NEWS

PROMOCJA! DREWNIANY ORGANIZER DO SZUFLAD W CENIE MEBLI BRISTOL

Jeśli planujesz odświeżenie swojej kuchni, mamy dla Ciebie wyjątkową okazję, której nie możesz przegapić! Przy zakupie mebli kuchennych z naszej eleganckiej kolekcji Bristol, otrzymasz ekskluzywne, w pełni personalizowane drewniane organizery do szuflad w cenie mebli.
Czytaj więcej

SCULPTURE CULINAIRE: EKSKLUZYWNE FRANCUSKIE NOŻE – TERAZ Z RABATEM

Przypominamy. Do końca czerwca obowiązuje promocja na noże renomowanej francuskiej marki Tarrerias-Bonjean. Zapraszamy do naszych Salonów.
Czytaj więcej

KAWIARKA SIEMENS W CENIE KUCHNI

Kawiarka Siemens – sprawdź naszą promocję i ciesz się aromatyczną kawą każdego dnia!
Czytaj więcej

Specjalny Weekend w salonie kuchni Halupczok Dobrodzień

W terminie 26 - 27 czerwca br. Halupczok Dobrodzień wraz z Partnerami: Kler, BMW, Vero i Casa Dywany zaprasza na SPECJALNY WEEKEND w galerii wnętrz Dobroteka. Bogaty program wydarzenia obfituje w niespodzianki zapewniające niezapomniane doznania estetyczne i smakowe, jak również wyjątkowe wrażenia motoryzacyjne. Zapraszamy do wspólnego celebrowania!
Czytaj więcej

„Wyraź swój styl”, Halupczok Gdańsk

“Wyraź swój styl” podczas wizyty w salonie firmowym Halupczok Gdańsk i weź udział w konkursie fotograficznym.
Czytaj więcej

Wyprzedaż z rabatami do 60%

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty wyprzedaży relokacyjnej obejmującej wszystkie kolekcje kuchenne wyeksponowane w salonie firmowym Halupczok Gliwice.
Czytaj więcej

W PREZENCIE robot kuchenny marki KitchenAid!

W PREZENCIE profesjonalny robot kuchenny marki KitchenAid! Każdy Klient, który zamówi zestaw mebli kuchennych wraz z kompletem urządzeń AGD marki KitchenAid do dnia 31.12.2019 r., otrzyma profesjonalny robot kuchenny za 1,23 zł brutto. Ten mistrz kuchni stworzony na początku ubiegłego wieku w Ameryce, jako prototyp zawodowego miksera dla piekarzy, stał się gwiazdą kuchni domowej, dając początek marce KitchenAid już blisko 100 lat temu.
Czytaj więcej

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne