main image: Świąteczne gotowanie na antenie TVP 3 Opole
Praktyczna kuchnia Halupczok, sprytne triki aranżacyjne, wielofunkcyjność i nowatorskie rozwiązania, w towarzystwie doskonałych smaków na antenie TVP3 Opole.

Drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia w salonie firmowym Halupczok Dobrodzień zagościła ekipa filmowa TVP3 Opole, która w ramach programu „O!polskie na żywo”, relacjonowała wspólne, świąteczno-noworoczne gotowanie.

Śnieżnobiała kuchnia Liguria stała się tłem kulinarnych zmagań, odkrywających cały wachlarz funkcjonalnych, aranżacyjnych rozwiązań.

W świetle telewizyjnych jupiterów czarująco połyskiwały lakierowane fronty kolekcji Liguria, a jej wyspa na moment stała się prawdziwym kulinarnym centrum dowodzenia. Noworoczne smaki zdrowych i szybkich w przygotowaniu wege potraw, wypełniły kuchnię.

Specjalne wydanie „O!polskie na żywo” poprowadziła para dziennikarzy- Anna Święcicka oraz Krzysztof Rapp, a sam program obfitował nie tylko w kulinarne niespodzianki. Na żywo zaśpiewała pochodząca z Dobrodzienia, Daria Wokolik, prezentująca wielokrotnie swój muzyczny talent w popularnych programach ” The voice of Poland” czy ” Mam talent”.

Wszystkich, którym nie udało się towarzyszyć nam w tej aromatycznej podróży, zapraszamy do oglądnięcia nagrania https://opole.tvp.pl/45943053/opolskie-na-zywo-26-grudnia-2019

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne