main image: Nowa strona www HALUPCZOK – elegancja w każdym detalu
Nowoczesne kuchnie na wymiar wymagają odpowiedniej oprawy i wsparcia, zarówno w warstwie estetycznej, jak i merytorycznej. By ułatwić Państwu dokonanie najlepszego wyboru, w każdym z naszych salonów czekają na Państwa doświadczeni doradcy. Natomiast by ułatwić Państwu zapoznanie się z naszą ofertą przygotowaliśmy nową, udoskonaloną odsłonę naszej strony internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z całością jej zawartości. Do rozsmakowania się w eleganckich i krótkich w formie - ale bogatych w informacje - opisach kolekcji. Zapraszamy do uważnego przejrzenia zdjęć kuchni na wymiar. Fotografii tyleż pięknych, co inspirujących. Niezmiennie zapraszamy do kontaktu.

Nowa strona WWW – jak się po niej poruszać

Centralnym punktem strony jest zakładka Produkty, w której znajdziecie Państwo opis i bogatą kolekcję zdjęć aktualnych kolekcji. Każdy z opisów zawiera w szczególe informacje o wartości funkcjonalnej naszych nowoczesnych kuchni na wymiar. Jednocześnie gustowne, czasem poetyckie wprowadzenia do kolekcji, odwołują się do Państwa poczucia piękna. Stanowią asumpt do pierwszych Państwa wyborów.

W zakładce O firmie przeczytacie Państwo z serca płynący tekst założyciela firmy, Adriana Halupczoka. Poznacie jego motywację i marzenia. Przekonacie się Państwo, że nowoczesne kuchnie Halupczok to więcej niż meble. To idea będąca wypadkową marzeń, doświadczeń i kunsztu precyzji projektantów.

Zakładki Newsy, Promocje, Salony oraz pozostałe pełnią funkcję czysto informacyjną, zapraszając Państwa do poszukiwania ciekawostek z życia firmy jak i śledzenia aktualnych promocji.

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne