FB
Instagram
YT
2021-03-29

Nowość 2021. Poznaj kuchnię Industria

Kuchnia z wyspą o nieprzeciętnej harmonii projektu

Industria jest dedykowana miłośnikom wnętrz loftowych. To nowoczesna kuchnia z wyspą, której projekt jest prosty i efektowny zarazem. Pionowe ryflowania frontów meblowych w odcieniu głębokiego brązu harmonijnie korespondują z wertykalnymi akcentami zdobiącymi szyby przeszklonych witryn. Lotfowa elegancja opiera się tutaj na rytmie wzorniczych detali. 


 

Połączenie kunsztownej estetyki i autorskich rozwiązań

Funkcjonalny walor projektu kuchni Industria eksponują pojemne szuflady i półki ukryte w wyspie kuchennej. Mobilny front meblowy, odsłaniający praktyczny regał na kuchenne bibeloty, oparto na autorskim systemie otwierania.

Nowość 2021. Poznaj kuchnię Industria
Nowość 2021. Poznaj kuchnię Industria

Smak wyjątkowych chwil w Halupczok Lab

Industria świętuje swoją premierę w Halupczok Lab, flagowym salonie pokazowym marki, zlokalizowanym w siedzibie firmy na Opolszczyźnie. To tutaj doświadczyć można emocji, jakie budzi ta intrygująca kuchnia na wymiar, przyjrzeć się z bliska detalom jej projektu i przetestować funkcjonalność zastosowanych w nim rozwiązań. Doznania intensyfikuje doskonały aromat palonych ziaren autorskiej kompozycji kawy- Halupczok Excellence, poruszając wszystkie zmysły jednocześnie. Premierowy charakter pokazu podkreśla smak wyśmienitego prosseco.

Zapraszamy do odwiedzenia Halupczok Lab i dzielenia z nami tych wyjątkowych momentów.

Kompilacja designu z zaawansowaną technologią

Nowość 2021. Poznaj kuchnię Industria

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl