2022-03-23

ADRIANY 2021 rozdane

Tegoroczni finaliści 11. edycji plebiscytu „Adriany” to pasjonaci, którzy perfekcję w dążeniu do doskonałości przekuwają w codzienną motywację do działania. Statuetka jest potwierdzeniem ich wyjątkowego zaangażowania w działania na rzecz firmy. Począwszy od inauguracyjnej edycji w 2012 r., zespoły projektowo-handlowe sieci salonów firmowych Halupczok oraz pracownicy siedziby co roku zmagają się o to cenne trofeum.

W tym roku na podium stanęły cztery zespoły salonów – Gdańsk i Katowice w kategorii „Najlepszy duży salon” oraz Kalisz i Gliwice, jako „Najlepsze małe salony”. Za imponujący udział w budowaniu sukcesu firmy nagrodzono również sześć osób, na co dzień pracujących w siedzibie firmy na Opolszczyźnie. Tytuł "Najlepszy Projektant" oraz „Najlepszy Handlowiec” trafiły do (odpowiednio) Pauliny Wasilewskiej i Joanny Dix, ze studia Halupczok Gdańsk.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców!
Więcej o plebiscycie przeczytać można w najnowszym wydaniu Magazyn Halupczok (1/2022), który dostępny jest w druku we wszystkich salonach marki oraz e-wersji.

Sukces firmy Halupczok budują zaangażowani, pełni pasji ludzie

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl