2021-11-04

Niezwykła PREMIERA kolekcji 2021

18-20 listopada br. zapraszamy do świętowania PREMIERY KOLEKCJI 2021. W tych dniach światło dzienne ujrzą jednocześnie dwie meblowe nowości marki Halupczok - FENICE i MADERA. Obie powstałe z pasji tworzenia. Obu przyświeca idea stawiania na indywidualizm. Aby najpełniej doświadczyć tego wyjątkowego czasu, najlepiej wybrać się do jednego z dwóch salonów firmowych- Halupczok Katowice, gdzie stanie pełna naturalnych materiałów MADERA oraz do warszawskiego showroomu na Targówku, gdzie zobaczymy oszałamiającą FENICE. 

FENICE   . OBEJRZYJ zapowiedź
Showroom Halupczok Warszawa Targówek /ADRES/
czw. - sob. 10.00 - 21.00

MADERA. ZOBACZ zwiastun
Showroom Halupczok Katowice /ADRES/
czw. - sob. 10.00 - 19.00

 

  

 

 

Oryginalne koncepcje przestrzeni kuchennych autorstwa Halupczok, o nietypowych rozwiązaniach i ciekawych, w fakturze i deseniu, materiałach od lat podbijają serca miłośników niebanalnych wnętrz. Debiut jesiennych kolekcji 2021 — zapowiada się nie mniej intrygująco. Autorskie fronty w indywidualnie dobranych barwach i odcieniach, mobilne elementy uruchamiane elektrycznie oraz innowacyjna technologia opracowana przez dział badań i rozwoju, sprawiają, że produktowe nowości mają szansę stać się kolejnym hitem polskiej marki.

 

 
 

Niezwykła PREMIERA kolekcji 2021
Niezwykła PREMIERA kolekcji 2021

Wrażeniom estetycznym podczas PREMIERY towarzyszyć będzie aperitif, smakowe przyjemności przy filiżance aromatycznej kawy Halupczok Excellence, konkurs fotograficzny na inspirujące ujęcie wydarzenia oraz plebiscyt online "Wybór architekta".
Celebrujmy te chwile wspólnie!
 
Partnerzy kolekcji: Gaggenau, Miele, Falmec, Blanco, Cambria, Bromma Stone, KLER
Patroni medialni wydarzenia: Elle Decoration Polska, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, Weranda

Wzornicze wyrafinowanie w połączeniu z perfekcją rzemiosła

Niezwykła PREMIERA kolekcji 2021

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl