main image: Nowe wydanie Magazyn Halupczok
Z radością prezentujemy najnowsze wydanie Magazynu Halupczok nr 2/2021. Wraz z jego lekturą wspólnie udamy się w inspirującą podróż do świata wnętrz Halupczok, zdradzimy tajniki biznesowego sukcesu, a na koniec oczarujemy rzemieślniczym kunsztem kuchni, odzwierciedlających cechy osobiste ich właścicieli. W tym numerze Magazynu udowadniamy, że mimo chwiejnej sytuacji na świecie, nie zbaczamy z wyznaczonego kursu. Zachęcamy do lektury Magazynu w wersji drukowanej, która dostępna jest we wszystkich 13 salonach firmowych oraz e-wersji, którą podbrać można TUTAJ. Partnerzy wydania Magazyn Halupczok 2/2021: Gaggenau Siemens Franke Niemann

Wraz z lekturą najnowszego wydania Magazynu Halupczok nr 2/2021 udajemy się w inspirującą podróż do świata wnętrz Halupczok, odkrywamy tajniki biznesowego sukcesu, a na koniec urzekamy rzemieślniczym kunsztem kuchni, odzwierciedlających cechy osobiste ich właścicieli. W tym numerze Magazynu udowadniamy, że mimo chwiejnej sytuacji na świecie, Zespół Halupczok nie zbacza z wyznaczonego sobie kursu.

Świat wzornictwa, podobnie jak dobra lektura, potrafi przenieść do najodleglejszych zakątków globu. Dlatego na kartach niniejszej publilkacji zapraszamy w emocjonującą wyprawę do ukwieconej Holandii i na polskie Pomorze, gdzie powstały dwie stylistycznie odmienne kuchnie Halupczok. Na nieco wcześniejszych stronach przywołujemy emocje związane z debiutem najmłodszej perełki w produktowym portfolio Halupczok- kuchni Industria, która swoją stylistyką oczarowuje nie tylko wielbicieli loftowych wnętrz. Wspominamy także premierę najnowszego albumu prezentującego kluczowe kolekcje kuchenne stworzone z nadzwyczajnym pietyzmem. Nowy katalog powstał we współpracy z topowymi producentami urządzeń gospodarstwa domowego i rozwiązań w meblarstwie oraz luksusowymi markami spoza branży wnętrzarskiej.

Starannie przemyślany dobór wydarzeń z życia naszej marki, ciekawe tematy z pogranicza sztuki użytkowej, wzornictwa przemysłowego i architektury, wszystko to wprowadza w wyjątkowy nastrój, zachęcający do lektury najnowszego wydania Magazyn Halupczok. Mamy nadzieję, że z chęcią sięgnięcie Państwo po nie, zgłębiając świat wnętrz, który tworzymy. Wersja drukowana Magazynu dostępna jest we wszystkich 13 salonach firmowych naszej marki oraz w e-wersji, którą podbrać można TUTAJ.

Życzymy dobrych chwil z lekturą!

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne