2022-07-05

Triumf kuchni Madera w konkursie Opolska Marka 2021

W 19. edycji konkursu Opolska Marka triumf świętowała kuchnia Madera, jedna z najnowszych perełek w ofercie marki Halupczok. Projekt tej kuchni z wyspą nagrodzono w kategorii "Produkt Roku 2021" doceniając innowacyjność rozwiązań oraz unikalne wzornictwo. 

POZNAJ KOLECJĘ MADERA
 

Celem Konkursu „Opolska Marka 2021” jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, inicjatyw i pracodawców w województwie opolskim oraz szerokie promowanie opolskich przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i innych podmiotów na rynku lokalnym, regionalnym, krajowym i zagranicznym. Statuetki wręczono laureatom tegorocznego plebiscytu podczas kameralnej gali pod koniec czerwca 2022 r.
Wyróżnienie w plebiscycie, wyłaniającym najlepsze produkty, usługi i innowacje w regionie, trafiło na ręce Zespołu Halupczok już po raz czwarty. Laureatkami Opolskiej Marki były w ubiegłych latach również kuchnie: Bristol (2016), dla powstanie której inspiracją był tradycyjny kredens, Roma (2015)  oraz w 2019 r. nowoczesna kuchnia z wyspą Marrone

Triumf kuchni Madera w konkursie Opolska Marka 2021
Triumf kuchni Madera w konkursie Opolska Marka 2021

Wiosną tego roku kuchnia Madera gościła na antenie ogólnopolskiej stacji informacyjnej TVN24, w ramach kampanii telewizyjnej Halupczok. Precyzyjnie wybrane kadry telewizyjnego spotu, łączące intrygujący design kolekcji z funkcjonalnością wyposażenia: urządzeń AGD Miele - innowacyjnej generacji 7000 i elektrycznie sterowanego okapu Light, Falmec pobudzały wyobraźnię widzów, przenosząc do komfortowo zaaranżowanego wnętrza.

OBEJRZYJ SPOT

 

Pomysłowe rozwiązania, efektowna forma...

Triumf kuchni Madera w konkursie Opolska Marka 2021

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl