main image: Niezwykła PREMIERA kolekcji 2021
Na miłośników nieszablonowego podejścia do projektowania wnętrz czeka estetyczna uczta. Już wkrótce marka Halupczok zaprezentuje światu dwie najnowsze kolekcje meblowe, które jednocześnie w dniach 18-20 listopada br. świętować będą swoją premierę. Obie powstały z pasji tworzenia. Obu przyświeca idea stawiania na indywidualizm. Aby najpełniej doświadczyć tego wyjątkowego czasu, warto odwiedzić jeden z dwóch salonów firmowych. W Halupczok Katowice stanie pełna naturalnych materiałów MADERA, a Halupczok Warszawa na Targówku, zobaczymy oszałamiającą FENICE.

18-20 listopada br. zapraszamy do świętowania PREMIERY KOLEKCJI 2021. W tych dniach światło dzienne ujrzą jednocześnie dwie meblowe nowości marki Halupczok – FENICE i MADERA. Obie powstałe z pasji tworzenia. Obu przyświeca idea stawiania na indywidualizm. Aby najpełniej doświadczyć tego wyjątkowego czasu, najlepiej wybrać się do jednego z dwóch salonów firmowych- Halupczok Katowice, gdzie stanie pełna naturalnych materiałów MADERA oraz do warszawskiego showroomu na Targówku, gdzie zobaczymy oszałamiającą FENICE.

FENICE. OBEJRZYJ zapowiedź
Showroom Halupczok Warszawa Targówek /ADRES/
czw. – sob. 10.00 – 21.00

MADERA. ZOBACZ zwiastun
Showroom Halupczok Katowice /ADRES/
czw. – sob. 10.00 – 19.00

Oryginalne koncepcje przestrzeni kuchennych autorstwa Halupczok, o nietypowych rozwiązaniach i ciekawych, w fakturze i deseniu, materiałach od lat podbijają serca miłośników niebanalnych wnętrz. Debiut jesiennych kolekcji 2021 — zapowiada się nie mniej intrygująco. Autorskie fronty w indywidualnie dobranych barwach i odcieniach, mobilne elementy uruchamiane elektrycznie oraz innowacyjna technologia opracowana przez dział badań i rozwoju, sprawiają, że produktowe nowości mają szansę stać się kolejnym hitem polskiej marki.

Wrażeniom estetycznym podczas PREMIERY towarzyszyć będzie aperitif, smakowe przyjemności przy filiżance aromatycznej kawy Halupczok Excellence, konkurs fotograficzny na inspirujące ujęcie wydarzenia oraz plebiscyt online „Wybór architekta”.
Celebrujmy te chwile wspólnie!
Partnerzy kolekcji: Gaggenau, Miele, Falmec, Blanco, Cambria, Bromma Stone, KLER
Patroni medialni wydarzenia: Elle Decoration Polska, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, Weranda

Czytaj także

PREMIERA KOLEKCJI 2023

Meble Halupczok zachwycają niebanalnym designem i ponadczasową elegancją. Nasze autorskie projekty będzie można podziwiać na warszawskich targach wnętrz Warsaw Home & Contract. Jest to już VII edycja tego wyjątkowego wydarzenia, podczas której swoją premierę świętować będą dwie meblowe nowości - GIOIA i RAVENNA.
Czytaj więcej

Halupczok & Blanco Roadshow Tour 2022

Tego lata marka Halupczok i Blanco Unit zabiorą miłośników wnętrz pięknych i praktycznych zarazem, w inspirującą podróż. Wszystko za sprawą unikatowego na skalę kraju projektu ROADSHOW TOUR 2022, w którym Halupczok i Blanco łącząc piękno kuchni z funkcjonalnością jej rozwiązań, zapraszają do świata premierowych nowości
Czytaj więcej

Nowe wydanie Magazyn Halupczok

Z radością prezentujemy najnowsze wydanie Magazynu Halupczok nr 2/2021. Wraz z jego lekturą wspólnie udamy się w inspirującą podróż do świata wnętrz Halupczok, zdradzimy tajniki biznesowego sukcesu, a na koniec oczarujemy rzemieślniczym kunsztem kuchni, odzwierciedlających cechy osobiste ich właścicieli. W tym numerze Magazynu udowadniamy, że mimo chwiejnej sytuacji na świecie, nie zbaczamy z wyznaczonego kursu. Zachęcamy do lektury Magazynu w wersji drukowanej, która dostępna jest we wszystkich 13 salonach firmowych oraz e-wersji, którą podbrać można TUTAJ. Partnerzy wydania Magazyn Halupczok 2/2021: Gaggenau Siemens Franke Niemann
Czytaj więcej

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne