NEWS

10. urodziny salonu Halupczok Warszawa

Mamy ogromną przyjemność obchodzić 10. urodziny salonu Halupczok Warszawa. To okazja do świętowania, jak również idealny moment na podziękowania naszym Klientom za wsparcie i zaufanie, kóre nam okazali przez te wszystkie lata.
Czytaj więcej

Piknik Architekta i Projektanta we Wrocławiu

Piknik Architekta i Projektanta w salonie Halupczok Wrocław był niezwykłym wydarzeniem, które zebrało w jednym miejscu pasjonatów architektury, projektowania i sztuki. Salon Halupczok, znany z oryginalnych rozwiązań wnętrzarskich, stworzył przestrzeń, w której eksperci mogli wymieniać się pomysłami, inspiracjami i doświadczeniem.
Czytaj więcej

6. urodziny salonu Halupczok Gdańsk

Świętujmy wspólnie 6. urodziny galerii wnętrz CITY MEBLE oraz zlokalizowanego w niej salonu mebli kuchennych HALUPCZOK GDAŃSK (24-25 marca 2023 r., 10.00-20.00)
Czytaj więcej

Kolekcja Madera nagrodzona German Design Award 2023

Nowoczesna kuchnia Madera zdobyła nagrodę German Design Award 2023. W uznaniu dla wybitnego projektu, łączącego wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnymi, luksusowa kuchnia otrzymała nagrodę w kategorii "Excelent Product Design".
Czytaj więcej

Świąteczne życzenia od Zespołu Halupczok

Czytaj więcej

Halupczok „Opolską Firmą Przyjazną Cudzoziemcom”

Polityka personalna firmy Halupczok od lat oparta na otwartości, choć nie jest obliczona na zaszczyty, została dostrzeżona i doceniona. Firma znalazła się w wąskim gronie laureatów tegorocznej edycji konkursu "Opolska Firma Przyjazna Cudzoziemcom". Konkurs organizowany był przez Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu , Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki wraz z opolską lożą BCC. Jego celem jest uznanie tych pracodawców, którzy kierują się zasadami równego traktowania pracowników bez względu na pochodzenie oraz wspierają ich integrację.
Czytaj więcej

Wielkie otwarcie. Salon Halupczok Opole w nowej odsłonie.

Salon mebli kuchennych Halupczok Opole świętuje ponowne otwarcie po przejściu całkowitej metamorfozy. Inspiracją do rearanżacji przestrzeni showroomu było pragnienie dzielenia się wyjątkowym designem, w towarzystwie funkcjonalnych rozwiązań opartych na innowacyjnych technologiach. Topowe kolekcje kuchenne, których projekty odzwierciedlają najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Zapraszamy w podroż do świata tego unikalnego wzornictwa.
Czytaj więcej

Triumf kuchni Madera w konkursie Opolska Marka 2021

Na podium 19. edycji konkursu Opolska Marka stanęła kuchnia Madera. Jej projekt nagrodzono w kategorii "Produkt Roku 2021" doceniając innowacyjność rozwiązań oraz unikalne wzornictwo. Statuetki wręczono laureatom podczas kameralnej gali pod koniec czerwca br.
Czytaj więcej

Kuchnie Halupczok na Pikniku Kler Garden w Dobrotece

W ubiegłą sobotę (04.06) mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako partner w wydarzeniu "Piknik Kler Garden", które miał miejsce w galerii wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu. Na gości czekała moc wrażeń, przemiłych spotkań, inspirujących rozmów i nowych doświadczeń kulinarnych.
Czytaj więcej

Spotkanie dla Architektów i Projektantów we Wrocławiu

W czwartek 12 maja 2022 r. mieliśmy przyjemność wziąć udział we wrocławskiej edycji Pikniku Architekta i Projektanta. Spotkanie było doskonałym pretekstem do interesujących rozmów na temat designu, wymiany poglądów na temat obowiązujących trendów i zapoznania się z nowinkami ze świata aranżacji wnętrz. Dla uczestników przygotowano ciekawe prezentacje, kreatywne warsztaty, pyszny poczęstunek z zapachem aromatycznej kawy w tle.
Czytaj więcej

Kuchnie Halupczok ponownie na srebrnym ekranie

Po sukcesie, jaki przyniosła kampania telewizyjna Halupczok w 2021 r., kuchnie marki wracają na szklany ekran w nowej, oszałamiającej odsłonie. Wyłączni PARTNERZY kampanii: Miele, Falmec
Czytaj więcej

ADRIANY 2021 rozdane

W marcu br. rozstrzygnięto 11. edycję plebiscytu marki Halupczok - "Adriany" 2021. Statuetka od lat jest wyróżnieniem dla tych członków Zespołu, którzy perfekcję w dążeniu do doskonałości, przekuwają w codzienną motywację do działania.
Czytaj więcej

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne