Newsy

Katalog produktowy Halupczok
2023-12-31
Katalog produktowy Halupczok
Zainspiruj się! Obejrzyj KATALOG PRODUKTOWY
10. urodziny salonu Halupczok Warszawa
2023-09-20
10. urodziny salonu Halupczok Warszawa
Mamy ogromną przyjemność obchodzić 10. urodziny salonu Halupczok Warszawa. To okazja do świętowania, jak również idealny moment na podziękowania naszym Klientom za wsparcie i zaufanie, kóre nam okazali przez te wszystkie lata.
Madera, autorska kolekcja Halupczok na łamach miesięcznika Forbes
2023-08-24
Madera, autorska kolekcja Halupczok na łamach miesięcznika Forbes
Czy meble indywidualnie projektowane mogą być sztuką? Ich walory, wśród których dominują - ekspresja projektu i wyraz osobisty, niepowtarzalność formy, innowacyjność estetyczna i funkcjonalna, jednoznacznie to potwierdzają.
Autorska kolekcja mebli kuchennych Madera, zaprezentowana wraz z marką Gaggenau na łamach miesięcznika Forbes - jest tego idealnym przykładem. Bez wątpienia nie można odmówić jej artyzmu i koncepcyjnej kreatywności.
Więcej o tym w sekcji tematycznej "Wnętrza i Design"  CZYTAJ WIĘCEJ
Piknik Architekta i Projektanta we Wrocławiu
2023-06-29
Piknik Architekta i Projektanta we Wrocławiu
Piknik Architekta i Projektanta w salonie Halupczok Wrocław był niezwykłym wydarzeniem, które zebrało w jednym miejscu pasjonatów architektury, projektowania i sztuki. Salon Halupczok, znany z oryginalnych rozwiązań wnętrzarskich, stworzył przestrzeń, w której eksperci mogli wymieniać się pomysłami, inspiracjami i doświadczeniem.
6. urodziny salonu Halupczok Gdańsk
2023-03-24
6. urodziny salonu Halupczok Gdańsk
Świętujmy wspólnie 6. urodziny galerii wnętrz CITY MEBLE oraz zlokalizowanego w niej salonu mebli kuchennych HALUPCZOK GDAŃSK ( 24-25 marca 2023 r., 10.00-20.00)
Kolekcja Madera nagrodzona German Design Award 2023
2023-01-18
Kolekcja Madera nagrodzona German Design Award 2023
Nowoczesna kuchnia Madera zdobyła nagrodę German Design Award 2023. W uznaniu dla wybitnego projektu, łączącego wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnymi, luksusowa kuchnia otrzymała nagrodę w kategorii "Excelent Product Design".
Świąteczne życzenia od Zespołu Halupczok
2022-12-23
Świąteczne życzenia od Zespołu Halupczok
Halupczok
2022-09-08
Halupczok "Opolską Firmą Przyjazną Cudzoziemcom"
Polityka personalna firmy Halupczok od lat oparta na otwartości, choć nie jest obliczona na zaszczyty, została dostrzeżona i doceniona. Firma znalazła się w wąskim gronie laureatów tegorocznej edycji konkursu "Opolska Firma Przyjazna Cudzoziemcom". Konkurs organizowany był przez Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej  we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu , Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki  wraz z opolską lożą BCC. Jego celem jest uznanie tych pracodawców, którzy kierują się zasadami równego traktowania pracowników bez względu na pochodzenie oraz wspierają ich integrację.

 
Wielkie otwarcie. Salon Halupczok Opole w nowej odsłonie.
2022-07-08
Wielkie otwarcie. Salon Halupczok Opole w nowej odsłonie.
Salon mebli kuchennych Halupczok Opole świętuje ponowne otwarcie po przejściu całkowitej metamorfozy. Inspiracją do rearanżacji przestrzeni showroomu było pragnienie dzielenia się wyjątkowym designem, w towarzystwie funkcjonalnych rozwiązań opartych na innowacyjnych technologiach. Topowe kolekcje kuchenne, których projekty odzwierciedlają najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Zapraszamy w podroż do świata tego unikalnego wzornictwa.
 
Triumf kuchni Madera w konkursie Opolska Marka 2021
2022-07-05
Triumf kuchni Madera w konkursie Opolska Marka 2021
Na podium 19. edycji konkursu Opolska Marka stanęła kuchnia Madera. Jej projekt nagrodzono w kategorii "Produkt Roku 2021" doceniając innowacyjność rozwiązań oraz unikalne wzornictwo. Statuetki wręczono laureatom podczas kameralnej gali pod koniec czerwca br.


 

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax +48 77 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl