Newsy

Katalog produktowy Halupczok
2024-05-29
Katalog produktowy Halupczok
Zainspiruj się! Obejrzyj KATALOG PRODUKTOWY
PREMIERA KOLEKCJI 2023
2023-10-20
PREMIERA KOLEKCJI 2023
Meble Halupczok zachwycają niebanalnym designem i ponadczasową elegancją. Nasze autorskie projekty będzie można podziwiać na warszawskich targach wnętrz Warsaw Home & Contract. Jest to już VII edycja tego wyjątkowego wydarzenia, podczas której swoją premierę świętować będą dwie meblowe nowości - GIOIA i RAVENNA.
10. urodziny salonu Halupczok Warszawa
2023-09-20
10. urodziny salonu Halupczok Warszawa
Mamy ogromną przyjemność obchodzić 10. urodziny salonu Halupczok Warszawa. To okazja do świętowania, jak również idealny moment na podziękowania naszym Klientom za wsparcie i zaufanie, kóre nam okazali przez te wszystkie lata.
Madera, autorska kolekcja Halupczok na łamach miesięcznika Forbes
2023-08-24
Madera, autorska kolekcja Halupczok na łamach miesięcznika Forbes
Czy meble indywidualnie projektowane mogą być sztuką? Ich walory, wśród których dominują - ekspresja projektu i wyraz osobisty, niepowtarzalność formy, innowacyjność estetyczna i funkcjonalna, jednoznacznie to potwierdzają.
Autorska kolekcja mebli kuchennych Madera, zaprezentowana wraz z marką Gaggenau na łamach miesięcznika Forbes - jest tego idealnym przykładem. Bez wątpienia nie można odmówić jej artyzmu i koncepcyjnej kreatywności.
Więcej o tym w sekcji tematycznej "Wnętrza i Design"  CZYTAJ WIĘCEJ
Piknik Architekta i Projektanta we Wrocławiu
2023-06-29
Piknik Architekta i Projektanta we Wrocławiu
Piknik Architekta i Projektanta w salonie Halupczok Wrocław był niezwykłym wydarzeniem, które zebrało w jednym miejscu pasjonatów architektury, projektowania i sztuki. Salon Halupczok, znany z oryginalnych rozwiązań wnętrzarskich, stworzył przestrzeń, w której eksperci mogli wymieniać się pomysłami, inspiracjami i doświadczeniem.
6. urodziny salonu Halupczok Gdańsk
2023-03-24
6. urodziny salonu Halupczok Gdańsk
Świętujmy wspólnie 6. urodziny galerii wnętrz CITY MEBLE oraz zlokalizowanego w niej salonu mebli kuchennych HALUPCZOK GDAŃSK ( 24-25 marca 2023 r., 10.00-20.00)
Kolekcja Madera nagrodzona German Design Award 2023
2023-01-18
Kolekcja Madera nagrodzona German Design Award 2023
Nowoczesna kuchnia Madera zdobyła nagrodę German Design Award 2023. W uznaniu dla wybitnego projektu, łączącego wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnymi, luksusowa kuchnia otrzymała nagrodę w kategorii "Excelent Product Design".
Świąteczne życzenia od Zespołu Halupczok
2022-12-23
Świąteczne życzenia od Zespołu Halupczok
Halupczok
2022-09-08
Halupczok "Opolską Firmą Przyjazną Cudzoziemcom"
Polityka personalna firmy Halupczok od lat oparta na otwartości, choć nie jest obliczona na zaszczyty, została dostrzeżona i doceniona. Firma znalazła się w wąskim gronie laureatów tegorocznej edycji konkursu "Opolska Firma Przyjazna Cudzoziemcom". Konkurs organizowany był przez Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej  we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu , Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki  wraz z opolską lożą BCC. Jego celem jest uznanie tych pracodawców, którzy kierują się zasadami równego traktowania pracowników bez względu na pochodzenie oraz wspierają ich integrację.

 
Wielkie otwarcie. Salon Halupczok Opole w nowej odsłonie.
2022-07-08
Wielkie otwarcie. Salon Halupczok Opole w nowej odsłonie.
Salon mebli kuchennych Halupczok Opole świętuje ponowne otwarcie po przejściu całkowitej metamorfozy. Inspiracją do rearanżacji przestrzeni showroomu było pragnienie dzielenia się wyjątkowym designem, w towarzystwie funkcjonalnych rozwiązań opartych na innowacyjnych technologiach. Topowe kolekcje kuchenne, których projekty odzwierciedlają najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Zapraszamy w podroż do świata tego unikalnego wzornictwa.
 

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl