main image: Halupczok & Blanco Roadshow Tour 2022
Tego lata marka Halupczok i Blanco Unit zabiorą miłośników wnętrz pięknych i praktycznych zarazem, w inspirującą podróż. Wszystko za sprawą unikatowego na skalę kraju projektu ROADSHOW TOUR 2022, w którym Halupczok i Blanco łącząc piękno kuchni z funkcjonalnością jej rozwiązań, zapraszają do świata premierowych nowości

Tego lata marka Halupczok oraz Blanco Unit zabiorą miłośników wnętrz estetycznych i praktycznych zarazem, w inspirujacą podróż. Wszystko za sprawą unikatowego na skalę kraju projektu ROADSHOW TOUR 2022, w którym Halupczok i Blanco łącząc piękno kuchni z funkcjonalnością jej rozwiązań, zapraszają do świata premierowych nowości. Mobilny showroom Blanco Unit dotrze do wszystkich 13 miejscowości, gdzie obecne są kuchnie Halupczok.

Odwiedzając mobilny showroom Blanco i stacjonarny salon mebli kuchennych Halupczok, doświadczyć można unikatowego wzornictwa kuchni Halupczok oraz innowacyjnej funkcjonalności rozwiązań Blanco, w nich zastosowanych.

W programie wydarzenia:
*
polska premiera produktowych nowości Blanco
* prezentacja ich walorów estetycznych i funkcjonalnych bezpośrednio w kuchniach Halupczok
* degustacja autorskiej kawy Halupczok Excellence
* konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

Wejdź do świata nowości Blanco Unit i Halupczok doświadczając zespolenia unikatowego wzornictwa z innowacyjną technologią.

Projekt dotarł już do 11 miast w Polsce i 11 showroomów firmowych Halupczok, dzieląc sie nowinkami o trendach i innowacjach w świecie aranżacji wnętrz. Ostatnie dwie lokalizacje na trasie Roadshow Tour to salony: Halupczok Bielsko-Biała (31.08|środa, g.11.00-16.00) oraz Halupczok Kalisz ( data zostanie podana wkrótce) . Zapraszamy do odwiedzin i poznania kompletnych rozwiązań Blanco. Przy filiżance aromatycznej kawy przekonania się, jak poszczególne elementy idealnie do siebie pasują w kolekcjach kuchennych Halupczok.

Szczegóły wydarzenia Halupczok & Blanco Unit Roadshow Tour 2022 wraz z harmonogramem podróży dostępnę będą tutaj oraz w kanałach mediów społecznościowych Halupczok oraz Blanco.

Czytaj także

PREMIERA KOLEKCJI 2023

Meble Halupczok zachwycają niebanalnym designem i ponadczasową elegancją. Nasze autorskie projekty będzie można podziwiać na warszawskich targach wnętrz Warsaw Home & Contract. Jest to już VII edycja tego wyjątkowego wydarzenia, podczas której swoją premierę świętować będą dwie meblowe nowości - GIOIA i RAVENNA.
Czytaj więcej

Niezwykła PREMIERA kolekcji 2021

Na miłośników nieszablonowego podejścia do projektowania wnętrz czeka estetyczna uczta. Już wkrótce marka Halupczok zaprezentuje światu dwie najnowsze kolekcje meblowe, które jednocześnie w dniach 18-20 listopada br. świętować będą swoją premierę. Obie powstały z pasji tworzenia. Obu przyświeca idea stawiania na indywidualizm. Aby najpełniej doświadczyć tego wyjątkowego czasu, warto odwiedzić jeden z dwóch salonów firmowych. W Halupczok Katowice stanie pełna naturalnych materiałów MADERA, a Halupczok Warszawa na Targówku, zobaczymy oszałamiającą FENICE.
Czytaj więcej

Nowe wydanie Magazyn Halupczok

Z radością prezentujemy najnowsze wydanie Magazynu Halupczok nr 2/2021. Wraz z jego lekturą wspólnie udamy się w inspirującą podróż do świata wnętrz Halupczok, zdradzimy tajniki biznesowego sukcesu, a na koniec oczarujemy rzemieślniczym kunsztem kuchni, odzwierciedlających cechy osobiste ich właścicieli. W tym numerze Magazynu udowadniamy, że mimo chwiejnej sytuacji na świecie, nie zbaczamy z wyznaczonego kursu. Zachęcamy do lektury Magazynu w wersji drukowanej, która dostępna jest we wszystkich 13 salonach firmowych oraz e-wersji, którą podbrać można TUTAJ. Partnerzy wydania Magazyn Halupczok 2/2021: Gaggenau Siemens Franke Niemann
Czytaj więcej

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne