World of H

Kuchnie są złożone, jak ludzkie historie


Firma to nie tylko miejsce, to przede wszystkim ludzie. Ich kompetencje, talenty, zaangażowanie i kreatywność pozwalają zbudować profesjonalny zespół. Dziś spełnia się moje marzenie, bo w naszej firmie tworzą dla Państwa doskonali architekci, technolodzy drewna, stolarze, monterzy, którzy czerpią ogromną satysfakcję ze swojej pracy. Od początku najwyżej ceniłem sobie dbałość o detale, materiały, jakość i funkcjonalność produktu. Sukces oparłem na wzajemnym zaufaniu swoich klientów i pracowników. Łącząc tradycję rzemieślniczą z nowoczesnymi materiałami, wzorami i technologią, mogę ku wspólnej satysfakcji realizować Państwa marzenia.

 Adrian Halupczok – właściciel

World of Heart

Najpiękniejsze opowieści płyną prosto z serca. Projekty naszych nowoczesnych kuchni są jak te opowieści, w których inspiracje i wzruszenie czerpane wprost z otaczającego nas świata łączą się z doświadczeniem i energią zespołu naszych projektantów. Synergia wszystkich tych czynników buduje nowe konteksty, w których serce zawsze jest centralnym punktem odniesienia – zupełnie tak jak kuchnia, która jest przestrzenią dla tych zwykłych i niezwykłych zdarzeń życia rodzinnego. Jak tętniące energią, pełne wrażeń i wzruszeń serce każdego domu.
 
Poszukując lekkości formy tworzymy nowoczesne kuchnie na wymiar daleko przekraczające standardy powszechnych rozwiązań czy banalnego stylu. Piękne i eleganckie. W formie otwartej, plastycznej i elastycznej, odpowiadającej indywidualnym potrzebom naszych klientów. W formie wyłaniającej się z najlepszych wzorców, której ostateczny kształt nadają nie architekci, ale domownicy – budujący rodzinne historie, proste i podniosłe jednocześnie. Dlatego nasze nowoczesne kuchnie Halupczok to więcej niż serce domu. To wszechstronne i syntetyczne ujęcie rodzinnych wyzwań i oczekiwań, nadziei, emocji, kompilacja przeszłych i przyszłych zdarzeń.
 
Nowoczesne kuchnie inspirowane elegancją, doskonałością formy, stanowią odbicie pragnień i aspiracji naszych klientów. 

World of Human

"Nasze kuchnie są złożone jak ludzkie historie" - Adrian Halupczok, właściciel i twórca marki Halupczok.
Czerpiemy z jego wizji. Czerpiemy z doświadczeń naszych projektantów i emocji naszych klientów.

Kreujemy nowe rozwiązania przekraczając konwencje, łącząc i dzieląc, operując  fakturą, stylem i kolorem. Eksperymentujemy poszukując najlepszych rozwiązań. Odważnie przełamujemy aranżacyjne schematy. Tworzymy wnętrza nowoczesne i intrygujące - jednocześnie zawsze wspierane kanonem klasycznego piękna. Kreujemy czerpiąc z doświadczeń doskonałego zespołu naszych projektantów. Ich profesjonalizm i energia tworzenia są dla nas ważne. Tak jak ważni są przyszli użytkownicy naszych nowoczesnych kuchni: pełni pasji, poczucia smaku, poszukujący nowych doznań. Pełni indywidualności, bogaci w różnorodność. Doceniający wartość klasycznej elegancji, ceniący i dzielący z nami wartości World of H.
 
Świadomi bogactwa pragnień i potrzeb, poruszeni odmiennością doświadczeń naszych klientów, tworzymy kuchenne światy odpowiadające tej różnorodności. Nasze aranżacje to odbicie najpiękniejszych wzruszeń i wizji naszych projektantów. To niekonwencjonalne kreacje, zaproszenie w podróż do niekończącej się opowieści kunsztu, stylu i gustownych detali. 

World of Home

Dom jest jak bezpieczna przystań, do której chcemy wracać, szukając ukojenia w znanych nam przestrzeniach. To wspomnienia i oczekiwania. Nadzieje i inspiracje. To emocje w czystej postaci. To wypadkowa naszych pragnień, doświadczeń, prostych historii i podniosłych momentów. Dom to my, jego mieszkańcy.  
 
Chcemy, by nasze nowoczesne kuchnie były integralną częścią Państwa domów. Tłem dla wszystkich tych chwil składających się na te znane już jak i dopiero tworzące się konteksty: rodzinne historie, wzniosłe wydarzenia, chwile z pozoru prozaiczne, a które w rzeczywistości budują obraz naszego wewnętrznego świata.
 
Tworzymy projekty poruszające zmysły. Wyrastające z klasycznej elegancji, podążające ku artystycznej niezależności. Tworzymy, by budzić emocje. By cieszyć i zachwycać. By stworzyć przestrzeń elegancką, inspirującą, a jednocześnie harmonijną – kojącą i bezpieczną. Tworzymy World of H by śmiałość naszych aranżacji, kunszt detali i rzemieślnicza pasja przerastały Państwa oczekiwania a nasze kuchnie na wymiar tworzyły przestrzeń dla Państwa osobistych doznań.
 

World of Happiness

Nowoczesna kuchnia przepełniona aromatem palonych ziaren kawy, rozbrzmiewająca radością z udanych kulinarnych eksperymentów, wypełniona czułością płynącą z obserwacji rozsypanych płatków po pierwszych próbach samodzielności niewprawnych jeszcze rączek... Czy szczęście może być czymś innym niż poczuciem bezpieczeństwa i pewnością oparcia  w rodzinie, spokojnej stałości błahych, ale jakże ważnych zdarzeń codzienności?

Wiemy jak ważną przestrzenią w życiu każdego z naszych klientów są nasze kuchnie. Tym bardziej doceniamy zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie i tym bardziej staramy się kreować wnętrza odpowiadające najbardziej wyszukanym gustom, najśmielszym oczekiwaniom, najsurowszym wyznacznikom elegancji i najprostszym zdarzeniom dnia codziennego. Projektując kuchnie pracujemy wiedząc, że kreujemy dobre emocje, szczęśliwe chwile.

Dziękujemy, że możemy tworzyć nasze kuchnie dla Państwa.


 
 

World of H

Tworzymy kuchnie na wymiar, by te stały się scenerią wielkich zdarzeń, zapleczem niezwykłych uroczystości, świadkiem wspaniałych sukcesów. Częściej jednak nasze kuchnie wplecione są w bardzo osobistą codzienność naszych klientów. Dlatego w naszych kuchniach na wymiar nie ma przypadkowych rozwiązań, nieprzemyślanych akcentów. Są stylowe aranżacje i najnowocześniejsze rozwiązania.

World of H. Heart. Human. Home. Happiness. Mocne i jednoznaczne w przekazie wartości tworzą holistyczny obraz idei i koncepcji firmy Halupczok. Zapraszamy do tworzenia tego świata razem z nami.

Partnerzy

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl