Przetwarzanie danych osobowych

 

(POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI)

Priorytetowym celem firmy Halupczok z siedzibą w Krzyżowej Dolinie jest stałe spełnianie wymagań Klientów poprzez osiągnięcie i utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług: dbałości o detale, materiały, jakość i funkcjonalność produktów.

Z gwarancją zaangażowania, kreatywnego podejścia i sumiennie wypełniającego swoje obowiązki zespołu pracowników i współpracowników. Firmę tworzą ludzie z pasją spełniający marzenia Klientów, dokładający wszelkich starań, aby zaufanie którym zostali obdarzeni nie zostało zachwiane.

Stając na stanowisku, że informacja jest strategicznym zasobem każdej organizacji, wdrożony został System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Naszym Klientom pragniemy zapewnić odpowiednie zabezpieczenie przed nieuprawnionym dostępem, naruszeniem integralności lub zniszczeniem aktywów związanych z przetwarzaniem i przechowywaniem informacji.

Problematyka ochrony informacji odgrywa istotną rolę w świadomości Właściciela, dlatego też zajmuje ważne miejsce wśród zadań realizowanych przez Halupczok  i należy do kompetencji osób w niej zatrudnionych. Zakres ochrony i podjęte środki są adekwatne do własności aktywów związanych z systemami przetwarzania informacji.

Głównymi celami stawianymi dla Systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnego ze stawianymi sobie wymaganiami są:

  1. Zapewnienie zgodności z prawem i obowiązującymi przepisami prawnymi, regulacyjnymi i innymi;
  2. Ochronę systemów przetwarzania informacji przed nieupoważnionym dostępem lub zniszczeniem;
  3. Stałe podnoszenie świadomości pracowników;
  4. Zmniejszenie ryzyka utraty informacji;
  5. Zaangażowanie wszystkich pracowników w ochronę informacji.

Gwarancją osiągnięcia założonych celów jest zapewnienie środków niezbędnych do realizacji przedstawionej Polityki Bezpieczeństwa Informacji, wyznaczenia i aktualizacji celów, stosowania zabezpieczeń oraz technik zabezpieczeń, a także świadomość Właściciela oraz pracowników o konieczności stałego doskonalenia wszystkich procesów ukierunkowanych na zapewnienie bezpieczeństwa informacji.

Za tak opisaną i wdrożoną Politykę Bezpieczeństwa Informacji wraz z pracownikami odpowiada Właściciel firmy Halupczok - Adrian Halupczok.

Halupczok  specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych kuchni na wymiar daleko przekraczających standardy powszechnych rozwiązań czy banalnego stylu. Piękne
i eleganckie.
Ich nowatorskie i wysublimowane projekty oraz autorskie rozwiązania odpowiadają indywidualnym potrzebom Klientów.

Oferujemy  projekty i wykonanie śmiałych, niepowtarzalnych aranżacji wnętrz stworzonych przez zespół doskonałych projektantów, technologów drewna, stolarzy oraz monterów.

Podstawowe informacje o Halupczok 

Nazwa podmiotu:

Stolarstwo Usługi Meblowo Budowlane Adrian Halupczok

Adres podmiotu:

ul. Poprzeczna 17A

46-040 Krzyżowa Dolina

NIP:

9910039699

REGON:

532416964

Telefon:

077 465 14 76

E-mail:

biuro@meble-halupczok.pl

Funkcja i stanowisko:

Właściciel – Adrian Halupczok

 

 

 

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl