Blog

Czarna kuchnia – czy to dobry pomysł?

Jeśli z uwagą śledzisz najnowsze trendy, na pewno miałeś już okazję słyszeć o czarnej kuchni. Jest to ekstrawagancka aranżacja, która doskonale sprawdza się w nowoczesnych i eleganckich wnętrzach. Czy czarna kuchnia jest praktyczna?
Czytaj więcej

Jak umeblować kuchnię w układzie korytarzowym?

Układ kuchni w dużej mierze determinuje sposób jej aranżacji. Kuchnie w układzie korytarzowym są wąskie i długie. Przy odrobinie chęci i kreatywności taką przestrzeń można ergonomiczne rozplanować. Jakie rozwiązania sprawdzą się w kuchni o układzie korytarzowym?
Czytaj więcej

Jasne czy ciemne fronty mebli kuchennych – które wybrać?

Planując nową kuchnię, chcemy stworzyć przestrzeń, która będzie szyta na miarę naszych marzeń i potrzeb. Jednym z ważniejszych wyborów jest dobór koloru. Jak wybrać kolor frontów kuchennych, aby efekt był ponadczasowy? Z tego artykułu dowiesz się, jakie meble do kuchni wpisują się w panujące trendy!
Czytaj więcej

Jak miedziane dodatki w kuchni podkreślają charakter domowej przestrzeni?

Miedź zachwyca swoją nietuzinkową barwą. Chcesz użyć tego koloru w aranżacji kuchni? W ten sposób podkreślisz jej charakter i elegancję. Dowiedz się, jak wiele zalet mają miedziane dodatki do kuchni!
Czytaj więcej

Złote dodatki do kuchni – jak stworzyć luksusową przestrzeń

Złote dodatki do kuchni to obecnie bardzo popularny trend w aranżacji wnętrz. Ponieważ mają moc zmieniania konwencjonalnych lokum w przestrzenie oszałamiające elegancją, ich zwolenników wciąż przybywa. Oto kilka złotych pomysłów na to jak podkreślić charakter wnętrza kuchennego.
Czytaj więcej

Czarna kuchnia z drewnem. Najmodniejsze inspiracje

Czytaj więcej

Kuchnia biała czy czarna? Jasna czy ciemna?

Na jakią kuchnię się zdecydować? Białą i jasną, czy ciemną w odnieciu czerni? Czym sugerować się przy decyzji? Zapraszamy w aranżacyjną podróż, w której projektanci Halupczok podpowiedzą na co zwrócić uwagę, by mądrze wybrnąć z tego kolorystycznego dylematu.
Czytaj więcej

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok