Doświadczenie naszych technologów i śmiałość projektów to wizytówka kuchni Halupczok

Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji indywidualnych projektów z zastosowaniem szerokiej gamy nowoczesnych materiałów. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt. Zespół technologów jest otwarty na nawet najbardziej skomplikowane wyzwanie.

Dlaczego warto zacząć 
z nami współpracę

Niemal nieograniczone możliwości technologiczne i produkcyjne pozwalają nam przekuwać w rzeczywistość nawet najbardziej śmiałe i wymagające wizje architektów. Opracowujemy pełną technologię, przygotowujemy prototypy i próbki ściśle pod projekt wykonany przez współpracującego z nami architekta. Oferujemy szeroki zakres pionierskich, opracowanych przez dział R&D, niejednokrotnie opatentowanych rozwiązań, co nadaje tworzonym wnętrzom unikalnego charakteru.

Ciągłe wsparcie
techniczne

Od momentu projektowania oddajemy do Państwa dyspozycji cały zespół fachowców, w tym technologów i doświadczonych rzemieślników.  Nad poprawnym przebiegiem realizacji projektu czuwają nasi menadżerowie, wspierając architekta na każdym etapie jego pracy.

Opiekun Architekta

Piotr Kaczmarek

  Formularz kontaktowy

  Skontaktuj się z nami

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym przez administratora danych osobowych, którym jest ADRIAN HALUPCZOK STOLARSTWO I USŁUGI MEBLOWO BUDOWLANE SP Z O. O., ul. Poprzeczna 17A, 46-040 Krzyżowa Dolna (KRS: 0001100547 NIP: 9910555366, REGON: 528509367), w celu udzielania odpowiedzi na zapytanie. Administrator powiadomił mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez zgłoszenie oświadczenia na adres kontakt@meble-halupczok.pl

  Znajdź najbliższy salon

  Odwiedź nas

  Współpraca zagraniczna

  Zostań partnerem Halupczok

  Veneta Cucine

  Włoskie meble kuchenne