main image: Premiera 2020/2021 kolekcji meblowych Halupczok
Projekty kolekcji kuchennych Halupczok to niezmiennie od lat kwintesencja piękna, elegancji i najwyższej funkcjonalności. Tegoroczna światowa premiera produktowych nowości marki odbędzie się 7 listopada br. równocześnie w dwóch salonach firmowych- Krakowie i Jankach pod Warszawą, jak również ON-LINE. Zapraszamy na spotkanie z tymi wyjątkowymi kolekcjami. Nieszablonowe wzornictwo, ergonomiczne rozwiązania i nowatorskie podejście projektowe to niezaprzeczalne walory każdej z nich. Zapraszamy do wspólnego świętowania ich debiutu.

Już 7 listopada br. miłośników niebanalnie zaprojektowanych wnętrz czeka uczta estetycznych doznań za sprawą premiery najnowszych kolekcji kuchennych Halupczok. Nieregularnie pofalowany front meblowy, którego wyjątkowość tkwi w różnorodności możliwości materiałowych i wykończeniowych od naturalnych surowców pokrytych eko-olejami, po materiały z recyklingu, stał się punktem wyjścia do stworzenia projektowych koncepcji obu kuchni.

Inspiracje światowymi trendami w aranżacji wnętrz znalazły w nich swoje odbicie, przybierając formę indywidualnego, charakterystycznego dla rzemieślników Halupczok stylu. W projektowych koncepcjach nie zabrakło również fascynacji naturą. Materiały o unikatowej kolorystyce i deseniu, przywodzące na myśl piaski pustyni stały się fundamentem estetyki kolekcji Ariana, w hebanowym wydaniu.

Zobacz zapowiedź kuchni ARIANA

Dębowy front meblowy w indywidualnie skomponowanym odcieniu powłoki lakierniczej, podkreślającej naturalny rysunek drewna oraz spiek kwarcowy z miedzianymi smugami budują harmonijną kompozycję kuchni Madera.

Zobacz zapowiedź kuchni MADERA

Produktowe perełki marki podziwiać można już DZIŚ 5-6 listopada br. w dwóch lokalizacjach – kuchnię Ariana w podwarszawskim salonie w Jankach, kuchnię Madera- w Halupczok Kraków. Przez cały tydzień 7-14.11 br. świętujemy w tych dwóch lokalizacjach oraz on-line ( www Halupczok , Facebook Halupczok , Instagram Halupczok oraz Youtube Halupczok ] , a w związku z ich debiutem czekać tam będą „premierowe” niespodzianki.

Patronat medialny nad Premierę objęły Redakcje: Elle Decoration Polska, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze
Partnerzy Premiery: Gaggenau, Reginox, Cambria Polska, Marmur Dulemba, Miele, Bromma Stone, Blanco, Neolith

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne