2022-02-09

Halupczok prezentuje najnowszą kolekcję

Meble sygnowane marką Halupczok to od lat kwintesencja wyrafinowanej estetyki idącej w parze z cenioną jakością i zaawansowaną technologią rozwiązań. Zwolenników nieszablonowego wzornictwa i nowatorskiego podejścia do projektowania wnętrz nie zawiodły najnowsze propozycje meblowe marki.

Wśród pierwszych osób, które doświadczyły połączenia unikatowej estetyki premierowych kolekcji z funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań byli miłośnicy przestrzeni pomysłowo  zaprojektowanych, a wśród nich architekci, projektanci wnętrz, oraz przedstawiciele prasy wnętrzarskiej i branżowej. Dwie niezwykłe premiery odbyły się w dwóch lokalizacjach jednocześnie, a wrażeniom estetycznym towarzyszyły doznania smakowe. Pokaz specjalny każdej kolekcji przybliżył inspiracje, jakie dały początek ich projektom, wysoką jakość materiałów i właściwości funkcjonalne urządzeń AGD, stopień zaawansowania technologicznego zarówno sprzętów AGD, jak i  mobilnych systemów i oświetlenia. Zdradzono także kulisy powstania każdej z kolekcji, od pomysłu, przez dobór materiałów, poszukiwanie rozwiązań zaspokajających poczucie estetyki tworzącego je Halupczok design team, po konieczność opracowania autorskich metod tworzenia.

Za intrygującą nazwą FENICE, zaprezentowana w warszawskim showroomie Halupczok Targówek, kryje się równie intrygująca kolekcja, w której projekcie sięgnięto po inspiracje cenionym kruszcem. Barwie złota pionowo ryflowanych frontów oraz ramek okalających przeszklone witryny, przypisano ważną rolę. Jej elegancja, wyrafinowanie i wrażenie luksusu, jakie roztacza powodują, że całość uwodzi i inspiruje szykownością. Mnogość świetlnych stref o zmiennej barwie, sterowanych elektrycznie za pomocą dedykowanego pilota, stanowi zarówno walor funkcjonalny, który podnosi komfort użytkowania, jak również estetyczny, uwydatniający blask mieniących się drobinek metalu. Zastosowanie kunsztownych wycięć pod złote uchwyty, które odsłaniają czarujący biało- beżowy ornament, nadaje wizualnej harmonii. Nowoczesną bryłę kuchni urozmaicają narożne przeszklenia w postaci podświetlonych witryn, pozwalające eksponować kolekcje ulubionych przedmiotów. 


POLECAMY  Filmowa relacja z wydarzenia

Halupczok prezentuje najnowszą kolekcję
Halupczok prezentuje najnowszą kolekcję

Z połączenia nowoczesnego stylu oraz zamiłowania do tradycyjnego, ręcznego rzemiosła powstała MADERA w nowej, imponującej odsłonie. Świętujaca swój debiut w salonie Halupczok Katowice  w okagnieniu zdobyła uznanie gości obenych na premierze. Inspiracji dla jej projektu dostarczyła przyroda- organiczne kształty, naturalne wzory i kolory. Oświetlenie uruchamiane sensorycznie, autorski system mobilnego frontu, skrywającego półeczki na kuchenne bibeloty oraz drewniane organizery porządkujące przestrzeń stanowią jedynie zapowiedź bogactwa praktycznych rozwiązań. Madera stworzona z myślą o szczególnych przestrzeniach i wyrafinowanych gustach, oferuje pełnię doznań dotykowych i wizualnych, funkcjonalnych i estetycznych zarazem.
 

OBEJRZYJ  MADERA z inspiracji pięknem natury

Tradycyjne rzemiosło i nowoczesny sznyt w nowej odsłonie

Halupczok prezentuje najnowszą kolekcję

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl