FB
Instagram
YT

Newsy

2020-04-30

Szanowni Państwo,
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia RP oraz w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo informujemy, że w trybie regularnym pracują salony firmowe w Opolu, Kaliszu oraz Halupczok Lab w Krzyżowej Dolinie. Pozostałe salony firmowe od dn. 14 marca br. do odwołania będą pracować zdalnie. W celu podjęcia współpracy lub otrzymania bieżących informacji zapraszamy do kontaktu z kierownikami poszczególnych showroomów https://meble-halupczok.pl/salony/ , bądź skorzystania z formularza kontaktowego https://meble-halupczok.pl/Kontakt/ .
Pragniemy zapewnić, że po wprowadzeniu specjalnych procedur bezpieczeństwa siedziba firmy pracuje bez zmian, a ciągłość procesu produkcyjnego jest niezagrożona.

Życzymy dużo zdrowia, mając nadzieję, że ten trudny czas wkrótce minie.

Zespół Halupczok

2020-04-02
Kuchnia z uchwytami czy bez ?

Porady projektanta Lifehack #6

Kuchnia z uchwytami czy bez?
Projektanci Halupczok zapraszają w podróż po tajnikach tworzenia pięknych wnętrz.


 
2020-03-31
Fronty kuchenne- jakie wybrać?

Porady projektanta Lifehack #5

Fronty kuchenne- czym się kierować przy ich wyborze?
Projektanci Halupczok zapraszają do wspólnego odkrywania tajemnic tworzenia pięknych wnętrz.


 
2020-03-26
Co dać na ściany w kuchni?

Porady projektanta Lifehack #4

Jak zaaranżować ściany w kuchni?
Projektanci Halupczok zapraszają w podróż po tajnikach tworzenia pięknych wnętrz.


 
2020-03-24
Kuchnia z wyspą czy bez?

Porady projektanta Lifehack #3

Kuchnia z wyspą czy bez? - aranżacje, podpowiedzi, inspiracje projektantów Halupczok, dotyczące tworzenia kuchni z wielofunkcyjną wyspą.


 
2020-03-17
Mała kuchnia- wyzwanie projektowe

Porady projektanta Lifehack #2

Mała kuchnia, pełna sprytnych rozwiązań. Poznaj tajniki projektantów Halupczok, dotyczące tworzenia komfortowej kuchni na małej przestrzeni.
 


 
2020-03-16
Jak zaaranżować dużą kuchnię

Porady projektanta Lifehack #1

Duża kuchnia, to nieograniczone możliwości. Poznaj tajniki projektantów Halupczok, dotyczące stworzenia wielkowymiarowej kuchni.
 


 
2020-03-06
Kuchnie Halupczok Gdańsk już otwarte!

Zapraszamy do odwiedzenia wyjątkowego miejsca, jakim jest nowo otwarty salon firmowy Halupczok Gdańsk, zlokalizowany w popularnej, znanej w Trójmieście Galerii City Meble. W projektach wyeksponowanych w Gdańsku kuchni odnaleźć można inspiracje czerpane z harmonii i niepowtarzalności gdańskiego krajobrazu oraz połączenia tradycji z nowoczesnością. Takich mebli kuchennych jeszcze w Gdańsku nie było!


 


 
2020-02-28
Kuchnie Halupczok na targach Meble Polska 2020

Precyzję wykonania oraz wzornicze piękno najnowszych kolekcji kuchennych marki Halupczok można było podziwiać podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Poznańskich "Meble Polska 2020", jakie odbyły się w ostatnim tygodniu lutego br. w Poznaniu. Zapraszamy do fotorelacji w tego prestiżowego wydarzenia, w czasie którego unikatowy design nowoczesnej kuchni Ariana uhonorowano statuetką "Złoty Medal".   


 
2020-02-25
Złoto dla Ariany
Z ogromną radością dzielimy się wspaniałą informacją, że Ariana, jubileuszowa kolekcja marki Halupczok, została laureatką prestiżowej nagrody "Złoty Medal" Międzynarodowych Targów Poznańskich Meble Polska 2020, jakie odbyły się w terminie 25-28 lutego br. w Poznaniu.

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

#zostańwdomu
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl