ZAMÓW KUCHNIĘ
ON-LINE
ZAMÓW KUCHNIĘ
ON-LINE
ZAMÓW KUCHNIĘ
ON-LINE
FB
Instagram
YT

Szanowni Państwo,

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia RP oraz w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo informujemy, że w trybie regularnym pracuje salon firmowy w Kaliszu oraz Halupczok Lab w Krzyżowej Dolinie. Pozostałe salony firmowe od dn. 14 marca br. do odwołania salony firmowe Halupczok będą pracować zdalnie. W celu podjęcia współpracy lub otrzymania bieżących informacji zapraszamy do kontaktu z kierownikami poszczególnych showroomów https://meble-halupczok.pl/salony/ , bądź skorzystania z formularza kontaktowego https://meble-halupczok.pl/Kontakt/
Pragniemy zapewnić, że po wprowadzeniu specjalnych procedur bezpieczeństwa, siedziba firmy wraz z Halupczok Lab, oraz salon w Kaliszu pracują bez zmian, a ciągłość procesu produkcyjnego jest niezagrożona.

Życzymy dużo zdrowia, mając nadzieję, że ten trudny czas wkrótce minie.

Zespół Halupczok 

Wszystko w kompaktowej postaci, dzięki czemu gotowanie staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze

TWORZYMY DLA CIEBIE KUCHNIE ZE SMAKIEM

Produkty

Siena - design przyszłości

Zobacz kolekcję

Marsala - inspirowana naturą

Zobacz kolekcję

Rivoli – fascynująca współczesność


 

Zobacz kolekcję

Imperia- odbicie rzemieślniczego kunsztu

Zobacz kolekcję

Bristol – czar minionej epoki

Bristol urzeka unikalnym połączeniem wysmakowanej przeszłości z funkcjonalną teraźniejszością kuchni na wymiar. Dekoracyjne detale inspirowane architekturą minionych epok zachwycają wdziękiem i kunsztem wykonania. Ozdobne szprosy, ażurowe elementy oraz szerokie pilastry skrywające szafki cargo i wygodne szuflady na przyprawy, podkreślają urokliwy charakter kolekcji. 

Zobacz kolekcję

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Newsy

2020-04-30

Szanowni Państwo,
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia RP oraz w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo informujemy, że w trybie regularnym pracują salony firmowe w Opolu, Kaliszu oraz Halupczok Lab w Krzyżowej Dolinie. Pozostałe salony firmowe od dn. 14 marca br. do odwołania będą pracować zdalnie. W celu podjęcia współpracy lub otrzymania bieżących informacji zapraszamy do kontaktu z kierownikami poszczególnych showroomów https://meble-halupczok.pl/salony/ , bądź skorzystania z formularza kontaktowego https://meble-halupczok.pl/Kontakt/ .
Pragniemy zapewnić, że po wprowadzeniu specjalnych procedur bezpieczeństwa siedziba firmy pracuje bez zmian, a ciągłość procesu produkcyjnego jest niezagrożona.

Życzymy dużo zdrowia, mając nadzieję, że ten trudny czas wkrótce minie.

Zespół Halupczok

czytaj więcej

2020-03-31

Fronty kuchenne- jakie wybrać?

Porady projektanta Lifehack #5

Fronty kuchenne- czym się kierować przy ich wyborze?
Projektanci Halupczok zapraszają do wspólnego odkrywania tajemnic tworzenia pięknych wnętrz.


 

czytaj więcej

2020-03-26

Co dać na ściany w kuchni?

Porady projektanta Lifehack #4

Jak zaaranżować ściany w kuchni?
Projektanci Halupczok zapraszają w podróż po tajnikach tworzenia pięknych wnętrz.


 

czytaj więcej

2020-03-24

Kuchnia z wyspą czy bez?

Porady projektanta Lifehack #3

Kuchnia z wyspą czy bez? - aranżacje, podpowiedzi, inspiracje projektantów Halupczok, dotyczące tworzenia kuchni z wielofunkcyjną wyspą.


 

czytaj więcej

Magazyn

01/2020

Zachęcamy do sięgnięcia po wydanie Magazynu Halupczok nr 1/2020, w którym zabierzemy Państwa w świat wnętrz Halupczok, zdradzimy tajniki biznesowego sukcesu, a na koniec oczarujemy rzemieślniczym kunsztem najnowszych kolekcji kuchennych. Życząc dobrych chwil, zapraszamy do lektury!

pobierz

Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl