main image: Ekologiczna płyta meblowa – nowość w ofercie Halupczok
Ekologiczna wrażliwość, zrównoważony proces produkcji mebli i nowatorskie technologie sprzyjające oszczędnemu zużyciu zasobów naturalnych to codzienny oręż w realizacji wizjonerskich projektów kuchni Halupczok. Dlatego jedynie kwestią czasu stało się wprowadzenie do materiałowej oferty marki, ekologicznej płyty meblowej, powstałej w 100% w wyniku recyklingu drewna. Drewniane płyty w czterech odcieniach: Dąb Grigio, Dąb Antico, Cement Italia, Dąb Scuro, dołączyły do szerokiej gamy materiałów gwarantujących ponadczasowe piękno i wysoką jakość kolekcji meblowych, z których słynie marka Halupczok.

 

Poznaj aranżacje meblowe inspirowane naturą.

Z połączenia zamiłowania przyrodą i proekologicznych wartości, przyświecających nam w codziennej biznesowej aktywności, zrodziła się idea wzbogacenia oferty o drewno pochodzące z odzysku. Marka Halupczok zjednoczyła siły z Niemann Polska, co zaowocowało wprowadzeniem do materiałowego portfolio włoskich płyt meblowych, pochodzących z odzysku. Koncepcja produkcji tych płyt oparta jest na wykorzystaniu już raz użytego materiału drewnopochodnego, bez potrzeby sięgania po nowe zasoby naturalne.

Dzięki zintegrowanemu procesowi recyklingu powstaje całkowicie nowy produkt- piękny, funkcjonalny i ponownie potrzebny.  Szerokie zastosowanie płyt z odzysku przy produkcji mebli na wymiar ma nieograniczony potencjał tworzenia aranżacji w dowolnie wybranej stylistyce- kuchnie nowoczesne, kuchnie klasyczne, kuchnie w stylu glamour, kuchnie z wyspą  czy półwyspem etc. Siły natury drewnianych płyt meblowych w czterech odcieniach, doświadczyć można w każdym z 13 salonów fimowych marki Halupczok.

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne