Newsy

Kuchenne dylematy, czyli jaki okap wybrać do kuchni?
2020-06-05
Kuchenne dylematy, czyli jaki okap wybrać do kuchni?

Okap jest niezbędnym urządzeniem, które pozwala nam oddychać w kuchni czystym powietrzem. Jego główna funkcja polega na poprawie jakości powietrza poprzez usuwanie spalin, nieprzyjemnych zapachów i oparów powstających podczas gotowania, szkodliwych dla zdrowia i niszczących meble i ściany. Okap jest cennym sprzymierzeńcem dobrego samopoczucia. Z tego powodu, wybierając go, należy kierować się kilkoma ważnymi przesłankami.

 


 
Zapraszamy do salonów stacjonarnych.
2020-05-31
Zapraszamy do salonów stacjonarnych.

Uprzejmie informujemy, że w ramach powrotu do biznesowej aktywności, wznowiliśmy stacjonarną pracę salonów firmowych Halupczok zlokalizowanych w 12 miastach Polski: Gdańsk, Warszawa, Janki (pod Warszawą), Kraków, Bielsko - Biała, Gliwice, Katowice, Kalisz, Poznań, Opole, Dobrodzień, Wrocław. W regularnym trybie pracuje również flagowy salon firmowy naszej marki, zlokalizowany w siedzibie firmy w Krzyżowej Dolinie, woj. opolskie. W trosce o dobro i zdrowie Państwa oraz naszego zespołu wdrożyliśmy politykę najwyższych środków ostrożności, które umożliwią nam bezpieczne spotkania w showroomach. Zapraszamy do salonów na filiżankę aromatycznej kawy w towarzystwie wyeksponowanych kolekcji kuchennych. Zachęcamy również do telefonicznego umówienia spotkania. Dane kontaktowe oraz godziny pracy salonów znajdują się w zakładce SALONY. Do miłego zobaczenia!

Wystrój kuchni – styl glamour
2020-05-29
Wystrój kuchni – styl glamour

Styl glamour, to w ostatnich czasach bardzo popularna konwencja urządzania wnętrz. Jeśli chciałoby się scharakteryzować go jednym słowem, najbardziej odpowiednie określenie to: eklektyczny. Bazuje on na zestawianiu ze sobą rzeczy pozornie niepasujących do siebie, zaczerpniętych z różnych stylów, a nawet epok. Inne słowa, które dobrze go opisują to luksus i ekstrawagancja. Próżno szukać w nim prostoty czy  minimalizmu, nawiasem mówiąc nurtu równie popularnego.


 
Jaki kolor kuchni sprawdzi się w praktyce?
2020-05-22
Jaki kolor kuchni sprawdzi się w praktyce?

Kolorystyka kuchni to wcale nie taka prosta sprawa. Kuchnia zazwyczaj jest z nami około 15 lat. Tak wynika z badań przeprowadzonych dla polskiego rynku meblarskiego. O ile sofę, czy inne meble „wolnostojące” jesteśmy skłonni wymienić po kilku latach użytkowania, to wymiana kuchni co kilka lat zupełnie się nie kalkuluje. Meble kuchenne, zwłaszcza te na wymiar, wyposażone w zaawansowane technologiczne systemy i akcesoria są kosztowne, a ich montaż złożony, trwający relatywnie długo i zazwyczaj związany z remontem pomieszczenia. Stąd konieczność, żeby przed wyborem koloru dokładnie się zastanowić, jaka barwa będzie odpowiednia.


 
Minimalistyczna kuchnia- jak ją urządzić?
2020-05-15
Minimalistyczna kuchnia- jak ją urządzić?

Mniej znaczy więcej. To popularne stwierdzenie jak najbardziej można odnieść do aranżacji kuchni. Jak dokładnie można je zinterpretować? Używając prostych, geometrycznych form, ograniczonej gamy kolorów i dodatków, można osiągnąć nadspodziewanie satysfakcjonujący efekt. Poznajcie ciekawe triki na minimalistyczną kuchnię na wymiar!


 
Sposób na funkcjonalną kuchnię
2020-05-08
Funkcjonalna kuchnia. Przechowywanie i organizacja szafek kuchennych

Co zrobić, żeby nasza kuchnia była funkcjonalna, a wszystko znajdowało pod ręką? Już na etapie planowania możemy podzielić kuchnię na strefy i dzięki temu uniknąć zbędnego pokonywania kilometrów podczas przyrządzania posiłków. O jakich strefach mowa?


 
Pracujemy pełną parą
2020-04-30
Zamów kuchnię on-line!

Zamów swoją kuchnię on-line w 7 prostych krokach. Jak wygląda proces realizacji zamówienia on-line wyjaśnia diagram w zakładce ZAMÓW KUCHNIĘ. Zachęcamy do skorzystania z darmowej porady naszego projektanta pod numerem + 48 735 200 750. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych promocji dostępne są w zakładce PROMOCJE.
Zapraszamy!

Kuchnia zamknięta czy otwarta na salon?
2020-04-24
Kuchnia zamknięta czy otwarta na salon?

Porady projektanta Lifehack #10

Kuchnia zamknięta czy otwarta na salon? Co będzie najlepszym rozwiązaniem i dlaczego?
Zapraszamy w podróż po dobrze zaprojektowanych wnętrzach, w której projektanci Halupczok podpowiedzą na co zwrócić uwagę, by mądrze wybrnąć z tej aranżacyjnej zagwoztki.


 
Kuchnia biała czy czarna? Jasna czy ciemna?
2020-04-21
Kuchnia biała czy czarna? Jasna czy ciemna?

Porady projektanta Lifehack #9

Na jakią kuchnię się zdecydować? Białą i jasną, czy ciemną w odnieciu czerni? Czym sugerować się przy decyzji?
Zapraszamy w aranżacyjną podróż, w której projektanci Halupczok podpowiedzą na co zwrócić uwagę, by mądrze wybrnąć z tego kolorystycznego dylematu.


 
Kuchnia klasyczna czy nowoczesna?
2020-04-17
Kuchnia klasyczna czy nowoczesna?

Porady projektanta Lifehack #8

Uniwersalna klasyka czy nowoczesny minimalizm w kuchni? Na jaki styl się zdecydować?
Zapraszamy w aranżacyjną podróż, w której projektanci Halupczok podpowiedzą jak wybrnąć z tego odwiecznego aranżacyjnego dylematu.


 

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax +48 77 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl