main image: Złoto dla Ariany
Z ogromną radością dzielimy się wspaniałą informacją, że Ariana, jubileuszowa kolekcja marki Halupczok, została laureatką prestiżowej nagrody "Złoty Medal" Międzynarodowych Targów Poznańskich Meble Polska 2020, jakie odbyły się w terminie 25-28 lutego br. w Poznaniu.

Konkursowe Jury- zespół ekspertów, składający się z naukowców i praktyków branży meblarskiej, nowoczesne, unikatowe wzornictwo oraz innowacyjność rozwiązań powstałych w oparciu o najwyższej klasy technologie. A sama statuetka „Złoty Medal” jest potwierdzeniem najwyższej jakości i doskonałości kolekcji kuchennej Ariana.

Nowoczesna kuchnia Ariana powstała w rocznicę 15-lecia funkcjonowania marki Halupczok na polskim rynku meblarskim, jaką firma obchodziła w 2019 r.


Dominujący kolor cennego kruszcu wraz z głęboką czernią, niczym dwa żywioły zdają się walczyć w tym projekcie o atencję. Przeszklone szuflady z możliwością personalizacji grawera na szkle, pojemne oraz podświetlone szafki odzwierciedlają funkcjonalną stronę kolekcji, uwypukloną dodatkowo przez ergonomię projektu zachowaną w ulokowaniu sprzętów.

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród, jaka odbyła się 25 lutego 2020 r., statuetkę odebrała Anna Dzierżanowska, Dyrektor Kreatywna oraz Sebastian Zapora, Dyrektor Zarządzający.

Ariana ma już na swoim koncie prestiżową nagrodę „Diament Meblarstwa 2020”, przyznaną w plebiscycie organizowanym przez Redakcję branżowego miesięcznika „Biznes Meble.pl”. Natomiast laur „Złoty Medal” trafił na ręce Zarządu firmy Halupczok już po raz piąty. W przeszłości nagrodą tą uhonorowano kuchnie: Roma (2015) Eleganza (2017), Valentia (2018), Marrone (2019).

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne