Newsy

Kolekcja Madera nagrodzona German Design Award 2023
2023-01-18
Kolekcja Madera nagrodzona German Design Award 2023
Nowoczesna kuchnia Madera zdobyła nagrodę German Design Award 2023. W uznaniu dla wybitnego projektu, łączącego wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnymi, luksusowa kuchnia otrzymała nagrodę w kategorii "Excelent Product Design".
Świąteczne życzenia od Zespołu Halupczok
2022-12-23
Świąteczne życzenia od Zespołu Halupczok
Halupczok
2022-09-08
Halupczok "Opolską Firmą Przyjazną Cudzoziemcom"
Polityka personalna firmy Halupczok od lat oparta na otwartości, choć nie jest obliczona na zaszczyty, została dostrzeżona i doceniona. Firma znalazła się w wąskim gronie laureatów tegorocznej edycji konkursu "Opolska Firma Przyjazna Cudzoziemcom". Konkurs organizowany był przez Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej  we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu , Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki  wraz z opolską lożą BCC. Jego celem jest uznanie tych pracodawców, którzy kierują się zasadami równego traktowania pracowników bez względu na pochodzenie oraz wspierają ich integrację.

 
Wielkie otwarcie. Salon Halupczok Opole w nowej odsłonie.
2022-07-08
Wielkie otwarcie. Salon Halupczok Opole w nowej odsłonie.
Salon mebli kuchennych Halupczok Opole świętuje ponowne otwarcie po przejściu całkowitej metamorfozy. Inspiracją do rearanżacji przestrzeni showroomu było pragnienie dzielenia się wyjątkowym designem, w towarzystwie funkcjonalnych rozwiązań opartych na innowacyjnych technologiach. Topowe kolekcje kuchenne, których projekty odzwierciedlają najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Zapraszamy w podroż do świata tego unikalnego wzornictwa.
 
Triumf kuchni Madera w konkursie Opolska Marka 2021
2022-07-05
Triumf kuchni Madera w konkursie Opolska Marka 2021
Na podium 19. edycji konkursu Opolska Marka stanęła kuchnia Madera. Jej projekt nagrodzono w kategorii "Produkt Roku 2021" doceniając innowacyjność rozwiązań oraz unikalne wzornictwo. Statuetki wręczono laureatom podczas kameralnej gali pod koniec czerwca br.


 
Halupczok & Blanco Roadshow Tour 2022
2022-06-22
Halupczok & Blanco Roadshow Tour 2022
Tego lata marka Halupczok i Blanco Unit zabiorą miłośników wnętrz pięknych i praktycznych zarazem, w inspirującą podróż. Wszystko za sprawą unikatowego na skalę kraju projektu ROADSHOW TOUR 2022, w którym Halupczok i Blanco łącząc piękno kuchni z funkcjonalnością jej rozwiązań, zapraszają do świata premierowych nowości.
Kuchnie Halupczok na Pikniku Kler Garden w Dobrotece
2022-06-09
Kuchnie Halupczok na Pikniku Kler Garden w Dobrotece
W ubiegłą sobotę (04.06) mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako partner w wydarzeniu "Piknik Kler Garden", które miał miejsce w galerii wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu. Na gości czekała moc wrażeń, przemiłych spotkań, inspirujących rozmów i nowych doświadczeń kulinarnych.
Spotkanie dla Architektów i Projektantów we Wrocławiu
2022-05-16
Spotkanie dla Architektów i Projektantów we Wrocławiu

W czwartek 12 maja 2022 r. mieliśmy przyjemność wziąć udział we wrocławskiej edycji Pikniku Architekta i Projektanta. Spotkanie było doskonałym pretekstem do interesujących rozmów na temat designu, wymiany poglądów na temat obowiązujących trendów i zapoznania się z nowinkami ze świata aranżacji wnętrz. Dla uczestników przygotowano ciekawe prezentacje, kreatywne warsztaty, pyszny poczęstunek z zapachem aromatycznej kawy w tle.

 

Kuchnie Halupczok ponownie na srebrnym ekranie
2022-04-07
Kuchnie Halupczok ponownie na srebrnym ekranie
Po sukcesie, jaki przyniosła kampania telewizyjna Halupczok w 2021 r., kuchnie marki wracają na szklany ekran w nowej, oszałamiającej odsłonie.

Wyłączni PARTNERZY kampanii: Miele, Falmec
Nowe wydanie Magazynu Halupczok
2022-04-06
Nowe wydanie Magazynu Halupczok
Z radością prezentujemy najnowszy numer Magazynu Halupczok nr 1/2022. Zachęcamy do lektury Magazynu w wersji drukowanej, która dostępna jest we wszystkich 13 salonach firmowych oraz e-wersji, którą podbrać można TUTAJ. Partnerzy wydania Magazyn Halupczok 1/2022: Gaggenau, Siemens, Miele i Architype.

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax +48 77 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl