2019-10-17

Otwarcie HALUPCZOK LAB

Uroczyste otwarcie flagowego salonu pokazowego marki Halupczok odbyło się przy udziale szerokiego grona zaproszonych gości, w tym przedstawicieli władz lokalnych w randze Marszałka Województwa i Burmistrza Gminy, ogólnopolskiej prasy wnętrzarskiej i branżowej oraz mediów lokalnych. Grand Opening zbiegł się z jubileuszem 15-lecia funkcjonowania marki Halupczok na polskim rynku meblarskim, świętowano więc zarówno narodziny nowego projektu- Halupczok Lab, jak i 15. urodziny.


 

Wieczór uświetnił kulinarny pokaz gotowania na żywo w wykonaniu ambasadora marki Halupczok- Pascala Brodnickiego, który zaprezentował funkcjonalną stronę kuchni tworzonych przez Halupczok. Doskonałe francuskie smaki przeplatały się z porywającymi dźwiękami muzyki, granej na żywo przez wiolonczelistkę z zespołu Need For Strings. Słodkie dzieła sztuki tworzone na oczach gości przez mistrza cukiernictwa Krzysztofa Kopcińskiego, ujmowały zarówno smakiem, jak i formą, a urodzinowy tort jego autorstwa był słodką kulminacją wieczoru. 

Przenieśmy się wspomnieniami do tego wyjątkowego wieczoru dzięki relacji filmowej z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=ggWHwWL_wV4&t=6s

Otwarcie HALUPCZOK LAB
Otwarcie HALUPCZOK LAB

Wizyta w Halupczok Lab to coś więcej niż tylko wizyta w sztandarowym showroomie. To podróż do świata aranżacyjnych i technologicznych premier - najnowszych, nowatorskich kolekcji kuchennych oraz nowoczesnego sprzętu AGD, zgromadzonych w jednym miejscu.
 

Kuchnia doprawiona smakiem

Otwarcie HALUPCZOK LAB

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl