdan R., Klienci, Czechy

"Ponieważ oboje z mężem lubimy gotować i po prostu spędzać czas w kuchni, przy jej meblowaniu zależało nam na funkcjonalnościach. Zanim wybraliśmy wykonawcę czytałam o marce Halupczok, opinie wydawały się pozytywne. Nie zawiedliśmy się. Projektantka Pani Dorota z bielskiego salonu zrobiła nam bardzo ładny i funkcjonalny projekt, uwzględniając skosy w kuchni i okno pod jednym z nich. Polecam markę serdecznie. Fajne pomysły i rozwiązania, trudno dostępne w meblach z niższej półki".

Maria, Klientka

"Wysoki profesjonalizm, dokładne wykonanie. Bardzo wysoka jakość".

Ewa K., Klientka

"Staliśmy się z żoną niezwykle zadowolonymi klientami Firmy Halupczok i uważamy, że powinniśmy się podzielić tym wrażeniem z innymi. Za sprawą pracowników firmy, w okresie ostatnich kilku miesięcy, staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami (już) dwóch kuchni. To, że zdecydowaliśmy się zakupić meble do drugiego domu potwierdza tylko fakt, że wykonano za pierwszym razem świetną robotę pod każdym względem, a teraz to skutecznie zostało powtórzone. Gratulujemy właścicielowi firmy zespołu. Nie jest to wyłącznie pusty slogan. Jako menedżer z blisko 20letnim doświadczeniem w bankowości, zarządzając obszarami sprzedaży, tworzenia produktów oraz customer experience, a w końcu jako szef-praktyk, gratuluję firmie zespołu, który niezależnie czy w obszarze sprzedaży, czy na etapie projektu, a później, montażu powodował, że przez cały czas mieliśmy z żoną poczucie bycia we właściwych rękach i ani przez chwilę w to nie zwątpiliśmy".

Sergiusz, Klient

"Mogę śmiało polecić ze swojej strony, jeśli chodzi o meble kuchenne dobrego wykonawcę - firma Halupczok. Mam bardzo dobrą opinię o współpracy z tą firmą. Finalnie kuchnia wyszła świetnie, bardzo funkcjonalnie dzięki radom Pani Kasi, która podsunęła pomysły na rozwiązania dla osoby leworęcznej ".

Marianna W., Klientka

"Obsługa świetna, jakość bardzo wysoka bez porównania z konkurencją. Robiliśmy kuchnię u Pana Halupczoka prawie rok temu. W salonie w Bielsku przywitała nas przemiła i uśmiechnięta dziewczyna tłumacząc wszystko po kolei. Współpraca z projektantem natychmiastowa. Reklamacja z mojej winy uwzględniona i naprawiona po kilku dniach. Ceny? No cóż dość wysokie. Ale za taką jakość warto zapłacić! to produkt dla świadomych klientów, swoista inwestycja na lata. My z żoną tak to postrzegamy".

Alex, Klient

"Miejsce pełne inspiracji. Polecam szczególnie tym, którzy planują po raz pierwszy swoje mieszkanie. Na spotkaniu z projektantem w salonie dowiedziałam się o tylu możliwościach ciekawych rozwiązań, że naprawdę trudno było podjąć decyzję. Ale każde z nich mogłam zobaczyć i przetestować czy jest dla mnie. Finalnie nie wiedziałam, że kuchnia w rzeczywistości będzie jeszcze lepsza niż projekt.".

Oliwia P., Klientka

"Nowy salon w nowej lokalizacji. Piękne meble kuchenne, warto odwiedzić!".

Radosław S., Klient

"Na podkladzie wykonanych prac projektantskich s uslug w Halupczok w Bielsko Biala, prac na produkcii i prac montaźowych bym bardzo chcial podzienkować WASZEJ firmie i Waszym pracownikom za wszystko jak bylo zrobione, jak pani Ewa T. naprojektowala i panowie zrealizowali. Wszystko tak jak ma być. Panstwo ma ekype za ktoru moge dać reke do ognia. Jesce raz Bardzo Dzienkuje za wszystko i pani Katarzyne S. offerta i podchodzenie do klienta super OK. Dzienkuje ".

Pawel P., Klient, Słowacja

"Cudowne meble, do zakochania. Profesjonalna i bardzo zaangażowana załoga. Dziękuję za fachową pomoc i profesjonalną obsługę".

Agata F., Klient

Masz pytanie do naszego eksperta?

zadzwoń
telefon
+48 33 311 66 30

Kuchnie na wymiar Bielsko-Biała

W salonie mebli kuchennych Halupczok w Bielsku-Białej można zamówić swoją wymarzoną kuchnię. Zespół projektantów i doradców Klienta jest doskonale przygotowany, żeby przedstawić szeroki zakres możliwości realizacji kuchni. Wykonujemy meble kuchenne na zamówienie, według indywidualnych projektów, które są kreowane przez naszych projektantów. Można także przyjść z gotowym projektem architekta, który zostanie zrealizowany przez naszych specjalistów.

Kuchnie na wymiar Bielsko-Biała
Meble kuchenne Bielsko-Biała

Meble kuchenne Bielsko-Biała

Meble kuchenne są wyceniane każdorazowo według indywidualnego projektu. Wycena może być wielowariantowa, uwzględniająca różne materiały wykończeniowe i akcesoria. Doradcy Klienta chętnie pomogą we właściwym doborze sprzętu AGD, który można zamówić kompleksowo wraz z meblami kuchennymi.

Kuchnie Bielsko-Biała

Zachęcamy do odwiedzin salonu mebli kuchennych Halupczok w Bielsku-Białej. Przy aromatycznej kawie, w otoczeniu przepięknych aranżacji kuchennych, można zanurzyć się w świecie idealnych kuchni. Dokładna analiza funkcjonalności kuchni, gwarantuje satysfakcję podczas jej użytkowania w przyszłości.

Kuchnie Halupczok Bielsko-Biała

Salony firmowe Halupczok

Halupczok Culemborg

Randweg 20

Halupczok Monachium

Rosenheimer Landstrasse 46

Kuchnie Bielsko-Biała

ul. Józefa Kustronia 63

Kuchnie Dobrodzień

ul. Oleska 35

Kuchnie Gdańsk

Al. Grunwaldzka 211 (City Meble)

Kuchnie Katowice

Aleja W. Roździeńskiego 199 (Nowy Roździeń)

Kuchnie Kraków

ul. Tetmajera 83

Kuchnie Opole

ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)

Kuchnie Poznań

Aleja Solidarności 34

Kuchnie Warszawa Janki

Plac Szwedzki 3

Kuchnie Warszawa Targówek

ul. Malborska 41

Kuchnie Wrocław

ul. Czekoladowa 20

Siedziba firmy Krzyżowa Dolina

ul. Poprzeczna 17a

Halupczok Boca Raton, USA

99 SE Mizner Blvd. Suite 130
Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl