Firma to nie tylko miejsce, to przede wszystkim ludzie. Ich kompetencje, talenty, zaangażowanie i kreatywność pozwalają zbudować profesjonalny zespół. Dziś spełnia się moje marzenie, bo w naszej firmie tworzą dla Państwa doskonali architekci, technolodzy drewna, stolarze, monterzy, którzy czerpią ogromną satysfakcję ze swojej pracy. Od początku najwyżej ceniłem sobie dbałość o detale, materiały, jakość i funkcjonalność produktu. Sukces oparłem na wzajemnym zaufaniu swoich klientów i pracowników. Łącząc tradycję rzemieślniczą z nowoczesnymi materiałami, wzorami i technologią, mogę ku wspólnej satysfakcji realizować Państwa marzenia.

Adrian Halupczok – właściciel

MISJA

Dzięki pasji, zaangażowaniu i know-how naszych pracowników tworzymy unikatowe, ekskluzywne meble do każdego wnętrza, dążąc do bycia liderem i twórcą trendów. Dusza rzemieślnicza jest naszą bezcenną wartością.

Kreujemy wraz z Klientem jego wymarzone wnętrze niezależnie od preferowanego stylu tak, by nasze innowacyjne i designerskie projekty zaspakajały ich wszystkie potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu powiększamy grono naszych ambasadorów.

WIZJA

Rozwijając potencjał technologiczny naszej firmy , zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju, wykorzystując wiedzę i doświadczenie naszych pracowników, dążymy do osiągnięcia pozycji lidera w zakresie produkcji innowacyjnych mebli w Polsce i na świecie.

Chcemy, by oferowane przez nas kompleksowe aranżacje wykraczały poza marzenia naszych klientów, stając się nasyconą emocjami historią ich życia.

WORLD OF HEART

Najpiękniejsze opowieści płyną prosto z serca. Projekty naszych nowoczesnych kuchni są jak te opowieści, w których inspiracje i wzruszenie czerpane wprost z otaczającego nas świata łączą się z doświadczeniem i energią zespołu naszych projektantów. Synergia wszystkich tych czynników buduje nowe konteksty, w których serce zawsze jest centralnym punktem odniesienia – zupełnie tak jak kuchnia, która jest przestrzenią dla tych zwykłych i niezwykłych zdarzeń życia rodzinnego. Jak tętniące energią, pełne wrażeń i wzruszeń serce każdego domu.

Poszukując lekkości formy tworzymy nowoczesne kuchnie na wymiar daleko przekraczające standardy powszechnych rozwiązań czy banalnego stylu. Piękne i eleganckie. W formie otwartej, plastycznej i elastycznej, odpowiadającej indywidualnym potrzebom naszych klientów. W formie wyłaniającej się z najlepszych wzorców, której ostateczny kształt nadają nie architekci, ale domownicy – budujący rodzinne historie, proste i podniosłe jednocześnie. Dlatego nasze nowoczesne kuchnie Halupczok to więcej niż serce domu. To wszechstronne i syntetyczne ujęcie rodzinnych wyzwań i oczekiwań, nadziei, emocji, kompilacja przeszłych i przyszłych zdarzeń.

Nowoczesne kuchnie inspirowane elegancją, doskonałością formy, stanowią odbicie pragnień i aspiracji naszych klientów. 

WORLD OF HUMAN

 

Kreujemy nowe rozwiązania przekraczając konwencje, łącząc i dzieląc, operując  fakturą, stylem i kolorem. Eksperymentujemy poszukując najlepszych rozwiązań. Odważnie przełamujemy aranżacyjne schematy. Tworzymy wnętrza nowoczesne i intrygujące – jednocześnie zawsze wspierane kanonem klasycznego piękna. Kreujemy czerpiąc z doświadczeń doskonałego zespołu naszych projektantów. Ich profesjonalizm i energia tworzenia są dla nas ważne. Tak jak ważni są przyszli użytkownicy naszych nowoczesnych kuchni: pełni pasji, poczucia smaku, poszukujący nowych doznań. Pełni indywidualności, bogaci w różnorodność. Doceniający wartość klasycznej elegancji, ceniący i dzielący z nami wartości World of H.

Świadomi bogactwa pragnień i potrzeb, poruszeni odmiennością doświadczeń naszych klientów, tworzymy kuchenne światy odpowiadające tej różnorodności. Nasze aranżacje to odbicie najpiękniejszych wzruszeń i wizji naszych projektantów. To niekonwencjonalne kreacje, zaproszenie w podróż do niekończącej się opowieści kunsztu, stylu i gustownych detali.

„Nasze kuchnie są złożone 
jak ludzkie historie” 
Czerpiemy z jego wizji. Czerpiemy z doświadczeń naszych projektantów i emocji naszych klientów.”

– Adrian Halupczok, właściciel i twórca marki Halupczok.

WORLD OF HOME

Dom jest jak bezpieczna przystań, do której chcemy wracać, szukając ukojenia w znanych nam przestrzeniach. To wspomnienia i oczekiwania. Nadzieje i inspiracje. To emocje w czystej postaci. To wypadkowa naszych pragnień, doświadczeń, prostych historii i podniosłych momentów. Dom to my, jego mieszkańcy.

Chcemy, by nasze nowoczesne kuchnie były integralną częścią Państwa domów. Tłem dla wszystkich tych chwil składających się na te znane już jak i dopiero tworzące się konteksty: rodzinne historie, wzniosłe wydarzenia, chwile z pozoru prozaiczne, a które w rzeczywistości budują obraz naszego wewnętrznego świata.

Tworzymy projekty poruszające zmysły. Wyrastające z klasycznej elegancji, podążające ku artystycznej niezależności. Tworzymy, by budzić emocje. By cieszyć i zachwycać. By stworzyć przestrzeń elegancką, inspirującą, a jednocześnie harmonijną – kojącą i bezpieczną. Tworzymy World of H by śmiałość naszych aranżacji, kunszt detali i rzemieślnicza pasja przerastały Państwa oczekiwania a nasze kuchnie na wymiar tworzyły przestrzeń dla Państwa osobistych doznań.

World of Happiness

Nowoczesna kuchnia przepełniona aromatem palonych ziaren kawy, rozbrzmiewająca radością z udanych kulinarnych eksperymentów, wypełniona czułością płynącą z obserwacji rozsypanych płatków po pierwszych próbach samodzielności niewprawnych jeszcze rączek… Czy szczęście może być czymś innym niż poczuciem bezpieczeństwa i pewnością oparcia  w rodzinie, spokojnej stałości błahych, ale jakże ważnych zdarzeń codzienności?

Wiemy jak ważną przestrzenią w życiu każdego z naszych klientów są nasze kuchnie. Tym bardziej doceniamy zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie i tym bardziej staramy się kreować wnętrza odpowiadające najbardziej wyszukanym gustom, najśmielszym oczekiwaniom, najsurowszym wyznacznikom elegancji i najprostszym zdarzeniom dnia codziennego. Projektując kuchnie pracujemy wiedząc, że kreujemy dobre emocje, szczęśliwe chwile.

Dziękujemy, że możemy tworzyć
nasze kuchnie dla Państwa.

World of H.
Heart.
Human.
Home.
Happiness.

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok