main image: SCULPTURE CULINAIRE: EKSKLUZYWNE FRANCUSKIE NOŻE – TERAZ Z RABATEM
Przypominamy. Do końca czerwca obowiązuje promocja na noże renomowanej francuskiej marki Tarrerias-Bonjean. Zapraszamy do naszych Salonów.

Tarrerias Bonjean firma, założona w 1662 roku we francuskim Thiers przez rodzinę pasjonatów nożownictwa jest czołowym producentem na francuskim rynku. Każdy ich nóż jest wyrazem pasji i wprowadzanych innowacji. Doskonała jakość produktów przyczynia się do światowej renomy firmy TB Groupe.

Marie Bonjean i Luciena Tarreriasa, którzy już w pierwszych dekadach XX wieku zajmowali się rzemieślniczą produkcją noży. Tarrerias-Bonjean kontynuuje tę tradycję, oferując wysokiej jakości noże i sztućce oraz inwestując 5% rocznego obrotu w badania i rozwój firmy.

Obecnie firma ma siedzibę w Thiers i codziennie wytwarza do 150 000 sztuk sztućców. Marka słynie z kilku wyjątkowych linii noży, które zdobyły uznanie profesjonalistów i konsumentów prywatnych, takich jak Chef de France, Le Couteau du Chef, Laguiole Production, Laguiole Evolution, EVERCUT oraz Guy Savoy.

Warto również wspomnieć, że noże Tarrerias-Bonjean zostały uhonorowane międzynarodowymi nagrodami, w tym Kuchenną Innowacją Roku 2010 oraz Europejskim Wyborem Konsumentów w 2011 roku.

 

REGULAMIN PROMOCJI

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok