2022-06-22

Halupczok & Blanco Roadshow Tour 2022

Tego lata marka Halupczok oraz Blanco Unit zabiorą miłośników wnętrz estetycznych i praktycznych zarazem, w inspirujacą podróż. Wszystko za sprawą unikatowego na skalę kraju projektu ROADSHOW TOUR 2022, w którym Halupczok i Blanco łącząc piękno kuchni z funkcjonalnością jej rozwiązań, zapraszają do świata premierowych nowości. Mobilny showroom Blanco Unit dotrze do wszystkich 13 miejscowości, gdzie obecne są kuchnie Halupczok.

Odwiedzając mobilny showroom Blanco i stacjonarny salon mebli kuchennych Halupczok, doświadczyć można unikatowego wzornictwa kuchni Halupczok oraz innowacyjnej funkcjonalności rozwiązań Blanco, w nich zastosowanych.

W programie wydarzenia:
*
polska premiera produktowych nowości Blanco
* prezentacja ich walorów estetycznych i funkcjonalnych bezpośrednio w kuchniach Halupczok
* degustacja autorskiej kawy Halupczok Excellence
* konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

Wejdź do świata nowości Blanco Unit i Halupczok doświadczając zespolenia unikatowego wzornictwa z innowacyjną technologią.
 

Halupczok & Blanco Roadshow Tour 2022
Halupczok & Blanco Roadshow Tour 2022

Projekt dotarł już do 11 miast w Polsce i 11 showroomów firmowych Halupczok, dzieląc sie nowinkami o trendach i innowacjach w świecie aranżacji wnętrz. Ostatnie dwie lokalizacje na trasie Roadshow Tour to salony: Halupczok Bielsko-Biała (31.08|środa, g.11.00-16.00) oraz Halupczok Kalisz ( data zostanie podana wkrótce) . Zapraszamy do odwiedzin i poznania kompletnych rozwiązań Blanco. Przy filiżance aromatycznej kawy przekonania się, jak poszczególne elementy idealnie do siebie pasują w kolekcjach kuchennych Halupczok.

Szczegóły wydarzenia Halupczok & Blanco Unit Roadshow Tour 2022 wraz z harmonogramem podróży dostępnę będą tutaj oraz w kanałach mediów społecznościowych Halupczok oraz Blanco.

Wejdź do świata wnętrzarskich inspiracji

Halupczok & Blanco Roadshow Tour 2022

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl