2021-09-13

Nowe wydanie Magazyn Halupczok

Wraz z lekturą najnowszego wydania Magazynu Halupczok nr 2/2021 udajemy się w inspirującą podróż do świata wnętrz Halupczok, odkrywamy tajniki biznesowego sukcesu, a na koniec urzekamy rzemieślniczym kunsztem kuchni, odzwierciedlających cechy osobiste ich właścicieli. W tym numerze Magazynu udowadniamy, że mimo chwiejnej sytuacji na świecie, Zespół Halupczok nie zbacza z wyznaczonego sobie kursu.

 

Świat wzornictwa, podobnie jak dobra lektura, potrafi przenieść do najodleglejszych zakątków globu. Dlatego na kartach niniejszej publilkacji zapraszamy w emocjonującą wyprawę do ukwieconej Holandii i na polskie Pomorze, gdzie powstały dwie stylistycznie odmienne kuchnie Halupczok. Na nieco wcześniejszych stronach przywołujemy emocje związane z debiutem najmłodszej perełki w produktowym portfolio Halupczok- kuchni Industria, która swoją stylistyką oczarowuje nie tylko wielbicieli loftowych wnętrz. Wspominamy także premierę najnowszego albumu prezentującego kluczowe kolekcje kuchenne stworzone z nadzwyczajnym pietyzmem. Nowy katalog powstał we współpracy z topowymi producentami urządzeń gospodarstwa domowego i rozwiązań w meblarstwie oraz luksusowymi markami spoza branży wnętrzarskiej. 

Nowe wydanie Magazyn Halupczok
Nowe wydanie Magazyn Halupczok

Starannie przemyślany dobór wydarzeń z życia naszej marki, ciekawe tematy z pogranicza sztuki użytkowej, wzornictwa przemysłowego i architektury, wszystko to wprowadza w wyjątkowy nastrój, zachęcający do lektury najnowszego wydania Magazyn Halupczok. Mamy nadzieję, że z chęcią sięgnięcie Państwo po nie, zgłębiając świat wnętrz, który tworzymy. Wersja drukowana Magazynu dostępna jest we wszystkich 13 salonach firmowych naszej marki oraz w e-wersji, którą podbrać można TUTAJ.

Życzymy dobrych chwil z lekturą!

Udajmy się we wspólną podróż po inspirującym świecie wnętrz Halupczok

Nowe wydanie Magazyn Halupczok

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl