main image: Spotkanie z kuchnią Arta w Halupczok Gliwice
Kuchnia Arta to pełna wdzięku, jedna z najnowszych kolekcji mebli kuchennych w produktowym portfolio Halupczok. Jej elegencką stylistykę oparto na wyrafinowanym wzornictwie i funkcjonalności zastosowanych rozwiązań. Zapraszamy na wizytę do Halupczok Gliwice, jedynego miejsca spośród sieci salonów Halupczok, gdzie kuchnię Arta można zobaczyć.

 

Nowoczesne kuchnie w salonach Halupczok

Ekspozycje meblowe w salonach Halupczok zmieniają się w cyklicznym rytmie, by umożliwić Państwu stały dostęp do najnowszych rozwiązań i aranżacyjnych pomysłów oddających aktualne trendy.

Arta – nowoczesna kuchnia z wyspą

W niektórych showroomach pojawiają się pojedyncze egzemplarze nowych modeli kuchni, dostępne tylko w wybranej lokalizacji. Tak jest w przypadku jednej z najnowszych kolekcji kuchennych Arta, którą zobaczyć można jedynie w salonie Halupczok Gliwice .

Awangarda wzornictwa i nowoczesny sznyt – na nie postawiono w projekcie kolekcji Arta

Finezyjne ryflowania białych frontów oraz urzekający rysunek drewna to wizualne atuty nowoczesnej kuchni Arta, które z wdziękiem uzupełnia blat wyspy kuchennej o subtelnym deseniu. Projektanci Halupczok zręcznie połączyli tutaj elegancką stylistykę z funkcjonalnością rozwiązań. Warto odwiedzić salon gliwicki by przekonać się o tym osobiście. Zapraszamy na spotkanie z kuchnią Arta do stolicy powiatu gliwickiego.

Marki partnerujące projektowi: Siemens, Elica, Cosentino, Comitor.

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne