main image: Halupczok startuje z kampanią TV
Jest nam niezwykle miło poinformować, że 22 lutego 2021 r. firma Halupczok stawia kolejny milowy krok w swojej 17-letniej historii, rozpoczynając kampanię telewizyjną. Billboardy sponsorskie emitowane będą na antenie TVN24, przodującej w rankingu kanałów informacyjnych, pierwszej w Polsce stacji informacyjnej nadającej program przez całą dobę. Spot telewizyjny Halupczok będzie można oglądać w terminie luty-marzec-kwiecień br. tuż przed i po programie "Prognoza pogody". Zapraszamy na jego premierę w dniu 22.02.2021 r. o godzinie 19.05

Kluczowym elementem spotu telewizyjnego Halupczok jest nieregularnie falowany autorski front meblowy, zaprezentowany w różnych odmianach materiałowych i kolorystycznych. Unikatowe piękno i wszechstronność zastosowania tego frontu wyeksponowano w trzech stylistycznie odmiennych kolekcjach mebli kuchennych – Madera oraz Ariana w wersji złotej i ciemnej.

Partnerem kampanii są cenione marki: Miele, Elica, Gaggenau – liderzy wśród producentów innowacyjnych urządzeń gospodarstwa domowego.

Koncepcja spotu: Halupczok
Realizacja: Koral Film

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne