2022-09-08

Halupczok "Opolską Firmą Przyjazną Cudzoziemcom"

Polityka personalna firmy Halupczok od lat oparta na otwartości, choć nie jest obliczona na zaszczyty, została dostrzeżona i doceniona. Firma znalazła się w wąskim gronie laureatów tegorocznej edycji konkursu "Opolska Firma Przyjazna Cudzoziemcom". Konkurs organizowany był przez Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej  we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu , Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki wraz z opolską lożą BCC. Patronem wydarzenia był Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu oraz marszałek województwa opolskiego. Jego celem jest uznanie tych pracodawców, którzy kierują się zasadami równego traktowania pracowników bez względu na pochodzenie oraz wspierają ich integrację.

Nagrody zostały przyznane w dwóch głównych kategoriach: pracodawców bezpośrednio zatrudniających cudzoziemców oraz pracodawców korzystających z cudzoziemców zatrudnianych przez agencję pośrednictwa pracy. Podczas przyznawania nagród uwzględniana była wielkość firmy. Przy ocenie pod uwagę brano wiele aspektów m.in. formę prawną zatrudnienia cudzoziemców, dodatkowe świadczenia lub pomoc, którą pracodawca oferował zagranicznym pracownikom. Podejście wobec pracowników w firmie Halupczok doceniono w tej drugiej kategorii. W imieniu zarządu Halupczok nagrody odebrała Ewelina Dekordy-Feter, kierownik działu marketingu oraz Karol Nowak, kierownik działu produkcyjnego w firmie.

Halupczok
Halupczok

W tym roku, ze względu na wyjątkową sytuację związaną z wojną w Ukrainie, doceniono pracodawców, którzy zatrudnili uchodźców. Również w tym gronie laureatów znalazła się firma Halupczok otrzymując drugie wyróżnienie.
Tytuł "Opolska Firma Przyjazna Cudzoziemcom" to niezwykle ważna forma uznania dla firmy Halupczok, której działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu zajmują lwią część w biznesowej strategii działania.

Halupczok doceniony na społeczną wrażliwość.

Halupczok

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl