main image: PREMIERA KOLEKCJI 2023
Meble Halupczok zachwycają niebanalnym designem i ponadczasową elegancją. Nasze autorskie projekty będzie można podziwiać na warszawskich targach wnętrz Warsaw Home & Contract. Jest to już VII edycja tego wyjątkowego wydarzenia, podczas której swoją premierę świętować będą dwie meblowe nowości - GIOIA i RAVENNA.

Oryginalne koncepcje przestrzeni kuchennych autorstwa Halupczok, o nietypowych rozwiązaniach i ciekawych, w fakturze i deseniu materiałach od lat podbijają serca miłośników niebanalnych wnętrz. Debiut jesiennych kolekcji 2023 podczas Warsaw Home & Contract — zapowiada się nie mniej intrygująco. Impreza jest planowana w terminie 7-10 listopada 2023 na terenie kompleksu Park Warsaw Expo; codziennie w godzinach 10:00 – 17:00. Autorskie kolekcje ujrzą światło dzienne po raz pierwszy podczas wydarzenia, a każdy kto je odwiedzi będzie miał niezwykłą okazję wziąć udział w ich absolutnej premierze. Już teraz można obejrzeć zapowiedź obu nowości:

ZOBACZ zapowiedź ekskluzywnej kolekcji mebli RAVENNA i daj się oczarować naszym projektom.
ZOBACZ zapowiedź subtelnej kolekcji GIOIA, w której dominują odcienie bieli i naturalnego mosiądzu.

Stoisko Halupczok [D2.08] jak co roku przyciągnie uwagę miłośników nieszablonowego podejścia do projektowania wnętrz. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z autorskimi projektami kuchni Halupczok, innowacyjnymi technologiami i stylowymi materiałami. Nasi specjaliści chętnie opowiedzą o funkcjonalnych rozwiązaniach, które sprawiają, że nasze meble są absolutnie wyjątkowe.

Do zobaczenia się na targach Warsaw Home 2023!

Czytaj także

Halupczok & Blanco Roadshow Tour 2022

Tego lata marka Halupczok i Blanco Unit zabiorą miłośników wnętrz pięknych i praktycznych zarazem, w inspirującą podróż. Wszystko za sprawą unikatowego na skalę kraju projektu ROADSHOW TOUR 2022, w którym Halupczok i Blanco łącząc piękno kuchni z funkcjonalnością jej rozwiązań, zapraszają do świata premierowych nowości
Czytaj więcej

Niezwykła PREMIERA kolekcji 2021

Na miłośników nieszablonowego podejścia do projektowania wnętrz czeka estetyczna uczta. Już wkrótce marka Halupczok zaprezentuje światu dwie najnowsze kolekcje meblowe, które jednocześnie w dniach 18-20 listopada br. świętować będą swoją premierę. Obie powstały z pasji tworzenia. Obu przyświeca idea stawiania na indywidualizm. Aby najpełniej doświadczyć tego wyjątkowego czasu, warto odwiedzić jeden z dwóch salonów firmowych. W Halupczok Katowice stanie pełna naturalnych materiałów MADERA, a Halupczok Warszawa na Targówku, zobaczymy oszałamiającą FENICE.
Czytaj więcej

Nowe wydanie Magazyn Halupczok

Z radością prezentujemy najnowsze wydanie Magazynu Halupczok nr 2/2021. Wraz z jego lekturą wspólnie udamy się w inspirującą podróż do świata wnętrz Halupczok, zdradzimy tajniki biznesowego sukcesu, a na koniec oczarujemy rzemieślniczym kunsztem kuchni, odzwierciedlających cechy osobiste ich właścicieli. W tym numerze Magazynu udowadniamy, że mimo chwiejnej sytuacji na świecie, nie zbaczamy z wyznaczonego kursu. Zachęcamy do lektury Magazynu w wersji drukowanej, która dostępna jest we wszystkich 13 salonach firmowych oraz e-wersji, którą podbrać można TUTAJ. Partnerzy wydania Magazyn Halupczok 2/2021: Gaggenau Siemens Franke Niemann
Czytaj więcej

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok