DLA KONESERÓW NOWATORSKICH ROZWIĄZAŃ

Świat mebli Halupczok reprezentuje klasę premium w kluczowych dla marki filarach, takich jak: jakość, design, funkcjonalność i innowacyjność. Od momentu założenia firmy Halupczok podążamy drogą nowoczesnych rozwiązań, a nie utartych schematów. Ciągły rozwój, który wpisany jest w firmowe DNA, pozwala nam być o krok przed potrzebami wymagających klientów. W oparciu o wiedzę naszych doświadczonych specjalistów, technologiczny know-how i rozbudowany park maszynowy rozwijamy sztukę innowacyjnego meblarstwa kuchennego.

 

SYSTEM CICHEGO DOMYKANIA

FINEZYJNIE I Z GRACJĄ

System cichego domykania umożliwia bezgłośne i płynne zamykanie mebli, pracując tym samym na wysoki komfort ich użytkowania. Cichy domyk działa bowiem na zasadzie hamulca, który łagodzi siłę uderzenia mebla o ramę, jednocześnie eliminując towarzyszący przy tym hałas. Za sprawą tego samozamykającego mechanizmu, meble kuchenne zachowują swoją doskonałą jakość i estetykę na długie lata. Meble dostępne w naszej ofercie posiadają system cichego domyku. Współpraca z renomowanym, austriackim producentem okuć meblowych zaowocowała pewnym produktem, który gwarantuje niezawodność i najwyższą ergonomię. Jak to działa w praktyce? Sprawdź naszą realizację kuchni Madera lub Fenice.

UKRYTE SIŁOWNIKI

MAGIA INNOWACJI, CZYLI LESS IS MORE

Pracując nad rozwiązaniami funkcjonalnymi, chcemy zaskakiwać innowacyjnością, przyjmując zasadę less is more. Aby zachować nienaganną estetykę mebli, wprowadziliśmy ukryty mechanizm otwierania szafek z zastosowaniem systemu REVEGO, marki Blum. Siłowniki podnoszące fronty w szafkach wiszących zostały dyskretnie ukryte w ich korpusie. Takie rozwiązanie daje poczucie lekkości otwierania i zamykania, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich walorów estetycznych mebla. Inną funkcjonalnością, która pracuje na wrażenia użytkowe i wizualne, jest opcja wysuwanego blatu z wyspy kuchennej, bez zastosowania podpórki. Zastosowanie tego rozwiązania, tak jak zrobiliśmy to w przypadku kuchni Ravenna, to przepis na stworzenie idealnego blatu dla wymagających.

ZAWIASY, KTÓRYCH NIE WIDAĆ

IDEA DLA MINIMALISTÓW

Eleganckie, ciche i funkcjonalne, to kluczowe cechy, które w samo sedno opisują możliwość ukrycia zawiasów wewnątrz korpusu mebla. To funkcjonalność stworzona dla minimalistów, którzy cenią prostotę rozwiązań, przy zachowaniu wysokiej wydajności użytkowej. Zawiasy niewidoczne z zewnątrz, nie ingerują w wizualną spójność estetyki mebla, podtrzymując jego niepowtarzalny charakter i styl. Atrakcyjne możliwości projektowe zawiasów wpuszczanych definiują je jako unikatowe rozwiązanie, które pasuje niemal do każdej aranżacji kuchennej. Idealnie sprawdza się w witrynach meblowych, które posiadają w drzwiach szybę. Doskonałym przykładem takiego zastosowania jest kuchnia Goia, której precyzja wykonania zamknięta jest w najmniejszych detalach.

SYSTEM PODNOSZENIA SZUFLAD

JUTRO JEST DZIŚ

Autorski system regulacji wysokości szuflad pozwala dopasować ich wnętrze do indywidualnych oraz unikatowych preferencji klienta. Rozwiązanie, które wprowadziliśmy m.in. do kuchni Rivoli, zostało uhonorowane w 2019 roku patentem Urzędu Patentowego RP. Funkcjonalność pozwoliła osiągnąć całemu projektowi bezkompromisowe maksimum użyteczności przy jednoczesnym zachowaniu nienagannej estetyki. Ten nowatorski system bez ograniczeń gwarantuje swobodę i wygodę przechowywania, którą doceniają miłośnicy wynalazczości i postępowych rozwiązań.

SYSTEM PODŚWIETLENIA UCHWYTÓW

DESIGN AWANGARDOWEGO FORMATU

Potwierdzonyw 2019 roku patentem Urzędu Patentowego RP, system podświetlania uchwytów kuchennych oraz możliwość personalizacji ich sygnowania wprowadza kuchnię w futurystyczny wymiar meblarstwa. Podświetlenie uchwytów za pomocą bezkablowej niskonapięciowej instalacji wprowadziliśmy do projektu kuchni Siena. Takie rozwiązanie pozwoliło nie tylko zwiększyć funkcje użytkowe meblom kuchennym, ale również dodało im indywidualnej i wyjątkowej formy, która wpisuje się w unikalne preferencje użytkowników.

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok