main image: Halupczok Kalisz w wiosennym klimacie
Wytęsknieni ciepła promieni słonecznych i innych optymistycznie nastawiających oznak wiosny, przywołaliśmy jej klimat w kaliskim salonie firmowym, do którego zawitały nowe kuchnie z wyspą. Zapraszamy do odwiedzenia tego inspirującego miejsca, obiecując zachwyt w jaki wprawi nowa ekspozycja okraszona wiosennymi akcentami.

Pierwszą z nowości jest wielokrotnie nagradzana złota kuchnia Ariana, powstała z inspiracji marokańską architekturą. Jej projekt oparto na autorskim nieregularnie falowanym froncie meblowym oraz czarnej ramie, która niczym w obrazie wieńczy całość kolekcji. Druga z nich to Marrone, nowoczesna kuchnia, w której fronty pokryto lakierem z drobinkami brązu, dzięki czemu ich powierzchnia subtelnie mieni się, nadając wytworności. Na ekspozycji salonu Halupczok Kalisz, obok wspomnianych kolekcji, które wniosły elegancką stylistykę glamour, zobaczyć można inne kuchnie, odmienne barwą i stylem, takie jak: Liguria, Lucca Vetro, Apulia, Salerno i Bristol.

Zapraszamy do złożenia w salonie wizyty wprawiającej w optymistyczny nastrój. Nasi projektanci i doradcy chętnie zaproponują funkcjonalne i zindywidualizowane rozwiązania przestrzeni kuchennej, dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb, wraz z szeroką gamą wzorniczych nowości. Do miłego zobaczenia!

Halupczok Kalisz
ul. Wrocławska 48-50
czynne: pn.-pt. 10.00-19.00, sob. 10.00-16.00

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne