main image: Otwarcie HALUPCZOK LAB
Drzwi do świata wnętrz Halupczok już otwarte! Zapraszamy do odwiedzenia Halupczok Lab- nowego inspirującego miejsca na polskiej mapie wnetrzarskiej, którego inaugurację otwarcia świętowano 17 października br. To tutaj w kameralnej atmosferze, przy wsparciu profesjonalnej, doświadczonej i wyszkolonej obsługi, można przyjrzeć się z bliska najświeższym kolekcjom, poznać tajniki wyjątkowości nowoczesnych kuchni na wymiar, a także docenić piękno i kunszt ich wykonania.

Uroczyste otwarcie flagowego salonu pokazowego marki Halupczok odbyło się przy udziale szerokiego grona zaproszonych gości, w tym przedstawicieli władz lokalnych w randze Marszałka Województwa i Burmistrza Gminy, ogólnopolskiej prasy wnętrzarskiej i branżowej oraz mediów lokalnych. Grand Opening zbiegł się z jubileuszem 15-lecia funkcjonowania marki Halupczok na polskim rynku meblarskim, świętowano więc zarówno narodziny nowego projektu- Halupczok Lab, jak i 15. urodziny.

Wieczór uświetnił kulinarny pokaz gotowania na żywo w wykonaniu ambasadora marki Halupczok- Pascala Brodnickiego, który zaprezentował funkcjonalną stronę kuchni tworzonych przez Halupczok. Doskonałe francuskie smaki przeplatały się z porywającymi dźwiękami muzyki, granej na żywo przez wiolonczelistkę z zespołu Need For Strings. Słodkie dzieła sztuki tworzone na oczach gości przez mistrza cukiernictwa Krzysztofa Kopcińskiego, ujmowały zarówno smakiem, jak i formą, a urodzinowy tort jego autorstwa był słodką kulminacją wieczoru.

Przenieśmy się wspomnieniami do tego wyjątkowego wieczoru dzięki relacji filmowej z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=ggWHwWL_wV4&t=6s

Wizyta w Halupczok Lab to coś więcej niż tylko wizyta w sztandarowym showroomie. To podróż do świata aranżacyjnych i technologicznych premier – najnowszych, nowatorskich kolekcji kuchennych oraz nowoczesnego sprzętu AGD, zgromadzonych w jednym miejscu.

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne