main image: Zwycięstwo kolekcji MARSALA w konkursie DESIGN DLA KONESERA 2019
Czytelnicy ogólnopolskiego magazynu wnętrzarskiego "Dobre Wnętrze" docenili piękno projektu oraz kunszt wykonania nowoczesnej kuchni Marsala, przyznając jej nagrodę główną w kategorii "Kuchnia - meble i wykończenie" VII edycji plebiscytu "Design dla Konesera".

Uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie „Design dla Konesera”, którą poprowadzili: Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna miesięcznika “Dobre Wnętrze” oraz Jarosław Kulczycki, dziennikarz i prezenter telewizyjny, odbyła się 28 listopada br. w warszawskim Hotelu Bellotto. W zabytkowych wnętrzach tego dawnego Pałacu Prymasowskiego, znaleźliśmy się w gronie zwycięzców, którzy odebrali wykonane metodą hutniczą szklane statuetki autorstwa Aleksandry Kujawskiej.

Celem konkursu „Design dla Konesera” jest promowanie doskonałego designu, estetycznych i praktycznych rozwiązań, które odwołują się do najlepszych tradycji polskiego i światowego wzornictwa.

Nasza satysfakcja z osiągniętego sukcesu jest tym większa, że nagrodę przyznali, w drodze internetowego głosowania, czytelnicy miesięcznika „Dobre Wnętrze”, a więc niezależni i obiektywni Jurorzy.

Laur “Design dla Konesera” nie po raz pierwszy trafił na ręce Zarządu firmy Halupczok- w 2015 roku nagrodę tę otrzymała nowoczesna kuchnia Roma.

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne