2021-12-08

MADERA - WYBÓR ARCHITEKTA 2021

Tak, jak co roku marka Halupczok prezentuje światu nowe kolekcje mebli kuchennych, tak tradycją stał się plebiscyt "Wybór architekta" towarzyszący ich premierze. Nie inaczej stało się jesienią tego roku, gdy światło dzienne ujrzały kolekcje 2021- Madera i Fenice. Laureatką i wyborem architektów okazała się kolekcja MADERA w ciemnej oprawie, nowość w produktowym portfolio Halupczok, którą architekci i projektanci wnętrz uznali za swoją zdecydowaną faworytkę. Nieprzemijające piękno natury znajduje w jej projekcie swoje odbicie.  Nieregularnie pofalowane, drewniane fronty o intrygującej, głębokiej barwie to ozdobny akcent definiujący wyrazisty charakter tej kolekcji. Spektakularny koloryt harmonijnie zestawiony matową czernią jest efektem technologii lakierowania specjalnie opracowanej dla tego projektu. Umożliwiła ona w procesie manualnego nałożenia warstwy patyny wydobycie naturalnego rysunku drewna.


 

W tegoroczym plebiscycie "Wybór Architekta" ogłoszonym z okazji premiery kolekcji 2021, Madera stanęła w szranki z drugą nowością- złotą kuchnią Fenice. Walka była niezwykle zacięta, a punktacja zmieniała się z dnia na dzień. Finalnie przewagą zaledwie kilku głosów wnętrzarscy eksperci wskazali na kolekcję Madera, doceniac jej naturalną kolorystykę i układ funkcjonalny. Połączono tutaj estetykę z funkcją zestawiając wyrafinowany design z innowacyjnymi urządzeniami AGD marki Miele, nagradzanym okapem marki Falmec oraz baterią i zlewem wraz z akcesoriami Blanco. 

MADERA - WYBÓR ARCHITEKTA 2021
MADERA - WYBÓR ARCHITEKTA 2021

Ponad pół setka architektów oddała swój głos w plebiscycie, jednoznacznie wskazując na inspirowaną pięknem natury kolekcję Madera. Ocenie podlegało wzornictwo, koncepcja projektu, funkcjonalność i innowacyjność rozwiązań oraz ogólne wrażenie estetyczne. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie i gratulujemy 10 zwycięzcom wyłonionym spośród uczestników. Już wkrótce na ich ręce trafią prezentowe zestawy ufundowane przez markę Halupczok oraz Blanco- jednego z Partnerów premiery kolekcji 2021 oraz Patronów medialnych wydarzenia, magazynów: Elle Decoration, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze oraz Weranda.
Tych, którzy nie mieli okazji wyrazić swój "Wybór architekta" zapraszamy do osobistego odwiedzenia Madery (salon Halupczok Katowice)  oraz Fenice (Halupczok Warszawa Targówek) i poddania ich indywidualnej ocenie.

Perfekcyjny wymiar piękna

MADERA - WYBÓR ARCHITEKTA 2021

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl