main image: Halupczok „Opolską Firmą Przyjazną Cudzoziemcom”
Polityka personalna firmy Halupczok od lat oparta na otwartości, choć nie jest obliczona na zaszczyty, została dostrzeżona i doceniona. Firma znalazła się w wąskim gronie laureatów tegorocznej edycji konkursu "Opolska Firma Przyjazna Cudzoziemcom". Konkurs organizowany był przez Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu , Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki wraz z opolską lożą BCC. Jego celem jest uznanie tych pracodawców, którzy kierują się zasadami równego traktowania pracowników bez względu na pochodzenie oraz wspierają ich integrację.

Polityka personalna firmy Halupczok od lat oparta na otwartości, choć nie jest obliczona na zaszczyty, została dostrzeżona i doceniona. Firma znalazła się w wąskim gronie laureatów tegorocznej edycji konkursu „Opolska Firma Przyjazna Cudzoziemcom”. Konkurs organizowany był przez Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu , Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki wraz z opolską lożą BCC. Patronem wydarzenia był Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu oraz marszałek województwa opolskiego. Jego celem jest uznanie tych pracodawców, którzy kierują się zasadami równego traktowania pracowników bez względu na pochodzenie oraz wspierają ich integrację.

W tym roku, ze względu na wyjątkową sytuację związaną z wojną w Ukrainie, doceniono pracodawców, którzy zatrudnili uchodźców. Również w tym gronie laureatów znalazła się firma Halupczok otrzymując drugie wyróżnienie.
Tytuł „Opolska Firma Przyjazna Cudzoziemcom” to niezwykle ważna forma uznania dla firmy Halupczok, której działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu zajmują lwią część w biznesowej strategii działania.

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne