FB
Instagram
YT

Newsy

2019-10-04
PREMIERY KUCHENNE HALUPCZOK NA WARSAW HOME 2019
Międzynarodowe Targi Warsaw Home 2019 w podwarszawskim Nadarzynie trwają ( 3-6.10.2019). Marka Halupczok prezentuje najnowsze kolekcje kuchenne- MARSALA odzwierciedlającą rzemieślniczy artyzm oraz ARIANA - powstała w hołdzie jubileuszu 15-lecia funkcjonowania firmy na polskim rynku meblarskim. Przez cztery dni targowe jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do wspólnego świętowania urodzin marki oraz premiery nowych aranżacji kuchennych. Do miłego zobaczenia! Liczymy na Państwa obecność! (Hala D, showroom D2.15, g.10.00-18.00, Al. Katowicka 62, Nadarzyn).
2019-09-21
ZAPROSZENIE NA WARSAW HOME
Wielkimi krokami zbliżają się Warsaw Home- międzynarodowe targi wnętrzarskie i święto designu w jednym (3-6 października 2019r., Ptak Warsaw Expo). Wszystkich smakoszy pięknych wnętrz zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE, w którym nagrodą jest 5 podwójnych ZAPROSZEŃ otwierających drzwi do tego pasjonującego świata. Aby je pozyskać prosimy o wybranie jednej z dwóch kolekcji kuchennych ( GRAZIA lub MARRONE), które marka Halupczok zaprezentowała podczas zeszłorocznej edycji Warsaw Home 2018, wyjaśniając dlaczego właśnie ta kuchnia skradła Państwa serce. 5 autorów najciekawszych opinii pozyska podwójne Zaproszenie. Do konkursu można dołączyc się pisząc swoją opinię na:
 
 
 

 
2019-09-04
HALUPCZOK NA TARGACH WARSAW HOME

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do wspólnego odkrywania designerskich nowości 2019 marki Halupczok oraz świętowania 15. urodzin firmy podczas międzynarodowych targów wnętrzarskich WARSAW HOME 2019 w podwarszawskim Nadarzynie. Przez 4 dni targowe zabierzemy Państwa we wzorniczą podróż wypełnioną wyrafinowanym pięknem, nowatorskimi materiałami i funkcjonalnymi rozwiązaniami skrytymi w najnowszych kolekcjach kuchennych naszej marki.
 
OTWÓRZMY WSPÓLNIE DRZWI DO ŚWIATA WNĘTRZ HALUCZOK.

Więcej na temat Warsaw Home: https://warsawhome.eu/ 
2019-08-31
DESIGN TALKS czyli rozmowy o designie
DESIGN TALKS czyli inspirujące rozmowy o designie, współczesnych trendach i wnętrzarskich inspiracjach płynących z najnowszych kolekcji kuchennych marki Halupczok zebranych na kartach najnowszego, eleganckiego albumu aranżacyjnego oraz ekspozycji showroomu firmowego Halupczok Warszawa Janki. Nasz zespół projektantów odkryje przed Państwem designerskie smaki oraz stworzy w prezencie projekt Państwa wymarzonego wnętrza. Każdy miłośnik pięknie zaprojektowanych wnętrz, który odwiedzi salon w czasie trwania wydarzenia będzie miał możliwość otrzymać ekskluzywny upominek z limitowanej serii sygnowanej stolarską pasją zespołu Halupczok. 
 
2019-07-30
Nowa strona www HALUPCZOK – elegancja w każdym detalu

Nowoczesne kuchnie na wymiar wymagają odpowiedniej oprawy i wsparcia, zarówno w warstwie estetycznej, jak i merytorycznej. By ułatwić Państwu dokonanie najlepszego wyboru, w każdym z naszych salonów czekają na Państwa doświadczeni doradcy. Natomiast by ułatwić Państwu zapoznanie się z naszą ofertą przygotowaliśmy nową, udoskonaloną odsłonę naszej strony internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z całością jej zawartości. Do rozsmakowania się w eleganckich i krótkich w formie - ale bogatych w informacje - opisach kolekcji. Zapraszamy do uważnego przejrzenia zdjęć kuchni na wymiar. Fotografii tyleż pięknych, co  inspirujących. Niezmiennie zapraszamy do kontaktu.
2019-07-18
W PREZENCIE robot kuchenny marki KitchenAid!
W PREZENCIE profesjonalny robot kuchenny marki KitchenAid!
Każdy Klient, który zamówi zestaw mebli kuchennych wraz z kompletem urządzeń AGD marki KitchenAid do dnia 31.12.2019 r., otrzyma profesjonalny robot kuchenny za 1,23 zł brutto. Ten mistrz kuchni stworzony na początku ubiegłego wieku w Ameryce, jako prototyp zawodowego miksera dla piekarzy, stał się gwiazdą kuchni domowej, dając początek marce KitchenAid już blisko 100 lat temu.
2019-06-21
Premiera nowego katalogu
Niezmiennie od 15 lat dzielimy z Państwem kluczowe momenty w historii naszej firmy, jesteśmy bowiem przekonani, że sukcesy, jakie osiągamy na polu biznesowym, nie mogłyby mieć miejsca bez Państwa udziału. Dlatego też z ogromną przyjemnością zapraszamy do wszystkich salonów firmowych na wspólne świętowanie kolejnej znamiennej chwili w dorobku firmy- PREMIERY NOWEGO KATALOGU, prezentującego panteon najnowszych kolekcji kuchennych marki HALUPCZOK.
 
Liczymy na Państwa obecność! Do zobaczenia!
2019-05-23
Kuchnia MARSALA w konkursie Design dla Konesera
Uprzejmie informujemy, że najnowsza kolekcja kuchenna MARSALA walczy o najwyższe podium w kategorii "Kuchnia" siódmej edycji konkursu “Design dla Konesera”, organizowanego przez miesięcznik Dobre Wnętrze. Konkurs promuje najlepsze polskie wzornictwo - najlepiej zaprojektowane, piękne i użyteczne, wysokiej jakości produkty do wyposażenia domu. Zwycięzców wybiorą Czytelnicy w internetowym głosowaniu a wyróżnienia przyzna profesjonalne Jury, składające się z wybitnych architektów. Mamy nadzieję, że wzornicza kompozycja kuchni MARSALA, kunszt wykonania oraz sycylijski temperament przewijający się w jej projekcie znajdą uznanie w oczach Jyry, o czym przekonamy się już niebawem podczas uroczystej gali rozdania nagród, jaka odbędzie sie w listopadzie 2019 roku w Warszawie.
2019-04-09
Kuchnia MARRONE triumfuje!
Z ogromną dumą dzielimy się z Państwem informacją o kolejnym sukcesie najnowszej kolekcji kuchennej MARRONE marki Halupczok, która została laureatką prestiżowej nagrody Opolska Marka. W kategorii "Najlepszy Produkt 2018 Roku" Kapituła konkursowa doceniła MARRONE za innowacyjność rozwiązań i jej unikalny, urzekający projekt. Podczas uroczystej gali wręczenia nagród statuetkę osobiście odebrał założyciel i właściciel firmy - Adrian Halupczok. To już drugie trofeum dla tej aranżacji, w marcu br. otrzymała ona bowiem Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Meble Polska 2019. To wspaniały prezent na 15. urodziny firmy Halupczok, które świętujemy w tym roku.
2019-03-19
Podziękowania
Składamy SERDECZNE PODZIĘKOWANIA na ręce wszystkich gości, którzy odwiedzili targowy showroom marki Halupczok podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Poznańskich MEBLE POLSKA 2019. Dziękujemy za inspirujące spotkania, ciekawe rozmowy, spostrzeżenia pełne uznania. Jest nam niezwykle miło, że mogliśmy gościć Państwa i wspólnie dzielić emocje związane z odsłoną premierowych kolekcji kuchennych MARRONE oraz MARSALA, jak również razem świętować 15. urodziny firmy. Mamy ogromną nadzieję, że to spotkanie będzie kontynuacją wspólnej drogi w tworzeniu inspirujących wnętrz.

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl