main image: Nowość 2021. Poznaj kuchnię Industria
Z ogromną dumą prezentujemy najnowszą produktową propozycję marki Halupczok - kuchnię Industria. Skryte w niej ascetyczne piękno to wynik zespolenia wyjątkowego wzornictwa i szlachetności materiałów, tworzących kompozycję o frapującej, industrialnej stylistyce. Zapraszamy w podróż do inspirującego świata wnętrz Halupczok, w którym ta nowoczesna kuchnia z wyspą świętuje swój debiut.

Kuchnia z wyspą o nieprzeciętnej harmonii projektu

Industria jest dedykowana miłośnikom wnętrz loftowych. To nowoczesna kuchnia z wyspą, której projekt jest prosty i efektowny zarazem. Pionowe ryflowania frontów meblowych w odcieniu głębokiego brązu harmonijnie korespondują z wertykalnymi akcentami zdobiącymi szyby przeszklonych witryn. Lotfowa elegancja opiera się tutaj na rytmie wzorniczych detali.

Połączenie kunsztownej estetyki i autorskich rozwiązań

Funkcjonalny walor projektu kuchni Industria eksponują pojemne szuflady i półki ukryte w wyspie kuchennej. Mobilny front meblowy, odsłaniający praktyczny regał na kuchenne bibeloty, oparto na autorskim systemie otwierania.

Smak wyjątkowych chwil w Halupczok Lab

Industria świętuje swoją premierę w Halupczok Lab, flagowym salonie pokazowym marki, zlokalizowanym w siedzibie firmy na Opolszczyźnie. To tutaj doświadczyć można emocji, jakie budzi ta intrygująca kuchnia na wymiar, przyjrzeć się z bliska detalom jej projektu i przetestować funkcjonalność zastosowanych w nim rozwiązań. Doznania intensyfikuje doskonały aromat palonych ziaren autorskiej kompozycji kawy- Halupczok Excellence, poruszając wszystkie zmysły jednocześnie. Premierowy charakter pokazu podkreśla smak wyśmienitego prosseco.

Zapraszamy do odwiedzenia Halupczok Lab i dzielenia z nami tych wyjątkowych momentów.

Halupczok Lab
ul. Poprzeczna 17 A, Krzyżowa Dolina
pon. – pt. 8.00 – 16.00
tel. +48 77 465 14 76

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne