main image: Wielkie otwarcie. Salon Halupczok Opole w nowej odsłonie.
Salon mebli kuchennych Halupczok Opole świętuje ponowne otwarcie po przejściu całkowitej metamorfozy. Inspiracją do rearanżacji przestrzeni showroomu było pragnienie dzielenia się wyjątkowym designem, w towarzystwie funkcjonalnych rozwiązań opartych na innowacyjnych technologiach. Topowe kolekcje kuchenne, których projekty odzwierciedlają najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Zapraszamy w podroż do świata tego unikalnego wzornictwa.

Salon kuchni Halupczok Opole to przestrzeń dedykowana miłośnikom luksusowych wnętrz i entuzjastom niebanalnego wzornictwa zarazem. Po przejściu pełnej metamorfozy świętuje ponowne otwarcie w zaskakującej odsłonie. To tutaj w kameralnej atmosferze, przy wsparciu profesjonalnej, doświadczonej obsługi, można przyjrzeć się z bliska różnorodnym stylistycznie kuchniom, zgłębiając tajniki ich wyjątkowości i kunszt wykonania. Pokazom specjalnym, połączonym z prezentacją możliwości technologicznych i niestandardowych, autorskich rozwiązań, towarzyszy gros atrakcji, a wśród nich cenne prezenty dla pierwszych klientów salonu. Podczas inauguracji połączono kunsz stolarskiego rzemiosła ze sztuką i rękodziełem lokalnych artystów.

Wizyta w salonie to doskonała okazja, by doświadczyć unikatowego wzornictwa mebli kuchennych, ich niepowtarzalnej formy i innowacyjnych rozwiązań. Wyjątkowość i niepowtarzalność to wspólny mianownik dla meblowych kolekcji Halupczok oraz dzieł sztuki, biżuterii i autorskiej ceramiki, których ekspozycja towarzyszyła Dniom Otwartym, jakie odbyły się na początku lipca 2022r. To tutaj splotła się architektura wnętrz, sztuka i rekodzieło łącząc lokalną społeczność rzemieślników tworzących unikalne produkty. Program obfitował w pokazy specjalne topowych kolekcji wyeksponowanych w salonie, “Design Talks” czyli spotkania z czołowymi ekspertami urządzeń AGD, pokaz ręcznie tworzonej biżuterii i ceramiki oraz wernisaż malarstwa.

Nowowpowstała przestrzeń Halupczok Opole to podróż po unikatowo zaprojektowanych wnętrzach, gdzie detale czynią codzienność wyjątkową. Kuchnie w opolskim salonie to najnowsze kolekcje w produktowym portfolio marki, wyeksponowane na wspólnej przestrzeni po raz pierwszy. Podziwiać tu można topowe kuchnie marki i zainspirować się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz podczas pokazów specjalnych.

Zachęcamy do odwiedzenia opolskiego salonu i doświadczenia unikatowego wzornictwa mebli kuchennych, ich niepowtarzalnej formy i innowacyjnych rozwiązań.
Dziękujemy Partnerom głównym wydarzenia: galerii Biały Kruk, BONK Art Gallery, marce biżuteryjnej Gift of Nature oraz Partnerom- przedstawicielom światowych marek urządzeń AGD oraz materiałów i akcesoriów kuchennych.

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne